8588 відвідувачів онлайн
10 378 167

Дівчина, яку побили в метро за проросійські гасла, відмовилась писати заяву до поліції

дівчина кричала слава росії в метро

Дівчина, яку днями побили у столичному метро за вигуки проросійських лозунгів, відмовилась писати заяву до поліції.

Про це повідомила поліція Києва, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

У поліції уточнювали, чи знайшли чоловіка, який бив дівчину. У відповідь там сказали, що встановили та допитали всіх учасників події, які фігурували на відео.

Однак сама дівчина відмовилася писати на нього заяву щодо побиття, відмовившись від будь-яких звинувачень. Тож, відповідно до законодавства, правову оцінку діям чоловіка надаватимуть, тільки якщо проти нього висунуть якісь звинувачення.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що у київському метро стався конфлікт через пасажирку, яка вигукувала проросійські лозунги

Топ коментарі
+18
яку побили в метро за проросійські гасла Джерело: https://censor.net/ua/n3564258
може написати заяву, а може не написати...
Вщіпніть мене, нехай я прокинусь!
Бо далі що? Кацапи також заяви можуть писати, що по них наші солдати стріляють?!
показати весь коментар
20.07.2025 13:22 Відповісти
+17
А що їй буде за прокацапську позицію? Коли вже таких будуть позбавляти громадянства й за парєбрік викидати?
показати весь коментар
20.07.2025 13:23 Відповісти
+17
А поти неї є звинувачення?
Уявіть кияни щоночі никаються по підвалах , щоб вижити , ховають вбитих на війні родичів а воно їм таке - слава убивцям!
Тут треба було лупасити
показати весь коментар
20.07.2025 13:34 Відповісти

Завантаження...