8960 відвідувачів онлайн

Американець Мартіндейл, який 2 роки шпигував для Росії в Україні, отримав російський паспорт

Американець Деніел Мартіндейл, який шпигував для Росії в Україні, отримав російський паспорт

Американець Деніел Мартиндейл, який передавав Росії дані про ЗСУ та коригував вогонь по українських захисниках під Вугледаром на Донеччині, отримав російський паспорт за указом Володимира Путіна.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пишуть пропагандистські росЗМІ.

Чоловік отримав російський паспорт у представництві самопроголошеної ДНР у Москві. Крім того, його нагородили орденом "Донецької народної республіки".

Ватажок квазіреспубліки Денис Пушилін заявив, що це "найвища форма державної вдячності, знак особливої довіри та поваги".

За словами Мартіндейла, він хоче жити в окупованому Маріуполі або анексованому Криму.

"Люди, які живуть у цих регіонах, вони, можливо, пережили те саме, що і я. І вони розуміють, що дійсно земля звільнилася від злочинної влади, і всі ми налаштовані на краще майбутнє", - сказав шпигун.

Що відомо про американця?

Історія Мартіндейла стала відома восени минулого року. У лютому 2022 року він приїхав в Україну з Польщі під виглядом волонтера і жив на вільній від окупації частині Донбасу.

Він зв’язався з російськими окупантами через акаунт у Telegram і "попросив про можливість зустрітися", після чого його направили "далі на схід".

Мартіндейл оселився в селі Богоявленка Донецької області, яке контролювали Сили оборони, відстежував переміщення і позиції українських військ, зокрема місце розташування командного центру, і передавав дані окупантам. Паралельно він допомагав місцевим жителям збирати дрова і лагодити дахи, пошкоджені російськими обстрілами.

Коли в село зайшли російські війська, Мартіндейла вивезли до Ростова-на-Дону і перевіряли на детекторі брехні. Зараз він живе в Москві.

Американець зізнався, що вирішив допомагати Росії, тому що ця країна символізує для нього "традиційні цінності".

Топ коментарі
+23
А у США його як завжди за педофілію шукають чи щось новеньке?
показати весь коментар
15.07.2025 20:12 Відповісти
+21
таким потрібно дарувати самокат
показати весь коментар
15.07.2025 20:11 Відповісти
+11
нічого,через неділю йому п"яні патріоти носа зламають і він на собі почує всі "прєлєсті " кацапського життя
показати весь коментар
15.07.2025 21:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В сім'ї не без виродка
показати весь коментар
15.07.2025 20:11 Відповісти
І чим більша сша сім"я,тим більше виродків.
показати весь коментар
15.07.2025 22:11 Відповісти
Судячи з того, що в нього яскраво виражена рязанська морда, то хтось із предків був кацапом... Поклик крові не зміг в собі заглушити... Перед катуваннями і стратами кацапи ******* вручати ордена...
показати весь коментар
15.07.2025 23:07 Відповісти
таким потрібно дарувати самокат
показати весь коментар
15.07.2025 20:11 Відповісти
Поясніть для чого. Не зрозуміла.
показати весь коментар
16.07.2025 00:54 Відповісти
щоб доїхав швидше... за призначенням

.
показати весь коментар
16.07.2025 01:31 Відповісти
показати весь коментар
16.07.2025 05:01 Відповісти
какая мєрзская атвратітєльная рожа...
показати весь коментар
15.07.2025 20:12 Відповісти
нічого,через неділю йому п"яні патріоти носа зламають і він на собі почує всі "прєлєсті " кацапського життя
показати весь коментар
15.07.2025 21:53 Відповісти
Он у него уже сломанный.
показати весь коментар
16.07.2025 00:11 Відповісти
А у США його як завжди за педофілію шукають чи щось новеньке?
показати весь коментар
15.07.2025 20:12 Відповісти
Так. Відсмоктував у неповнолітніх негрів.
показати весь коментар
15.07.2025 20:30 Відповісти
Хлопці - сумна новина ...

На московитщині у самому центрі болот відбуваєтся ПОВІНЬ - я просто не міг знайти місця від мук страждальця !
Як ми після цього планетарного лиха будьмо тут продовжувати існувати у просторі нашої Земної кульки ?! Хлоп"ята -- що робить будьмо ?!! Требо рятувать московитських щурів !!!
показати весь коментар
15.07.2025 20:15 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 20:17 Відповісти
Навіть московіти кажуть, що там фігня - тро позаливало, калюжі десь по щиколотку. Все інше - робота фотографів та кінооператорів.
показати весь коментар
16.07.2025 09:14 Відповісти
цікаво він вже від громадянства США відмовився ?
показати весь коментар
15.07.2025 20:19 Відповісти
нам зачем эта информация?,
показати весь коментар
15.07.2025 20:19 Відповісти
как зачем,чтобы показать работу СБУ
показати весь коментар
15.07.2025 20:21 Відповісти
Законна ціль.
показати весь коментар
15.07.2025 20:27 Відповісти
нічого дивного-бо лайно до лайна...
показати весь коментар
15.07.2025 20:19 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 20:19 Відповісти
Доблєсна СБУ ********.Це ж не художні фільми знімати
показати весь коментар
15.07.2025 20:20 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2025 20:22 Відповісти
ну є дурники,що очаровуються московією , а потом драпають заідти як ошпарені , приклад чеченець департьє ...
показати весь коментар
15.07.2025 20:22 Відповісти
Кажись спочатку був Саранськ,значить мордовець,а потім чеченець,а потім "мне стидно бить русским....",а потім"Если я когда-нибудь взгрустну по такой жизни, я могу несколько дней пожить в своем сарае",
показати весь коментар
15.07.2025 21:07 Відповісти
не всі встигають вчасно втекти - на Лугандонії одного америкоса-обдроченца буряти вбили
показати весь коментар
16.07.2025 01:35 Відповісти
Судячи по ротяці і губам традиційні цінності у цього американця це сосаніє православних куйов. Міг би й на Брайтоні таких знайти. Навіщо ці ,, ценності,, аж на Донбасі шукати.
показати весь коментар
15.07.2025 20:28 Відповісти
Ось що таке збочення по американськи, або американська мрія навиворіт!
показати весь коментар
15.07.2025 20:29 Відповісти
от дурачок. А міг би попросити гороховського, щоб той влаштував його на якусь посаду у Білий дім.
показати весь коментар
15.07.2025 20:38 Відповісти
Приклад, типового коригувальника-убивціУкраінців, від московитів прутня!!
Він, має бути просто повішеним, як це дієва виконують автокранами, в Сирії !!
АРМІЯ! МОВА! ВІРА!
показати весь коментар
15.07.2025 20:44 Відповісти
Що за розбазарювання ресурсів? Та у нього одніх нирок на десяток дронів.
показати весь коментар
15.07.2025 20:53 Відповісти
Преклонение перед США дает свои ужасные плоды.
показати весь коментар
15.07.2025 20:50 Відповісти
Та нічого,був вже в ди-ни-ер один американець, здається "Бентлі" називався,топив за "сруській мір",воював проти України,а потім кацапи йому віддячили тим,що "забаранили",а перед тим ще й у жопу ви....ли, цього чекає щось подібне.
показати весь коментар
15.07.2025 20:55 Відповісти
Привити йому любов до самокатів
показати весь коментар
15.07.2025 21:19 Відповісти
СБУ слідкує за журналістами... їм ніколи таких уодів ловити. Для Гундосого журналісти і антикорупціонери головні вороги.
показати весь коментар
15.07.2025 21:21 Відповісти
Артур Бентли -2 (фильм ужасов)
показати весь коментар
15.07.2025 21:34 Відповісти
Ой тримайте мене семеро ! Зараз поїде в рАдную говЄнь і в підʼїзді йому нагадають хто він і де його місце! Нагадять під двері, назвуть піндосом , а гЄрой еСвеО надає по писку !
показати весь коментар
15.07.2025 21:48 Відповісти
Буданов, працюй.
показати весь коментар
15.07.2025 22:19 Відповісти
це якийсь мутняк : його батьки були християнськими місіонерами в китаю, в той час як комуністична партія китаю забороняла таку активність - то як їм дозволили а іншим не дозволили?
потім цей русскій шпіон поїхав легендуватися як євангельский місіонер в Польщі ; питаннячко : скільки там євангельских місіонерів в наскрізь римо-католицькій країні ?
ну короче, погано його залегендували во владівостокє
показати весь коментар
15.07.2025 23:48 Відповісти
Нічого. Через пару років зіп'ється і стане бомжом на Окружній. Єто расссєєєя!!!!✌️🤣
показати весь коментар
16.07.2025 00:57 Відповісти
При владі Зеленських покидьків не ловлять зрадників Украіни ,
а ганяються за людьми , які посміли критикувати нашу
недолугу владу 😡
І це є прада !!
показати весь коментар
16.07.2025 01:16 Відповісти
авжеж, бо

Перший заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

Балан Михайло Валерійович

прокурор по справі Шабуніна

.
показати весь коментар
16.07.2025 01:37 Відповісти
Наші традиційні цінності- позбуватись плазунів. І в цьому випадку наша традиція порушена не буде
Чекай на самокат. Чи самоскид.
показати весь коментар
16.07.2025 05:52 Відповісти