5589 відвідувачів онлайн

Ердоган поговорив із Путіним: Туреччина готова провести третій раунд перемовин між Україною та РФ

Ердоган переговорив з Путіним

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Серед іншого йшлося про переговори між Україною та Росією у Стамбулі. Туреччина висловила готовність провести черговий раунд перемовин.

Про це повідомляє канцелярія президента Туреччини у соцмережі X, інформує Цензор.НЕТ.

"Президент Ердоган заявив, що початок третього раунду переговорів між Росією та Україною є важливим, і щоТуреччина продовжить проводити переговори у Стамбулі, як тільки будуть визначені відповідні дати для сторін", - сказано в повідомленні.

Окрім цього, лідери держав обговорили двосторонні відносини між Туреччиною та Росією, регіональні та глобальні питання.

Також Ердоган та Путін обговорили удари Ізраїля на Сирію. Турецький лідер підтвердив позицію Анкари щодо непорушення суверенітету Сирії Ізраїлем.

Топ коментарі
+6
чергові перемови ні про що
показати весь коментар
18.07.2025 18:48 Відповісти
+5
Толку ***** не договірний. Під час перемовин ще більше буде бомбардувати Україну.
показати весь коментар
18.07.2025 18:38 Відповісти
+5
Касапи під переговорами розуміють лише капітуляцію України.
показати весь коментар
18.07.2025 18:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ердоган розуміє, що поговорив з Королевою зграї сарани.
показати весь коментар
18.07.2025 18:38 Відповісти
Толку ***** не договірний. Під час перемовин ще більше буде бомбардувати Україну.
показати весь коментар
18.07.2025 18:38 Відповісти
Касапи під переговорами розуміють лише капітуляцію України.
показати весь коментар
18.07.2025 18:40 Відповісти
Переговоры только после капитуляции путина и кремля! А она уже близка!
показати весь коментар
18.07.2025 18:42 Відповісти
пішов ти... ісламіст вонючий
показати весь коментар
18.07.2025 18:47 Відповісти
чергові перемови ні про що
показати весь коментар
18.07.2025 18:48 Відповісти
Єрдогане, не підсижуй Донні!
показати весь коментар
18.07.2025 18:50 Відповісти
а что дали предыдущие два раунда? Правильно, большой и толстый лоцманский буй.
показати весь коментар
18.07.2025 18:52 Відповісти
заради правди, ті переговри таки дали: обміни полоненими і двохсотими.
показати весь коментар
18.07.2025 18:58 Відповісти
Обмiни були i без переговрів, це прибільшення.
показати весь коментар
19.07.2025 01:51 Відповісти
були, але не з такою частотою.
Може, та частота - тимчасово; але факт, що домовились про інтесифікацію обмінів. І тілами в т.ч.
показати весь коментар
19.07.2025 08:00 Відповісти
Та нема ніякої частоти.тим більше що вони сують нам свої рештки.
показати весь коментар
19.07.2025 09:23 Відповісти
Едік хоче врятувати ***** від санкцій, заодно і собі якісь плюшки від ***** отримати
показати весь коментар
18.07.2025 19:18 Відповісти
Диктатор диктатора бачить іздалека !
показати весь коментар
18.07.2025 19:53 Відповісти
Турецький лідер підтвердив позицію Анкари щодо непорушення суверенітету Сирії Ізраїлем. Теж саме підтвердження потрібно було давати перед окупацією куйлом українського Криму,а також перед повномасштабною війною у 22 році.яка мабуть була погоджена куйлом з турком...?
показати весь коментар
18.07.2025 19:19 Відповісти
Це нам не потрібно !
показати весь коментар
18.07.2025 19:52 Відповісти
Ердоган! Коли Ти вже Крим забереш?..Справа тепер плева..Й договір на аренду-концессію з Україною..Нетормози Джипчек..!
показати весь коментар
18.07.2025 22:20 Відповісти
Ердоган мабуть отримує оргазм від спілкування з пуйлом.... є і такий вид збочення
показати весь коментар
18.07.2025 23:21 Відповісти

Москалі переговорщики твердять, що там де або коли ступала їх нога кацапа то це
вже їх паРаша! І тепер їхній міцний руцький дух великороса неповторно буде розноситься
по всій частині тимчасово окупованої України, яка начебто стала вже російською
колонією - новросією. Нічого вже дуже скоро до цього кацапського духу добавиться
ще і трупний сморід повністю усіх знищених здохлих москалів- окупантів!
показати весь коментар
19.07.2025 06:52 Відповісти