Вимагали "відкати" з виплат сім’ям загиблих військових: у Запоріжжі викрито подружжя, - СБУ. ФОТОрепортаж
Служба безпеки України та Нацполіція викрили у Запоріжжі подружжя, яке організувало схему вимагання грошей у родин загиблих воїнів ЗСУ в обмін на оформлення державних виплат.
Про це повідомили в СБУ, передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, фігуранти вимагали 50% від одноразової допомоги з бюджету, а також частину щомісячних виплат, гарантованих родинам загиблих. Однією з жертв стала дружина військовослужбовця 66-ї ОМБр, який загинув на Покровському напрямку.
За даними слідства, схему організували колишній військовий - засновник ГО на Полтавщині - та його дружина, яка працювала у відділі психологічної підтримки ТЦК у Запоріжжі. Вона передавала йому дані про родичів загиблих, а він, прикриваючись зв’язками у військовому командуванні, вимагав гроші, погрожуючи перешкодами в оформленні документів.
Зловмисника затримали під час отримання "відкату" на банківську картку. Під час обшуків вилучили майже 50 тисяч доларів і дані ще 19 родин загиблих воїнів.
Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369 ККУ. Йому загрожує до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна. Розслідування триває.


Оце так "психологічна підтримка"! Традиції совкового чиновництва ("Я тєбя туда нєпасилал") перевершені!