Ворог втратив 7490 осіб та 2757 одиниць техніки за тиждень. ІНФОГРАФІКА

Упродовж тижня українські захисники знищили близько 7490 російських загарбників та 2757 одиниць озброєння й військової техніки ворога.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
"За тиждень з 6 по 13 липня 2025 року втрати противника склали близько 7490 осіб особового складу", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що суттєвих втрат зазнали озброєння / військова техніка російських військ:
- 24 танки;
- 27 бойових броньованих машин;
- 283 артилерійські системи;
- 8 РСЗВ;
- 2 установки ППО;
- 671 одиниця автотехніки;
- 4 одиниці спецтехніки.
Крім того, за даними Генерального штабу ЗС України, за тиждень наші захисники знищили щонайменше 52 ракети та 1686 БпЛА ОТР, зокрема ударних дронів.
