5919 відвідувачів онлайн

Зеленський провів нараду зі Свириденко та Федоровим: Говорили про завдання для оновленого уряду. ФОТО

Президент Володимир Зеленський провів нараду із Юлією Свириденко, яка є єдиною претенденткою на посаду прем'єр-міністра, та Михайлом Федоровим.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Готуємо перші кроки оновленого уряду. Деталізували завдання на наступні шість місяців. Головне – збільшити виробництво власної зброї в Україні, повністю забезпечити контрактування необхідних обсягів усіх типів дронів для Сил оборони України, провести відчутну дерегуляцію та вивільнити внутрішній економічний потенціал нашої країни, а також забезпечити повне виконання програм соціальної підтримки наших людей", - йдеться в повідомленні.

Зеленський провів нараду зі Свириденко та Федоровим
Зеленський провів нараду зі Свириденко та Федоровим

Також, за словами Зеленського, визначили, які результати можуть бути досягнуті за перші пів року роботи нового уряду.

Нагадаємо, 14 липня президент Володимир Зеленський запропонував першій віцепремʼєрці Юлії Свириденко очолити уряд України.

Топ коментарі
+7
Тобто Верховна Рада - пусте місце? НУЛЬ? Виходить, що так.
Тоді нахріна вона потрібна - адже жере купу грошей, а НЕ вирішує нічого?

Зелене лайно...
показати весь коментар
15.07.2025 13:53 Відповісти
+6
Може,все ж таки, у ВР спитати?? До того ж інші міністри теж складуть повноваження?
показати весь коментар
15.07.2025 13:46 Відповісти
+5
А як Парламент упреться рогом і не захоче Свириденко?
показати весь коментар
15.07.2025 13:37 Відповісти

Завантаження...