8812 відвідувачів онлайн

Видання NYT зробило репортаж із Курщини, де журналістку супроводжували бойовики російського "Ахмату": у МЗС України відреагували

Курська область

Американська газета New York Times випустила репортаж із Курської області РФ. Під час створення репортажу журналістку супроводжували бойовики російського "Ахмату". У Міністерстві закордонних справ України відреагували, назвавши випуск цього матеріалу "найдурнішим рішенням".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

У суботу, 12 липня, на сайті газети з'явився репортаж із назвою "Пейзаж смерті: Що залишилося там, де Україна вдерлася в Росію".

Авторкою матеріалу є Нанна Гайтман. У статті вказано, що журналістка шість днів пробула у прифронтових районах Курщини, де її "час від часу" супроводжували бойовики російського "Ахмату".

репортаж

У статті Гайтман описала позицію місцевих жителів та поспілкувалася з військовими "Ахмату", які, як пише журналістка, "боролися за повернення території" і буцімто допомагали з евакуацією в тому районі.

Водночас у матеріалі не пояснюють причини початку Курської операції та не наводять українську позицію. 

Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий відреагував на цей репортаж в New York Times.

"Той, хто на сайті NYT вважав за розумне писати репортаж разом із російськими воєнними злочинцями, ухвалив найдурніше рішення. Це не баланс і не "інша сторона історії". Це просто дозвіл російській пропаганді вводити аудиторію в оману. Сумно бачити, як маніпуляції на рівні Дюранті повертаються до NYT", - написав речник зовнішньополітичного відомства.

Довідково:

Волтер Дюранті - англо-американський журналіст, який впродовж 14 років очолював московське бюро газети New York Times. У 1929 році він взяв інтерв'ю у Йосипа Сталіна, а в 1932-му здобув Пулітцерівську премію за серію репортажів з СРСР. Дюранті відомий тим, що заперечував Голодомор і виправдовував сталінський режим.

Топ коментарі
+17
В росії і без війни пейзажі розбомбленої Курщини вже за 10 км. від МКАД
показати весь коментар
13.07.2025 18:59 Відповісти
+16
У Міністерстві закордонних справ України відреагували, назвавши випуск цього матеріалу "найдурнішим рішенням".

А чому так вбого?
показати весь коментар
13.07.2025 18:22 Відповісти
+13
А що не так, зеленського постійно супроводжує російський агент єрмак, то йому можна, а простій журналістці ні?
показати весь коментар
13.07.2025 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Міністерстві закордонних справ України відреагували, назвавши випуск цього матеріалу "найдурнішим рішенням".

А чому так вбого?
показати весь коментар
13.07.2025 18:22 Відповісти
Як правильно лікувати https://intime.ua/ru/glysty-u-svynej-i-porosyat-prychyny-oznaky-ta-borotba/ бойовиків з Ахмату.
показати весь коментар
13.07.2025 18:56 Відповісти
Цю сучку нану за попередні репортажі вже хейтили по усім соціальним мережам, мабуть їй це до вподоби...
показати весь коментар
13.07.2025 21:28 Відповісти
не знаю як там в неї піде з тим пулітцеровим, а на золотий самокат від Служби божою дєвочка вже заработала

.
показати весь коментар
14.07.2025 03:35 Відповісти
На шо тільки не підеш заради сенсації - це хліб журналіста - голова виключається
показати весь коментар
13.07.2025 18:23 Відповісти
Ну таке. Але у кожній "сенсації" є доля правди.
Війна це хаос.

Буквально позавчора дружбан розповідав, як у Суджі вони магазин взуття винесли бо треба було кросівки, щоб у черевиках весь час не паритися. От тупо винесли все взуття, звалили на вулиці і з тієї купи обирали собі.
І це не добре і не погано - це швидко та зручно бо війна.
показати весь коментар
13.07.2025 18:28 Відповісти
Це не самий тяжкий проступок - ніхто ж їм не міг помішати взяти собі кроси в магазині - азарт
показати весь коментар
13.07.2025 18:34 Відповісти
Це не питання азарту. Треба легкі шузи тут і зараз бо біганини дофіга.
показати весь коментар
13.07.2025 19:40 Відповісти
У тебе дружбани кацапи-мародери з Ахмат?
показати весь коментар
13.07.2025 19:01 Відповісти
У мене дружбан з 61-ї ОМБР ЗСУ.

Кажу ж - такі факти дуже шкідливі для людей з гладким мозоком, що дозволяє бачити Світ тільки у моно-хромі.
показати весь коментар
13.07.2025 19:39 Відповісти
Чому я вам повинен вірити? Бо ви зареестровані в 2014 р і маєте підписників?
Ваші слова про мародерство ЗСУ - просто нікчемні - за таке просто банити на цьому ресурсі треба.
показати весь коментар
14.07.2025 00:37 Відповісти
Да мені по суті пофіг віриш ти чи ні.
Можеш вірити, що наші бійці світлі янголи, що воюють у білих рукавичках, а кацапи всі невдахи, мародери і алкаші.

Кажу ж - у дебілів Світ простий і чорно-білий.
показати весь коментар
14.07.2025 00:45 Відповісти
У янголів немає рукавичок, та і янголи - це плід твоєї фантазії...
... а кацапи всі невдахи, мародери і алкаші. Це правда.
Видно у тебе висока практика спілкування з дебілами у палаті без лікарів.
Це видно.
Тому світ чорно білий лише у тебе, собак та котів...
показати весь коментар
14.07.2025 02:52 Відповісти
В росії і без війни пейзажі розбомбленої Курщини вже за 10 км. від МКАД
показати весь коментар
13.07.2025 18:59 Відповісти
Їх не укачіваєть ?

.
показати весь коментар
14.07.2025 03:33 Відповісти
Нанна Хайтман - немецкий фотограф, которая, согласно сайту World Press Photo, родилась и училась в Германии. При этом организаторы не упомянули, что последние шесть лет она живет и работает в Москве.
показати весь коментар
13.07.2025 21:26 Відповісти
Та нє.
Наші там тільки песиків та пенсіонерів підгодовували. А Ахмат бився, як лев, з сталевими армадами укронацистів.

Всім наївним та притрушеним присвячується...
показати весь коментар
13.07.2025 18:23 Відповісти
Американська газета New York Times випустила репортаж

Вірніше, це вона гази випустила!
показати весь коментар
13.07.2025 18:25 Відповісти
Треба було написати що такою буде вся раша.
показати весь коментар
13.07.2025 18:26 Відповісти
Ніт.
Улюблена газета Трампа Нью-Йорк Пост.
показати весь коментар
13.07.2025 18:30 Відповісти
NYT контролюють республіканці, а WP демократи.
показати весь коментар
13.07.2025 18:39 Відповісти
***!!!
Не Вашингтон Пост, і не Нью-Йорк Таймс, а Нью-Йорк Пост.

https://www.NYpost.com www.NYpost.com «New York Post» - одна з найбільших американських газет.
показати весь коментар
13.07.2025 20:00 Відповісти
NYT теж ліберальне видання, як і WP.
А от NYP - це якраз респи.
показати весь коментар
13.07.2025 20:04 Відповісти
А кацапам похрін чиї села знищувати (правда разом з селами гинули і наші хлопці ) ,вчи історію це звичайна сталінська тактика "вижженой зємлі " так що тут немає нічого нового .
показати весь коментар
13.07.2025 18:39 Відповісти
Розумнику, для нас це зрозуміло, а от для американців ні.
показати весь коментар
13.07.2025 18:44 Відповісти
Так в американців є для цього ЦРУ ,щоб все знати.
показати весь коментар
13.07.2025 18:50 Відповісти
Директором ЦРУ Трамп призначив дуже далекого від розвідки Джона Лі Ревела. Це як Умєров на посту Міністра Оборони, або лейтєнант баканов на чолі СБУ. Так що ... "зливайте воду" і вже два скандали повязані з його тотальною некомпетентністю...
показати весь коментар
13.07.2025 19:30 Відповісти
Так ЦРУ є і буде ЦРУ ,на відміну від шарашкіної контори "гур " під керівництвом кававялті бодунова ,якого треба було виперти ще за вагнергейт ,тільки хто його вижене янєлох боневтікович ?
показати весь коментар
13.07.2025 19:38 Відповісти
Якщо єдиним бажання службовця є прагнення догодити тому хто його призначив на посаду незаслужено, то діла не буде... "хороша людина" це не професія...
показати весь коментар
13.07.2025 19:53 Відповісти
Що означає в перекладі на людську мову - "лизати дупу начальству " як це по нашому .прямо "українська ідентичність ".
показати весь коментар
13.07.2025 19:57 Відповісти
Ха... Обрання президентом Трампа дало "індульгенцію" всім дебілам України які голосували за Зєлєнского - не ми одні ідіоти...
показати весь коментар
13.07.2025 20:52 Відповісти
Важко не погодитись.
показати весь коментар
13.07.2025 21:02 Відповісти
Все значно гірше, ось типове антитрампістське видання з США,
https://newrepublic.com/politics
критично багато пишуть про Трампа, але при цьому й війни Росії проти України для Нової Республіки просто не існує, схоже американцям вже байдужа тривала агресивна війна людожерів проти мирної європейської країни, адже їхні видання орієнтуються насамперед на ті теми, що є злободенними для їх громадян, а нагадування про цю війну, та ще із співчуттям до України, сьогодні не є трендом їх політичних інтересів.
Московщина схоже для них нормальний партнер, Трамп вводить тарифи проти Євросоюзу, але не вводить проти неї, і Московщина починає активніше цим користуватися
https://www.apk-inform.com/ru/news/1549063
показати весь коментар
13.07.2025 18:48 Відповісти
Так ,вибачте за грубість , для більшістості американців рашка існує в межах колишнього ссср , а наша війна - це розбірки двох колишніх союзних республік того самого ссср , так само було їм було байдуже і в 1933 році ,коли США встановили дипломатичні відносини з ссср. І ще одне пригадав ,в 1919- 1920 країни Антанти -США ,Великобританія і Франція не визнавали незалежності УНР і вважали це внутрішніми справами їхнього союзника - тодішньої білої росії ,ось вам про байдужість ,це тільки наша гівномарафонівська пропаганда розповідає що Україна - то центр Всесвіту і всі навколо її обертаються .
показати весь коментар
13.07.2025 19:52 Відповісти
Дякую. Досить цікава для мене газетка. Тепер буду читати регулярно.
показати весь коментар
13.07.2025 21:09 Відповісти
NYT почти всегда демократов поддерживала. Классические "либерасты". Как раз те что топят за палистайн и отрицание голодомора в том числе.
показати весь коментар
13.07.2025 19:23 Відповісти
Коли то було... Ви думаєте що "перевзуваються на льоту" тільки у нас?
показати весь коментар
13.07.2025 20:55 Відповісти
показати весь коментар
13.07.2025 19:33 Відповісти
Брехло тупе, NYT це дєрмократична помийка, така ж помийка як і всі інші.
Мало того що збрехав, так ще і взагалі все перекрутив аля "Війна це мир", де ви такі підари беретесь?
показати весь коментар
13.07.2025 22:55 Відповісти
А курська авантюра зєлі і сирника - це не "найдурніше рішення " , чи "тихий речник" в черговий раз лизнув дупу "найвеличнішому лідору ********** "?
показати весь коментар
13.07.2025 18:33 Відповісти
Не найдурніше. На місці тих курських сіл могли бути сумські чи донецькі. Кабу все рівно куди прилітати.
показати весь коментар
13.07.2025 18:43 Відповісти
Так сумські села і навіть місто Суми і з"явились після курської авантюри і збільшилась довжина лінії фронту і кацапи підключили до війни північнокорейців ( поки що на своїй території ,але невідомо що буде далі ) .тобі досить негативу від курської авантюри чи ще щось додати ?
показати весь коментар
13.07.2025 18:48 Відповісти
Нанна Гайтман - не журналістка, а професійний фотограф із спеціалізацією на Росії.

Хтось в New York Times написав цей пасквіль і сховався за Гайтман.
показати весь коментар
13.07.2025 18:34 Відповісти
Всі американські видання з 2014 року називали російських окупантів "повстанціми",rebel, і всім було пофіг. Особливо ватанам та кротам з нашого МЗС. Елізаветта Глінка, доктор Ліза, громадянка США, тоді крала дітей в РФ ціломи дітдомами.
показати весь коментар
13.07.2025 18:34 Відповісти
То ти про наркомана Земленського та його скумбрію, яка репостила лайф ньюз?
показати весь коментар
13.07.2025 18:41 Відповісти
А що не так, зеленського постійно супроводжує російський агент єрмак, то йому можна, а простій журналістці ні?
показати весь коментар
13.07.2025 18:36 Відповісти
Ета что-то другоє . То дєрьмак ,а то журналіста . І взагалі не чіпай своїми брудними руками першу людину після нашого сонцеликого лідора.
показати весь коментар
13.07.2025 18:43 Відповісти
Журналістка - шльондра яка поїхала на паРашу заради генг-бенгу з кадирівцями, зрадниками Ічкерії.
показати весь коментар
13.07.2025 18:44 Відповісти
Думаю Нанні Гайтман Путін добре позолотив ручку перед тим як вона створила свій пасквіль
показати весь коментар
13.07.2025 18:46 Відповісти
Продажних потвор , як Волтер Дюранті -кругом вистачає ,
але потрібно з ними активніше вести роботу і протистояти
таким виродкам , які за кремлівське бабло продаються !!
показати весь коментар
13.07.2025 18:47 Відповісти
То не журналістка , то справжня журнашлюха . Вона працює на кацапів , і постійно відбілює їх у своїх статтях ,, самі ж американці таке пишуть у коментарях на - Х .
показати весь коментар
13.07.2025 19:03 Відповісти
Потужно твітнув
Реагенти-імпотенти
Нафіга такий МЗС?
показати весь коментар
13.07.2025 19:18 Відповісти
Боже, яка Америка жалюгідна, до блювоти
показати весь коментар
13.07.2025 19:19 Відповісти
А ті, хто у Америки клянчить зброю, величні і потужні.
показати весь коментар
13.07.2025 20:08 Відповісти
хоча б не замарані
показати весь коментар
14.07.2025 00:41 Відповісти
нана хейтмен - той випадок коли говорящі не фото а імʼя та прізвище….
показати весь коментар
13.07.2025 19:20 Відповісти
"ню йокр таймс" - це лівацька помийка, яка малювала з трампа якогось чорта
якщо вона бреше про курщину, то може вона й про трампа збрехала ?
це так, для роздумів тим, хто любить поспішати з висновками
показати весь коментар
13.07.2025 19:38 Відповісти
А вони нічого не брешуть про Курщину. Тільки ретранслюють те, що кажуть кадирівці.

Чи захід на Курщину не був вторгненням?
показати весь коментар
13.07.2025 20:07 Відповісти
а ти читав саму статтю ?
показати весь коментар
13.07.2025 21:44 Відповісти
А що там не так, як воно виглядає?

На Курщину ЗСУ вторглися? Вторглися.
Перетворили цю частину Курщини на поле бою? Перетворили.
Там залишилися через це руїни та спустошення - залишилися.

Все інше - докладна передача того, що кажуть кацапи.

Не бачу у статті жодних оціночних суджень самих журналістів.

Чого ви так пінитеся? Союзники руйнували Німеччину, коли туди вторглися. Вторгнення воно таке.
Інша справа - сенс та передумови вторгнення. І от про це у статті ні слова. А повинно було б.
показати весь коментар
13.07.2025 21:56 Відповісти
вона перекручує ролі жертви і агресора. Ви цого не бачите?
показати весь коментар
14.07.2025 00:42 Відповісти
Де там перекручення?
Вона описує наслідки вторгнення ЗСУ на Курщину.

А вторгнення проходять якось інакше?
Може в Ірані квіти після амермканських бомбардувань розцвіли?

Огидно у цій статті не те, що написано, а те, що не написали - що це наслідки того, що Росія почала війну.

Але ж прості люди думають дуже просто і сприймають все у лоб.
Для таких, по суті, це і написано.
показати весь коментар
14.07.2025 00:52 Відповісти
це і є перекручення
показати весь коментар
14.07.2025 01:03 Відповісти
Ні. Це неповна подача інформації.

Можна судити за брехню. А от за відсутність частини правди ні.
показати весь коментар
14.07.2025 01:08 Відповісти
Довго щось цей трампі3Dотний гидотний аккаунт не підспівував трампу.
Зачекались!
Нагадаєш, скільки корисного для України зробив Байден, а скільки твій трамп?
Зроблю це за тебе: трамп зупиняв обмін розвідданими, завдяки чому рашисти відбили більшу частину Курської Народної Республіки, трамп зупиняв поставки зброї (навіть 100% захисної - ракет для ППО), трамп звинувачував у війні Україну і досі нічогісінько не зробив проти #уйла.

Кому я це розповідаю? Тобі на Україну пофіг, головне - щоб власна дупа була в теплі. Що там трамп - зробив америку знову величною?
показати весь коментар
13.07.2025 21:36 Відповісти
Безпринципні тварі журнашлюхи з США знайомляться з тик - токерами з ахмату.
показати весь коментар
13.07.2025 19:40 Відповісти
Нанна Хайтманн - немецкий фотограф-документалист, в настоящее время живет в Москве.
показати весь коментар
13.07.2025 20:23 Відповісти
Найдурнішим рішенням будо розмінування Чонгару зєшоблою, а журналістка NYT на курщині - то наслідки.
показати весь коментар
13.07.2025 20:36 Відповісти
Дуже дивна стаття і ще дурніші претензії до того хто супроводжував цю журналістку на території росії. Невже цю журналістку, на території росії, повинна була супроводжувати Папська гвардія?
показати весь коментар
13.07.2025 21:23 Відповісти
********* відчайдушно тягне час, даруючи своєму другу #уйлу можливість придумати для нього відмазку.
Я припустив, що #уйло влаштує щось на кшталт рязанського цукру, підірвавши цивільних кацапів і звинувативши у цьому Україну, але навіщо, коли можна намалювати репортаж?
Тупі американці, мабуть, і в радянські часи взяли б інтерв'ю десь на червоній площі у пересічних ватників з питанням, чи робить радянська влада будь-які утиски проти простих людей 🤡
Сподіваюсь, Европа нарешті зрозуміє, що США вже не союзник, а майже ворог для них, і нарощуватиме власну військову міць, щоб відбитись від рашистів самотужки.
показати весь коментар
13.07.2025 21:30 Відповісти
До чого час? Тягне як Байден чи гірше. А, гірше просто не можливо.
показати весь коментар
13.07.2025 22:56 Відповісти
Прочитав статтю. Там про багато російських трупів, про трубу, про те що українці нікого не чіпали. Що всюди тхне трупами, що всюди бомби, міни ракети.

Хай знають на що ми спроможні. Якщо там територія смерті, то хай знають що відбувається.

А ще мені сподобалось, 'ми чекали на трампа і на його обіцянки миру, тепер чекаємо поки путін виконає обіцянки і все відбудує'
показати весь коментар
13.07.2025 21:38 Відповісти
А потім ми дивуємось чому це NYT пише такі антиукраїнські статті
показати весь коментар
13.07.2025 22:11 Відповісти
Це результат того, що мільярди розкрадаються, а ще мільярди йдуть не на промоушн України в США і Європі, а на Фінансування ДЕБІЛОМАРАХВОНУ.
І " затитакають проє..и" речником МЗС, шоб дешевше було.
У цьом весь клоунізм теперішньої влади"інтеллектуальих расхітітєлєй соціалістічєской собствєнності".
показати весь коментар
13.07.2025 23:41 Відповісти
Чергова повія відпрацювала кацапські рублікі, і не більше. Наївно думати що журнашльондри-це не загальносвітове явище.
показати весь коментар
14.07.2025 11:49 Відповісти