7401 відвідувач онлайн

РНБО проведе аудит виконання рішень Ставки. Працюємо на результат, - Умєров

Умєров розповів про ключові напрямки роботи на посаді секретаря РНБО

Новий секретар РНБО Рустем Умєров повідомив, що в органі проведуть аудит виконання рішень Ставки Верховного головнокомандувача.

Про це він заявив у Фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

Під час зустрічі з Апаратом РНБО Умєров визначив ключові завдання, поставлені президентом Володимиром Зеленським перед структурою та її Апаратом.

"У фокусі – ефективна координація сектору безпеки й оборони, аудит виконання рішень Ставки та змістовна взаємодія з міжнародними партнерами в питанні інтенсифікації постачання та спільного виробництва озброєння.

Рада нацбезпеки й оборони – це не лише інституція стратегічного планування, а й інструмент дії. Маємо амбітні цілі та визначені завдання. Працюємо на результат", - додав Умєров.

Нагадаємо, 18 липня стало відомо, що ексміністра оборони Рустема Умєрова призначили секретарем РНБО.

Топ коментарі
+17
Обідно пацану - щас би в посольстві в Вашингтоні чєбуреками торгував...
показати весь коментар
18.07.2025 21:41 Відповісти
+8
ТЫ ГЛАВНОЕ САМ НА СЕБЯ НЕ ВЫЙДИ, СРАТЕГ ПУЕВ.
показати весь коментар
18.07.2025 21:43 Відповісти
+7
Після аудиту Міноборони цим чебуреком щезло 23 ярди гривень
показати весь коментар
18.07.2025 21:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Обідно пацану - щас би в посольстві в Вашингтоні чєбуреками торгував...
показати весь коментар
18.07.2025 21:41 Відповісти
Працює він - трудоголік - не плачте мамо - я їм так напрацюю - як вам наробив
показати весь коментар
18.07.2025 21:43 Відповісти
ТЫ ГЛАВНОЕ САМ НА СЕБЯ НЕ ВЫЙДИ, СРАТЕГ ПУЕВ.
показати весь коментар
18.07.2025 21:43 Відповісти
Так МО и должно было их выполнять Логик от рождения
показати весь коментар
18.07.2025 21:45 Відповісти
Після аудиту Міноборони цим чебуреком щезло 23 ярди гривень
показати весь коментар
18.07.2025 21:46 Відповісти
Тобто, тепер Умеров, перевірить, як отой шмигаль з оточенням верещучок, стефанішиних, та інших, упродовж 5 років, виконав згідно Регламенту КМУ, рішення ухилянта, начертані РНБОУ!!??
Так зеленський, і на себе вийде!
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
показати весь коментар
18.07.2025 21:51 Відповісти
Так ти ж довбню входив до цього рнбо і голосував за його рішення ,так що будеш сам себе перевіряти ?
показати весь коментар
18.07.2025 21:54 Відповісти
вам не зрозуміти,то другоє,раніше він був знизу тепер зверху
показати весь коментар
19.07.2025 09:27 Відповісти
Що ж він так Потужного Незламіста лохом виставляє? В РНБО всі люди приведені виключно самим Зеленскім. А цей зразу "Працюємо на результат!". Значить до тепер або не працювали, або результату не було, або і те і друге.
показати весь коментар
18.07.2025 22:13 Відповісти
Позор крымскотатарского народа, продажная тварь...
показати весь коментар
18.07.2025 22:15 Відповісти
він не один такий,у нього зам такий,все ок,совість спокійна,і який народ??ти глянь на нього у нього все добре,нафіга йому чужі проблеми??
показати весь коментар
19.07.2025 09:29 Відповісти
Вони самі собі аудит влаштовують? Серйозно? Це замість звіту старого-нового кабміну перед ВР?
показати весь коментар
18.07.2025 22:18 Відповісти
як з гарантією не вийте на самого себе??точно самому себе перевірити це ж млять вселенський абсурд і насмішка над нами,бо вони реально не бачуть берегів,як думаєте це вже кінець зеленої історії??
показати весь коментар
19.07.2025 09:32 Відповісти
ЗЕЛЕНОШМАРКАТІ СЕРЙОЗНО ВЗЯЛИСЯ ЗА РОБОТУ - БО ДО ЦЬОГО НЕ ВОНИ КЕРУВАЛИ

перемога близько ... тиждень... два
показати весь коментар
18.07.2025 22:50 Відповісти
Агент "Кебаб" доповідае особісто товарищу Сталіну у зеленому френчі. Це що за нове шапіто?
показати весь коментар
19.07.2025 02:18 Відповісти
тепер ******* РНБО. турки керують....
показати весь коментар
19.07.2025 09:38 Відповісти
Ти ба які вумні! Вивчили значення слова аудит. Умєрка збирається аудіювати вже Віслючка ? Чи це для слова ? Бо що робити на новій посаді без грошиків він НЕ УЯВЛЯЄ.
показати весь коментар
19.07.2025 11:11 Відповісти
Куйня якась...
Звітність, наради, папери....
Шукайте щодня де виготовити дрони і міни, і кошти на них