10413 відвідувачів онлайн

Війська РФ мають політичну мету – увійти вглиб Дніпропетровщини на 10 км для "буферної зони", - Буданов

Дніпропетровська область: Буданов розповів про мету ворога

Очільник ГУР МОУ Кирило Буданов заявив, що російські війська мають намір увійти до Дніпропетровської області на 10 кілометрів у глибину, щоб створити так звану "буферну зону".

Про це він сказав в інтерв’ю для Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

Видання нагадує, що минулого місяця окупанти увійшли в північно-східну Сумську область, що межує з Росією, намагаючись створити буферну зону.

Вони досягли незначних успіхів у частково окупованій Донецькій області на сході та в південній Запорізькій області. Російська армія також намагається перейти в центральну Дніпропетровську область, що межує з Донецькою.

"Для Росії нереально захопити всю Донецьку область до кінця року", - сказав Буданов.

За словами голови ГУР, російські війська "мають політичну мету оголосити, що вони увійшли" в Дніпропетровську область, тому їм доручено створити ще одну "буферну зону" глибиною до 10 кілометрів.

Топ коментарі
+14
Та ти шо.
Вони про це трублять з усіх утюгів - треба ціле ГУР щоб переповісти?
показати весь коментар
11.07.2025 15:35 Відповісти
+12
Навіщо ви вигадуєте цю муру? Україна це цілісна країна без ніяких кордонів всередині країни. Так що не потрібно підігравати рашистам малюючи розділяючи Україну якимись кордонами. А ціль рашистів долізти туди куди вони зможуть долізти. А вже потім під ці реалії вони підженуть свою пропаганду.
показати весь коментар
11.07.2025 15:41 Відповісти
+8
показати весь коментар
11.07.2025 15:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
11.07.2025 15:34 Відповісти
Та ти шо.
Вони про це трублять з усіх утюгів - треба ціле ГУР щоб переповісти?
показати весь коментар
11.07.2025 15:35 Відповісти
Нехай в росії роблять хоч буферні,хоч небуферні зони.Тут вони не хазяї. І з яких пір окупацію зовуть "політичною метою"???
показати весь коментар
11.07.2025 15:37 Відповісти
І плани у них закінчуються там де отримують пі'зди. Як було з наступом на Харків який потім виявився "наступом на Вовчанськ"...
показати весь коментар
11.07.2025 15:37 Відповісти
«Великий» розвідник міг би добути «надсекретну інформацію» про те, що військо не може мати політичної мети, як такої!
показати весь коментар
11.07.2025 15:38 Відповісти
буданов! прошу!
тільки кацапам про це не кажи!
хай нічого не знають.....
показати весь коментар
11.07.2025 15:40 Відповісти
Навіщо ви вигадуєте цю муру? Україна це цілісна країна без ніяких кордонів всередині країни. Так що не потрібно підігравати рашистам малюючи розділяючи Україну якимись кордонами. А ціль рашистів долізти туди куди вони зможуть долізти. А вже потім під ці реалії вони підженуть свою пропаганду.
показати весь коментар
11.07.2025 15:41 Відповісти
Заради рейтингу зеленим зкиздіть, що дурному з гори збігти - аби рот не закривався
показати весь коментар
11.07.2025 15:43 Відповісти
За словами голови ГУР, російські війська "мають політичну мету оголосити, -- рашисти мають окупаційну мету.Спочатку окупувати.а потім оголосити.
показати весь коментар
11.07.2025 15:48 Відповісти
Набирає є-бали перед виборами?
Ну-ну, вже одного блазня-політика маємо...
показати весь коментар
11.07.2025 15:52 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2025 16:21 Відповісти
Так, читав.
показати весь коментар
11.07.2025 16:25 Відповісти
ДЕСЯТЬМА КІЛОМЕТРАМИ НЕ ОБМЕЖАТЬСЯ.
показати весь коментар
11.07.2025 16:20 Відповісти
кацапи хочуть зайти в Дніпропетровську область для липового референдуму а не буферної зони