5103 відвідувача онлайн

РФ готова до третього раунду перемовин, чекаємо відповіді України, - глава МЗС Туреччини Фідан

Переговори в Стамбулі Що кажуть у Туреччині

Глава МЗС Туреччини Хакан Фідан заявив, що Росія готова до третього раунду мирних переговорів, зараз очікується відповідь України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Memurlar.

Міністр заявив, що найближчим до миру моментом для Росії та України були переговори в Стамбулі.

"В принципі, немає жодних проблем з тим, що пан Трамп, пан Путін, пан Зеленський та наш президент зберуться разом для проведення зустрічі", - зазначив Фідан.

Нагадаємо, раніше російський диктатор Володимир Путін радив Україні не зволікати із переговорами.

Топ коментарі
+18
який сенс в тих перемовин з з вурдалаками?!! Ми від свого не відступимось, а орки знову тявкати про чотири області будуть.
показати весь коментар
08.07.2025 10:22 Відповісти
+16
- Коли і в якому місці з Росією можна говорить конструктивно?
- На церковній паперті, коли вона, з поламаними руками і ногами, з розбитою мордою, буде просить милостиню...
показати весь коментар
08.07.2025 10:26 Відповісти
+10
Ви хотіли сказати до третього раунду затягування проти введення санкцій
показати весь коментар
08.07.2025 10:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
08.07.2025 10:26 Відповісти
та ні, тільки на цвинарі. помінальною промовою
показати весь коментар
08.07.2025 10:41 Відповісти
я оце ще люблю:
- Діду, ти стільки років прожив! От скажи, що в кацапа має бути в голові, щоб він припинив вбивати, гвалтувати, мародерити?
- Куля, онучок, тільки куля!
показати весь коментар
08.07.2025 14:47 Відповісти
Так, за словами речника, Україна бере участь у переговорах з РФ для того, щоб вирішити гуманітарні проблеми та повернути людей з полону.

"Друге не менш важливе завдання політичне і комунікаційне - це не дати нікому звинуватити Україну в тому, що вона є стороною, яка не хоче миру. А таких спроб достатньо багато в різних колах, в різних країнах, навіть країнах-союзниках", - зауважив Тихий.

Джерело: https://censor.net/ua/n3561807
показати весь коментар
08.07.2025 10:29 Відповісти
Ви хотіли сказати до третього раунду затягування проти введення санкцій
показати весь коментар
08.07.2025 10:23 Відповісти
Крім того, після минулил так званих перегаворів а точніше ультиматумів Сосії, по Україні були самі важкі масовані обстріли. Може нехай краще по Стамбулу прилітає на кожних переговорах
показати весь коментар
08.07.2025 10:26 Відповісти
Потрібно було ще з першого разу звинуватити Турцію в підіграванні московському режиму і введенні в оману, коли турки заявляли що Сосія хоче переговорів а потім не з'явилися. І це все не просто так. ***** через Турцію постійно показують Тампону що Сосія хоче переговорів а затримка буцімто тільки за Україною. Українське ж МЗС повинне вголос звинувачувати Турцію в тому що вони разом з московським режимом обманюють Україну
показати весь коментар
08.07.2025 10:48 Відповісти
Наша влада миру якраз хоче, як і всі українці, але не миру за будь-яку ціну, а реального миру.
показати весь коментар
08.07.2025 10:32 Відповісти
Мир для діючої (поки що) влади - це суд і в'язниця. Всі вони помазані хабарями та мародерством.
показати весь коментар
08.07.2025 11:33 Відповісти
Отож, що США похріну, а ми хочемо реального миру, а не виконання *********** хатєлок, які просто допоможуть ***** захопити й поработити всюУкраїну.
показати весь коментар
08.07.2025 12:41 Відповісти
По перше - я не обирав "клоуна". По-друге - я так розумію, що ти миру ніколи не хотів - бо ж ти теж не готувався до війни.
показати весь коментар
08.07.2025 12:45 Відповісти
***** знов тягнутиме кота за бейци, а після - в'єпе масованим ракетно-дроновим по Україні
показати весь коментар
08.07.2025 10:24 Відповісти
Від рашки нічого нового - але їхати потрібно - Донні дивиться
показати весь коментар
08.07.2025 10:25 Відповісти
Ваш хід, панянка Черчелліна...
показати весь коментар
08.07.2025 10:28 Відповісти
Вони можуть бути готові і до 10-го раунду перемовин, це ще нічого не означає.
показати весь коментар
08.07.2025 10:32 Відповісти
Смаженим пахне *****
показати весь коментар
08.07.2025 10:33 Відповісти
Смаленим.
показати весь коментар
08.07.2025 12:14 Відповісти
Які перемовини про капітуляцію ? в так званому рашиському мемарандумі все чітко прописано окрім визнання чотирьої областей ,демілітаризація ,денацифікація перетворення в рашиську губеню, до того зняття санкцій і відмова від будь яких суддових позовів проти рашиського режиму ,Звісно кацапи наступають руйнують наші міста і тому вони зацікавлені що б не накладали нові санкції "переговори йдуть".
показати весь коментар
08.07.2025 10:36 Відповісти
свинособакостан готов в третий раз объявить свой ипанутый на всю голову ультиматум о безоговорочной капитуляции Украины! смысл в таких, *****, "переговорах"?!
показати весь коментар
08.07.2025 10:39 Відповісти
Час. Вони просто тягнуть час.
показати весь коментар
08.07.2025 11:34 Відповісти
Цю турецьку шарашку треба згортати.
показати весь коментар
08.07.2025 10:40 Відповісти
Ви ж в цитаделі zioнізму сидите Дивіться, депортують вас за такі висловлювання...
показати весь коментар
08.07.2025 11:11 Відповісти
Третій ультиматум? Тіпа, чекають, коли наші почнуть робити поступки.
показати весь коментар
08.07.2025 10:54 Відповісти
Х.....перед тим, як заявити -вивертай кишені і скидай одежу, проговорює ми білі та пушисті, навіть Рудий Донні нам вірить. Пітерська підворітня, повна зловоння.
показати весь коментар
08.07.2025 11:21 Відповісти
новая серия "создания видимости переговоров".
Кремлевские террористы сильно заинтересованы, что бы Трамп не вводил санкции против страны-агрессора. Делают очередной "пас" Трампу... что бы тот мог сказать что то типа "ну вот видите, процесс идет..."
показати весь коментар
08.07.2025 11:27 Відповісти
Вовк чекає ягня на переговори,що до продовольчої ініціативи у лісі....
показати весь коментар
08.07.2025 11:37 Відповісти
Туркам лишь бы места в гостиницах заполнить по максимуму!
показати весь коментар
08.07.2025 12:46 Відповісти