11788 відвідувачів онлайн

Вимагали "відкати" з виплат сім’ям загиблих військових: у Запоріжжі викрито подружжя, - СБУ. ФОТОрепортаж

Служба безпеки України та Нацполіція викрили у Запоріжжі подружжя, яке організувало схему вимагання грошей у родин загиблих воїнів ЗСУ в обмін на оформлення державних виплат.

Про це повідомили в СБУ, передає Цензор.НЕТ.

У Запоріжжі викрили схему "відкатів" з виплат родинам загиблих ЗСУ

Як зазначається, фігуранти вимагали 50% від одноразової допомоги з бюджету, а також частину щомісячних виплат, гарантованих родинам загиблих. Однією з жертв стала дружина військовослужбовця 66-ї ОМБр, який загинув на Покровському напрямку.

За даними слідства, схему організували колишній військовий - засновник ГО на Полтавщині - та його дружина, яка працювала у відділі психологічної підтримки ТЦК у Запоріжжі. Вона передавала йому дані про родичів загиблих, а він, прикриваючись зв’язками у військовому командуванні, вимагав гроші, погрожуючи перешкодами в оформленні документів.

У Запоріжжі викрили схему "відкатів" з виплат родинам загиблих ЗСУ

Зловмисника затримали під час отримання "відкату" на банківську картку. Під час обшуків вилучили майже 50 тисяч доларів і дані ще 19 родин загиблих воїнів.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369 ККУ. Йому загрожує до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна. Розслідування триває.

Топ коментарі
+18
Їбать! Якіж вони трупожери ця сімейка, такіж як і блохаті кацапи.
показати весь коментар
14.07.2025 13:14 Відповісти
+10
"...та його дружина, яка працювала у відділі психологічної підтримки ТЦК." Джерело: https://censor.net/ua/p3563145

Оце так "психологічна підтримка"! Традиції совкового чиновництва ("Я тєбя туда нєпасилал") перевершені!
показати весь коментар
14.07.2025 13:21 Відповісти
+10
Руки рубайте в прямому сенсі слова.Другим неповадно буде.Краще б голови.
показати весь коментар
14.07.2025 13:35 Відповісти

Завантаження...