10531 відвідувач онлайн

У Німеччині планують запровадити більш суворі правила виплати соцдопомоги, зокрема українським біженцям

німеччина

Уряд Німеччини має намір запровадити більш суворі правила отримання соціальної допомоги безробітними. Таку допомогу отримують, зокрема, і біженці з України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це повідомив канцлер Фрідріх Мерц.

Йдеться про виплати допомоги "бюргергельд" (від нім. Bürgergeld – гроші для громадян), яку отримують ті, хто шукає роботу, або ті, чийого доходу не вистачає для самозабезпечення.

Мерц підтвердив, що громадяни, які потребують підтримки, продовжать її отримувати, однак уряд Німеччини має намір запровадити суворіші правила для претендентів.

"Люди, які можуть працювати, мають працювати", – наголосив Мерц.

Крім того, можливе й посилення вимог до витрат на житло: наприклад, запровадження верхньої межі орендної плати або перевірки житлової площі.

За словами очільника уряду Німеччини, існує значний потенціал для економії, коли з 2026 року в рамках реформи замість допомоги громадянам виплачуватимуть базовий дохід.

"Можна заощадити більше, ніж один чи два мільярди", – зазначив Мерц, додавши, що "зміна системи" має відбуватися "крок за кроком".

Він додав, що для тих, "хто може працювати, але не працює, або працює неповний робочий день і поповнює запаси", щоб виконувати незадекларовану роботу, "система є неправильною і ми повинні це виправити".

Топ коментарі
+3
Усе вірно каже, бо шустрі лугандони та даунбасянє отримали росаусвайси, здали уzzбекам хати та дриснули до ЄС по безвізу!
показати весь коментар
14.07.2025 13:15 Відповісти
+3
игра в кошки мышки...
Германия за квартиру съёмную где я живу платит 690 евро в месяц, страховку ~250 евро, и ещё пособие выдаёт 563 евро в месяц... в моей земле считается хорошей (средней) заплата, когда после вычета налогов на руках остаётся 2000 евро... но на такую работу устроиться почти невозможно иммигранту или беженцу.. и реально если 1500 на руках будет уже хорошо.. но если из 1500 вычесть аренду то остаётся немногим более 810 евро ... так разницы с помсобием особой не получитсся... поэтому пока, что продолжаю заниматься поиском.... трудно усердно и долго... Люди не идут работать, так как разницы особой не видят в доходе.. Германия самам создала условия... чтобы не хотелось идти работать
показати весь коментар
14.07.2025 13:40 Відповісти
+2
Бгг, і всі банабаки переїдуть в Бельгію
показати весь коментар
14.07.2025 13:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шольц? Безпека Украіни стримати куйла, це безпека Європи. А коли прийде до тебе куйло, тоді при розстлілі зромієш.
показати весь коментар
14.07.2025 13:06 Відповісти
я хочу напомнити, що після п'яти років війни, за три роки до повномасшабної війни, 70 % українців замість "Армія, Мова, Віра" вибрала "надА простА перестать стралять" та "какая разница, как назьівается улица" та "надА дАгавариться пАсередине"
показати весь коментар
14.07.2025 14:16 Відповісти
Бгг, і всі банабаки переїдуть в Бельгію
показати весь коментар
14.07.2025 13:14 Відповісти
Усе вірно каже, бо шустрі лугандони та даунбасянє отримали росаусвайси, здали уzzбекам хати та дриснули до ЄС по безвізу!
показати весь коментар
14.07.2025 13:15 Відповісти
Там якраз більшість з заходу країни,розповідають як вони постраждали від війни(десь в Сокалі),це ті котрі перші поїдуть в кацапію на заробітки після війни.
показати весь коментар
15.07.2025 00:03 Відповісти
Правильно, вже муслімам не вистачає )
показати весь коментар
14.07.2025 13:22 Відповісти
Берлинский фронт под угрозой падения))
показати весь коментар
14.07.2025 13:24 Відповісти
игра в кошки мышки...
Германия за квартиру съёмную где я живу платит 690 евро в месяц, страховку ~250 евро, и ещё пособие выдаёт 563 евро в месяц... в моей земле считается хорошей (средней) заплата, когда после вычета налогов на руках остаётся 2000 евро... но на такую работу устроиться почти невозможно иммигранту или беженцу.. и реально если 1500 на руках будет уже хорошо.. но если из 1500 вычесть аренду то остаётся немногим более 810 евро ... так разницы с помсобием особой не получитсся... поэтому пока, что продолжаю заниматься поиском.... трудно усердно и долго... Люди не идут работать, так как разницы особой не видят в доходе.. Германия самам создала условия... чтобы не хотелось идти работать
показати весь коментар
14.07.2025 13:40 Відповісти
если лишат оплаты за квартиру и предложат только лагеря, что будете делать?
показати весь коментар
14.07.2025 13:52 Відповісти
работать придётся) в лагере это капец... первые пол года я находился в лагере. но выплаты согласовываются сразу на год... т.е. пересмотреть они смогут в марте 2026 года.. и опять же если...
показати весь коментар
14.07.2025 14:19 Відповісти
"так разницы с помсобием особой не получитсся... поэтому пока, что продолжаю заниматься поиском"

т.е. пока на шару дают, работать не буду, буду искать. мда, хорошая логика однако, немцы в восторге
показати весь коментар
14.07.2025 16:41 Відповісти
"Не?"

не, так не просто. просто это если забрать деньги из пособий и всё, и работать уже прийдется
показати весь коментар
14.07.2025 16:44 Відповісти
а просто з моральної точки зору, щоб не жити паразитом, не виникала думка працювати? Не важливо за скількі, навіть даром, просто як вдячність суспільству, за те що прайняло та забеспечує.
показати весь коментар
14.07.2025 14:19 Відповісти
"нет. это неправильно"

т.е. с иронией у вас никак. понятно. только к чему здесь либертарианство и мир животных вообще неясно
показати весь коментар
14.07.2025 17:25 Відповісти
Я не украинский, а еврейский беженец с 2002 года. Приехал в 25 лет, но ни дня в Германии не работал. Сейчас мне 48 и уже 23 года получаю пособие. Работать официально мне смысла нет. У меня есть неофициальная подработка на дому в свободное время. Я наслаждаюсь жизнью и свободой. Мне всё оплачивает государство и я ещё у него подворовываю, так как естественно никаких налогов не плачу. Немцы - реальные лохи. Кстати лох в переводе с немецкого дырка.
показати весь коментар
05.08.2025 00:42 Відповісти