9434 посетителя онлайн

Американец Мартиндейл, 2 года шпионивший для России в Украине, получил российский паспорт

Американец Дэниел Мартиндейл, который шпионил для России в Украине, получил российский паспорт

Американец Дэниел Мартиндейл, передававший России данные о ВСУ и корректировавший огонь по украинским защитникам под Угледаром на Донетчине, получил российский паспорт по указу Владимира Путина.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом пишут пропагандистские росСМИ.

Мужчина получил российский паспорт в представительстве самопровозглашенной ДНР в Москве. Кроме того, его наградили орденом "Донецкой народной республики".

Главарь квазиреспублики Денис Пушилин заявил, что это "высшая форма государственной благодарности, знак особого доверия и уважения".

По словам Мартиндейла, он хочет жить в оккупированном Мариуполе или аннексированном Крыму.

"Люди, которые живут в этих регионах, они, возможно, пережили то же, что и я. И они понимают, что действительно земля освободилась от преступной власти, и все мы настроены на лучшее будущее", - сказал шпион.

Что известно об американце?

История Мартиндейла стала известна осенью прошлого года. В феврале 2022 года он приехал в Украину из Польши под видом волонтера и жил на свободной от оккупации части Донетчины.

Он связался с российскими оккупантами через аккаунт в Telegram и "попросил о возможности встретиться", после чего его направили "дальше на восток".

Мартиндейл поселился в селе Богоявленка Донецкой области, которое контролировали Силы обороны, отслеживал перемещения и позиции украинских войск, в частности местоположение командного центра, и передавал данные оккупантам. Параллельно он помогал местным жителям собирать дрова и чинить крыши, поврежденные российскими обстрелами.

Когда в село зашли российские войска, Мартиндейла вывезли в Ростов-на-Дону и проверяли на детекторе лжи. Сейчас он живет в Москве.

Американец признался, что решил помогать России, потому что эта страна символизирует для него "традиционные ценности".

Топ комментарии
+23
А у США його як завжди за педофілію шукають чи щось новеньке?
показать весь комментарий
15.07.2025 20:12 Ответить
+21
таким потрібно дарувати самокат
показать весь комментарий
15.07.2025 20:11 Ответить
+11
нічого,через неділю йому п"яні патріоти носа зламають і він на собі почує всі "прєлєсті " кацапського життя
показать весь комментарий
15.07.2025 21:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В сім'ї не без виродка
показать весь комментарий
15.07.2025 20:11 Ответить
І чим більша сша сім"я,тим більше виродків.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:11 Ответить
Судячи з того, що в нього яскраво виражена рязанська морда, то хтось із предків був кацапом... Поклик крові не зміг в собі заглушити... Перед катуваннями і стратами кацапи ******* вручати ордена...
показать весь комментарий
15.07.2025 23:07 Ответить
таким потрібно дарувати самокат
показать весь комментарий
15.07.2025 20:11 Ответить
Поясніть для чого. Не зрозуміла.
показать весь комментарий
16.07.2025 00:54 Ответить
щоб доїхав швидше... за призначенням

.
показать весь комментарий
16.07.2025 01:31 Ответить
показать весь комментарий
16.07.2025 05:01 Ответить
какая мєрзская атвратітєльная рожа...
показать весь комментарий
15.07.2025 20:12 Ответить
нічого,через неділю йому п"яні патріоти носа зламають і він на собі почує всі "прєлєсті " кацапського життя
показать весь комментарий
15.07.2025 21:53 Ответить
Он у него уже сломанный.
показать весь комментарий
16.07.2025 00:11 Ответить
А у США його як завжди за педофілію шукають чи щось новеньке?
показать весь комментарий
15.07.2025 20:12 Ответить
Так. Відсмоктував у неповнолітніх негрів.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:30 Ответить
Хлопці - сумна новина ...

На московитщині у самому центрі болот відбуваєтся ПОВІНЬ - я просто не міг знайти місця від мук страждальця !
Як ми після цього планетарного лиха будьмо тут продовжувати існувати у просторі нашої Земної кульки ?! Хлоп"ята -- що робить будьмо ?!! Требо рятувать московитських щурів !!!
показать весь комментарий
15.07.2025 20:15 Ответить
показать весь комментарий
15.07.2025 20:17 Ответить
Навіть московіти кажуть, що там фігня - тро позаливало, калюжі десь по щиколотку. Все інше - робота фотографів та кінооператорів.
показать весь комментарий
16.07.2025 09:14 Ответить
цікаво він вже від громадянства США відмовився ?
показать весь комментарий
15.07.2025 20:19 Ответить
нам зачем эта информация?,
показать весь комментарий
15.07.2025 20:19 Ответить
как зачем,чтобы показать работу СБУ
показать весь комментарий
15.07.2025 20:21 Ответить
Законна ціль.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:27 Ответить
нічого дивного-бо лайно до лайна...
показать весь комментарий
15.07.2025 20:19 Ответить
показать весь комментарий
15.07.2025 20:19 Ответить
Доблєсна СБУ ********.Це ж не художні фільми знімати
показать весь комментарий
15.07.2025 20:20 Ответить
показать весь комментарий
15.07.2025 20:22 Ответить
ну є дурники,що очаровуються московією , а потом драпають заідти як ошпарені , приклад чеченець департьє ...
показать весь комментарий
15.07.2025 20:22 Ответить
Кажись спочатку був Саранськ,значить мордовець,а потім чеченець,а потім "мне стидно бить русским....",а потім"Если я когда-нибудь взгрустну по такой жизни, я могу несколько дней пожить в своем сарае",
показать весь комментарий
15.07.2025 21:07 Ответить
не всі встигають вчасно втекти - на Лугандонії одного америкоса-обдроченца буряти вбили
показать весь комментарий
16.07.2025 01:35 Ответить
Судячи по ротяці і губам традиційні цінності у цього американця це сосаніє православних куйов. Міг би й на Брайтоні таких знайти. Навіщо ці ,, ценності,, аж на Донбасі шукати.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:28 Ответить
Ось що таке збочення по американськи, або американська мрія навиворіт!
показать весь комментарий
15.07.2025 20:29 Ответить
от дурачок. А міг би попросити гороховського, щоб той влаштував його на якусь посаду у Білий дім.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:38 Ответить
Приклад, типового коригувальника-убивціУкраінців, від московитів прутня!!
Він, має бути просто повішеним, як це дієва виконують автокранами, в Сирії !!
АРМІЯ! МОВА! ВІРА!
показать весь комментарий
15.07.2025 20:44 Ответить
Що за розбазарювання ресурсів? Та у нього одніх нирок на десяток дронів.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:53 Ответить
Преклонение перед США дает свои ужасные плоды.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:50 Ответить
Та нічого,був вже в ди-ни-ер один американець, здається "Бентлі" називався,топив за "сруській мір",воював проти України,а потім кацапи йому віддячили тим,що "забаранили",а перед тим ще й у жопу ви....ли, цього чекає щось подібне.
показать весь комментарий
15.07.2025 20:55 Ответить
Привити йому любов до самокатів
показать весь комментарий
15.07.2025 21:19 Ответить
СБУ слідкує за журналістами... їм ніколи таких уодів ловити. Для Гундосого журналісти і антикорупціонери головні вороги.
показать весь комментарий
15.07.2025 21:21 Ответить
Артур Бентли -2 (фильм ужасов)
показать весь комментарий
15.07.2025 21:34 Ответить
Ой тримайте мене семеро ! Зараз поїде в рАдную говЄнь і в підʼїзді йому нагадають хто він і де його місце! Нагадять під двері, назвуть піндосом , а гЄрой еСвеО надає по писку !
показать весь комментарий
15.07.2025 21:48 Ответить
Буданов, працюй.
показать весь комментарий
15.07.2025 22:19 Ответить
це якийсь мутняк : його батьки були християнськими місіонерами в китаю, в той час як комуністична партія китаю забороняла таку активність - то як їм дозволили а іншим не дозволили?
потім цей русскій шпіон поїхав легендуватися як євангельский місіонер в Польщі ; питаннячко : скільки там євангельских місіонерів в наскрізь римо-католицькій країні ?
ну короче, погано його залегендували во владівостокє
показать весь комментарий
15.07.2025 23:48 Ответить
Нічого. Через пару років зіп'ється і стане бомжом на Окружній. Єто расссєєєя!!!!✌️🤣
показать весь комментарий
16.07.2025 00:57 Ответить
При владі Зеленських покидьків не ловлять зрадників Украіни ,
а ганяються за людьми , які посміли критикувати нашу
недолугу владу 😡
І це є прада !!
показать весь комментарий
16.07.2025 01:16 Ответить
авжеж, бо

Перший заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

Балан Михайло Валерійович

прокурор по справі Шабуніна

.
показать весь комментарий
16.07.2025 01:37 Ответить
Наші традиційні цінності- позбуватись плазунів. І в цьому випадку наша традиція порушена не буде
Чекай на самокат. Чи самоскид.
показать весь комментарий
16.07.2025 05:52 Ответить