10304 відвідувача онлайн

Китай виступає проти нових санкцій США проти Росії, - речник МЗС Лінь Цзянь

лінь,цзянь

Китай вважає, що нові ініціативи США щодо посилення антиросійських санкцій не сприятимуть вирішенню питання війни в Україні.

Про це заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Він прокоментував пропозицію американського сенатора Ліндсі Грема запровадити 500% мита проти РФ та її партнерів.

"Китай виступає рішуче проти будь-яких незаконних односторонніх санкцій та юрисдикції "довгої руки" (запровадження однією країною санкцій проти іншої на основі власного законодавства, - ред.), тарифні війни і тиск не допоможуть вирішенню проблеми", - сказав представник МЗС.

Пекін вкотре наголосив, що підтримує "врегулювання української кризи" (так у КНР називають російсько-українську війну, - ред.) виключно шляхом діалогу та переговорів.

Китайський дипломат закликав сторони створити сприятливу атмосферу для мирного врегулювання, уникнувши прямих оцінок дій Росії чи вказівок, як саме досягти компромісу.

Топ коментарі
+12
А я виступаю за те щоб вузькооких спонсорів паРаші поставили раком і гатили в сраку
показати весь коментар
15.07.2025 13:09 Відповісти
+11
показати весь коментар
15.07.2025 13:06 Відповісти
+10
Загорілася шапка.
показати весь коментар
15.07.2025 13:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.07.2025 13:06 Відповісти
Сясі шаоліню і фен-Шуй
показати весь коментар
15.07.2025 13:07 Відповісти
А я виступаю за те щоб вузькооких спонсорів паРаші поставили раком і гатили в сраку
показати весь коментар
15.07.2025 13:09 Відповісти
"Китайський дипломат закликав сторони створити сприятливу атмосферу для мирного врегулювання"

Так тиск на ***** і є створенням такої атмосфери. Якщо на ***** не тиснути, а допомогати йому, як це робить КНР - атмосфери для мирного врегулювання не створити.
показати весь коментар
15.07.2025 13:11 Відповісти
Все що патякають косоокі покидьки треба сприймати з точністю до навпаки. Піськови китайського розливу.
показати весь коментар
15.07.2025 13:12 Відповісти
Загорілася шапка.
показати весь коментар
15.07.2025 13:12 Відповісти
Та вона вже давно палає,)
показати весь коментар
15.07.2025 13:14 Відповісти
Якось "ПОХЄР"... Хай нагадають китайцям, що Росія (і всі країни Європи, а також США та Канада), є підписантами Хельсінської угоди, 1975 року... А Китай до того стосунку не має...Так що хай не "пхають носа, не в свої справи...".
показати весь коментар
15.07.2025 13:13 Відповісти
瞇眼的同性戀!
показати весь коментар
15.07.2025 13:15 Відповісти
Санкції були?
показати весь коментар
15.07.2025 13:16 Відповісти
Я виступаю за те, щоб після фрази "укрАінскій крізіс" одразу били з ноги йоко - гері в жовте косооке #бало
показати весь коментар
15.07.2025 13:19 Відповісти
Якщо китайським покидькам щось не до вподоби - значить так треба робити, гарні санкції.
показати весь коментар
15.07.2025 13:27 Відповісти
Тю, китайцы теперь могут выбить скидку на расейские нефть и газ ещё больше, что им не так?
показати весь коментар
15.07.2025 13:29 Відповісти
якщо американці вважають Китай головним суперником то точно треба вводити санкції . чи тупі американці вводять мита проти своїх союзників ЄС ?
показати весь коментар
15.07.2025 13:34 Відповісти
Хай не переживають.
Ніхто ті санкції вводить не буде, це вже здається зрозуміло всім...
показати весь коментар
15.07.2025 13:36 Відповісти
лицемірні виродки
показати весь коментар
15.07.2025 13:39 Відповісти
Підлили масла у вогонь.
показати весь коментар
15.07.2025 13:41 Відповісти
Ранее было заявление"Китай не може допустити програшу РФ у війні, оскільки тоді США зосередяться на Пекіні", - SCMP Джерело: https://censor.net/ua/n3561461 Поэтому, все призывы Китая по поводу "мирного урегулирования украинского конфликта" - не более чем словоблудие.
показати весь коментар
15.07.2025 13:48 Відповісти
Переговори з акулою про перехід харчування на морську капусту...
показати весь коментар
15.07.2025 13:53 Відповісти
Ну і дураку зрозуміло,що Китай влаштовує війна в Україні на всі 100%!!! Енергоносії--даремно(майже),всей непотріб сплавляють рашці,території помаленьку підминають,США повністю в темі України,не до Китаю чого ще більшого хотіти,лише одного--щоб ця війна була якнайдовше!!!!
показати весь коментар
15.07.2025 14:14 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 14:27 Відповісти
Односторонніх!? несеш дичину, вилупок ти комуняцький. звісно, через Радбез ООН ви з кацапами заветуєте ці санкції. а от якщо питання цих санкцій і їх посилення винести на Генасамблею ООН, то за ці санкції проголосує не менше 120 чи навіть 140 країн, які раніше кілька разів голосували за резолюції, в яких рашку визнали агресором.
показати весь коментар
15.07.2025 14:49 Відповісти
китайські пси.котрі благословили рашиста на війну проти України ідіть накуй...
показати весь коментар
15.07.2025 14:50 Відповісти
Швидке закінчення війни це погано для Китаю. Китай чекає, доки Росія стане настільки слабкою, що сама віддасть все від Сахаліну до Уралу. А швидке закінчення війни це ще й зменшення закупівель у косооких товарів подвійного і військового призначення.
показати весь коментар
15.07.2025 15:24 Відповісти
Китайці не тільки вузькоокі,природа так розпорядилася.А проблема ще в тому що вони хитрожопі.З цим треба щось робити
показати весь коментар
15.07.2025 16:03 Відповісти
рашка, (іран, китай, кндр та сша) воюють проти України.
показати весь коментар
15.07.2025 16:54 Відповісти
Ваше решения никому не нужно.
показати весь коментар
15.07.2025 17:40 Відповісти
Побажаю вузькооким скотам перманентний Нанкін 1937