4924 відвідувача онлайн

Трамп може передати Україні далекобійні ракети JASSM, - Military Watch Magazine

У Пентагоні не коментують передачу ракет JASSM Україні

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість постачання Україні перших крилатих ракет повітряного базування JASSM.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Military Watch Magazine.

Як зазначається, ці ракети оснастять парк винищувачів F-16 Повітряних сил України, які, хоча й складаються із застарілих варіантів, можуть служити ефективними пусковими платформами для ракет під час польотів.

Повідомлення про плани щодо постачання ракет JASSM з'явилися після окремих заяв двох джерел, обізнаних з планами поставок зброї, від 14 липня про те, що розглядається питання щодо відправки неназваного класу ракет далекої дальності, здатних уражати цілі глибоко всередині Росії. Це також тісно пов'язано із заявою президента Трампа про те, що він дозволить постачання Україні ще однієї системи ППО Patriot далекої дальності. Президент на той час натякнув на постачання інших передових систем озброєння.

За даними ЗМІ, дальність польоту базової версії становить приблизно 370 км. Новіша версія JASSM-ER може пролетіти понад 800 км.

Топ коментарі
+12
Як передасть і шарахнем по маскві, тоді й розкажемо! А поки лише мовчки сподіваємось!
показати весь коментар
14.07.2025 16:15 Відповісти
+11
Якщо це правда, то німці можуть залишити собі свого хрінового Тауруса з його неіснуючим бойовим досвідом.
показати весь коментар
14.07.2025 16:11 Відповісти
+8
Є ще JASSM-XR. Достане всіх .
показати весь коментар
14.07.2025 16:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є ще JASSM-XR. Достане всіх .
показати весь коментар
14.07.2025 16:09 Відповісти
Чи дадуть, і скільки дадуть? Це ж трімп.
показати весь коментар
14.07.2025 16:11 Відповісти
Згоден. Поки що тільки язиком. Хотілося б вже і до діла дойти...
показати весь коментар
14.07.2025 16:23 Відповісти
но даст 3 штуки, это условнр, но много не даст, это капля в море
показати весь коментар
14.07.2025 16:45 Відповісти
Заодно й протестують
показати весь коментар
14.07.2025 20:51 Відповісти
Якщо це правда, то німці можуть залишити собі свого хрінового Тауруса з його неіснуючим бойовим досвідом.
показати весь коментар
14.07.2025 16:11 Відповісти
"Може" то ні про що, ось коли буде "зміг передати" тоді інша справа.
показати весь коментар
14.07.2025 16:14 Відповісти
Жмурити кацапню згодиться усе.
показати весь коментар
14.07.2025 16:15 Відповісти
Не передумає?
показати весь коментар
14.07.2025 16:15 Відповісти
Як передасть і шарахнем по маскві, тоді й розкажемо! А поки лише мовчки сподіваємось!
показати весь коментар
14.07.2025 16:15 Відповісти
Це Трампон має ДУЖЕ образитися на *****, шоб дозволити валяшити по Мацкві... Хоча вангую, шо якшо дати нормальних ракет и ввалити по Мацкві, то війна закінчиться через день. Як тільки ***** перестане сратися і зможе підписувати укази.
показати весь коментар
14.07.2025 16:58 Відповісти
***** клало на ту москву, як і на всю раїсю. У нього є бункер на Алтаї.
показати весь коментар
14.07.2025 17:51 Відповісти
До мацкви більше 500км
показати весь коментар
14.07.2025 19:14 Відповісти
Та не дасть він нічого
показати весь коментар
14.07.2025 16:16 Відповісти
трамп може передаст, а може и не передаст …
показати весь коментар
14.07.2025 16:20 Відповісти
Точно передаст! Немає сумнівів
показати весь коментар
14.07.2025 16:25 Відповісти
Ще той пєрєдаст)
показати весь коментар
14.07.2025 16:26 Відповісти
передаст чи не передаст, скоро побачимо. Але у мене є сумніви що Трамп не передаст.
показати весь коментар
14.07.2025 16:27 Відповісти
Цитата: він дозволить постачання Україні ще однієї системи ППО Patriot далекої дальності. Джерело: https://censor.net/ua/n3563182
Масло масляне, журналісти так і перекладають Гугл-перекладачем і навіть не вичитують. Великої дальності.
показати весь коментар
14.07.2025 16:25 Відповісти
Дадуть як завжди - найстарішу і найнеефективнішу.
показати весь коментар
14.07.2025 16:35 Відповісти
Стаття ні про що. Ключове слово МОЖЕ, або просто демагогія.
показати весь коментар
14.07.2025 16:37 Відповісти
Дурень думкою багатіє. Нічого Трамп нам не передасть, хотів би передав би.
показати весь коментар
14.07.2025 16:45 Відповісти
Коли вже профінансують вітчизняну балістику? Чи буде колись таке диво? Чи всі дива завершились при попередниках ?
показати весь коментар
14.07.2025 16:45 Відповісти
После может передать вставляем все , что угодно, от М-16 до Звезды смерти. При фейле- не смог.
показати весь коментар
14.07.2025 16:47 Відповісти
Що таке М-16?
показати весь коментар
14.07.2025 19:15 Відповісти
Штурмовая винтовка. - смутило ?).
показати весь коментар
14.07.2025 19:18 Відповісти
Так, спантеличило. Краще б ФН ФАЛ, але зараз не про це; думав, із F-16 сплутали.
показати весь коментар
14.07.2025 21:05 Відповісти
Спантелечило, так точнее, но прогресс на лицо).
показати весь коментар
14.07.2025 21:11 Відповісти
Трампон може і ударну авіаносну групу дати. Тільки не дасть. Так веселять статті придурків, які не знають фактів, а намагаються хайпувати.
показати весь коментар
14.07.2025 16:56 Відповісти
По-перше,розглядати можливість не означає дати.
По-друге,якщо дадуть,то кастровані із зменшеною дальністю.
По-третє,заборонять бити по території *********...
показати весь коментар
14.07.2025 17:15 Відповісти
І Кенігсберг попадає в зону ураження: