10054 відвідувача онлайн

Мобільні ТЦК мають право на існування, - "слуга народу" Веніславський

Мобільні ТЦК можуть з’явитися в Україні Що відомо

У Раді не виключають запровадження використання мобільних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Про це заявив нардеп "Слуги народу", член Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"З точки зору нормативно-правового та законодавчого забезпечення проблем не бачу, тому що в законі не передбачено, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають перебувати у чітко визначених місцях", - сказав він.

Веніславський нагадав, що РФ останнім часом цілеспрямовано атакує будівлі ТЦК, намагаючись залякати громадян і створити враження, що бути в ТЦК небезпечно..

"Враховуючи цілеспрямовані удари Російської Федерації, які вона протягом останнього місяця практикує по території ТЦК, я думаю, що мобільні ТЦК - на рівні підзаконних нормативно-правових актів, які можуть бути ухвалені або Кабінетом міністрів України або навіть командуванням Збройних сил, - мають право на існування", - додав парламентар.

Топ коментарі
+16
То може уряд теж стане пересувним та пересунеться нарешті на нари?
показати весь коментар
21.07.2025 15:18 Відповісти
+14
Сьогодні вранці якраз спостерігав за роботою такого "мобільного ТЦК". Сховалися біля укриття, і після тривоги висмикують одиноких мужичків з тривожними рюкзачками. Суть схеми, як я зрозумів, якраз вміст тривожного рюкзачка.
показати весь коментар
21.07.2025 15:22 Відповісти
+8
Особливо, комічно звучить-"...соціальної підтримки"!
показати весь коментар
21.07.2025 16:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мобільні телемони це ж добре? То і мобіліьні ТЦК теж не погано. Все для наріду
показати весь коментар
21.07.2025 15:13 Відповісти
Особливо, комічно звучить-"...соціальної підтримки"!
показати весь коментар
21.07.2025 16:20 Відповісти
То може уряд теж стане пересувним та пересунеться нарешті на нари?
показати весь коментар
21.07.2025 15:18 Відповісти
Партія "Слуга народу" не заслуговує на подальше існування. Усіх забусячити в наземні дрони! Перед цим затримати, добре "перевиховати тцк стайл", щоб кожен відчув усю міць справжньої демократії!
показати весь коментар
21.07.2025 15:20 Відповісти
Сьогодні вранці якраз спостерігав за роботою такого "мобільного ТЦК". Сховалися біля укриття, і після тривоги висмикують одиноких мужичків з тривожними рюкзачками. Суть схеми, як я зрозумів, якраз вміст тривожного рюкзачка.
показати весь коментар
21.07.2025 15:22 Відповісти
А ви сидіть вдома і не бігайте в укриття ,от на Троєщині немає ні укриттів ,ні метро і всі сидять вдома.
показати весь коментар
21.07.2025 17:42 Відповісти
Я тому й спостерігав за цією "двіжухою", а не приймав в ній участь, бо дома сидів з настроєм "їбане так їбане". А живу я високо.
показати весь коментар
21.07.2025 17:49 Відповісти
Ти диви ,у вас ще й укриття є .
показати весь коментар
21.07.2025 17:52 Відповісти
Теба було на смартфон зняти ,було б цікаво дивитись.
показати весь коментар
21.07.2025 17:53 Відповісти
Я ж не дурень з власного балкону російське іпсо знімати. По ракурсу ж зйомки можна встановити балкон при бажанні.
показати весь коментар
21.07.2025 18:01 Відповісти
Так бусифікація - це російське іпсо ?
показати весь коментар
21.07.2025 18:03 Відповісти
Звичайно іпсо, навіть думати інше - це злочин проти держави. Вам же цілодобово зі всіх прасок найавторитетніші люди про це втовкмачують. Якщо ви вірите власним очам більше, чим поважним авторитетам, значить ви зрадник. Вас треба позбавити громадянства, конфіскувати майно, завезти до бурятів, щоб згвалтували пляшкою, після чого відправити на розміновування потужних фортифікацій. Якщо пропустив якусь з обовязкових кар для зрадників, то, будь ласка, допишіть самі.
показати весь коментар
21.07.2025 18:14 Відповісти
Так я не дивлюсь гівномарафон де "найавторитетніші люди" лижуть дупу найвеличнішому лідорові всіх часів і народів гєнєралісімусу янєлоху бонетіковичу. І я я вірю власним очам більше ,ніж тим повноважним авторитетним дуполизам.
показати весь коментар
21.07.2025 18:33 Відповісти
Бачив я цього Веніславського. Мені стало цікаво. Чому він не йде добровольцем ? Чи у Раді "служити" безпечно й затишно ? Чого ця безДумна носиться по Раді, а не на передовій з її фізичними МЕГАпотужностями ? Та вона по два поранених бійця може тягти з поля бою ЗА РАЗ !
показати весь коментар
21.07.2025 15:24 Відповісти
Американцю, я ВДОМА. І не збираюсь на фронт. Якщо треба - піду в партизани. Слава Богу, що здоров'я Бог не повністю відібрав ! З чагарника якось вистрілю. Розумію, америка - це не прикордоння, тому можна писати з-за океану будь-що і підозрювати будь-кого ! Сиди під Пентагоном, і не вякай !
показати весь коментар
21.07.2025 15:52 Відповісти
...ВДОМА...,"піду в партизани..." От і все... В тебе не має права когось критикувати.
показати весь коментар
21.07.2025 16:03 Відповісти
Американцю, саме я маю право критикувати депутатів-негідників ! Не воїнів звісно, що я й не роблю. А оцих пихатих з висячими неголеними щоками - МІЙ ОБОВ'ЯЗОК. Бо як не я, то хто ? Воїн, який в окопі чи бабця на базарі !! Не треба нам ЗАКРИВАТИ рот. Краще свою пельку тримай на замку.
показати весь коментар
21.07.2025 16:09 Відповісти
НЕ МАЄШ! Такі як ти більше всього кричать, але фальш аж лізе скрізь... Це я і хотів перевірити. Дякую.
показати весь коментар
21.07.2025 16:17 Відповісти
Під "такі як ти" можна будь-кого записати. Бачив я таких провокаторів не раз-два. І ще не дійшло "співпраця мене з кацапнею" ? А чого так ? Давай, давай відпрацьовувай дЄрмацьке лайно ! В америці. А мені можна на кордоні різати МАТКУ-ПРАВДУ ! Місце та умови ВИМАГАЮТЬ !
показати весь коментар
21.07.2025 16:23 Відповісти
Ох, мені ці "американські" фальцести !? Не висовувайся, не кажи правду, не рипайся, бо це ........ фальш.
показати весь коментар
21.07.2025 16:34 Відповісти
Дивись..., В країні панує брехня, одні роблять вид що борються в Раді, другі що роблять якісні міни, треті що оборні лінії побудовані..., і так до ЛБЗ. А там наступає момент істини, і що відбувається ти знаєш. Із-за цього і почалась війна, бо була розвідка, були "стратеги", а нічого не розуміли. Чонгар був замінований, але там щось дроти не спрацювали, і куди не кинь суцільна брехня...
показати весь коментар
21.07.2025 17:53 Відповісти
Партизанство зараз малоймовірне, враховуючи дрони з тепловізорами.
показати весь коментар
21.07.2025 17:01 Відповісти
А було б прикольно, щоб той "мобільний ТЦК" взяв та й бусифікував самого Вениславського. Що б він тоді заспівав?
Ех... мрії... мрії...
Пригадалось: "всі тварини рівні, але деякі рівніші за інших".
показати весь коментар
21.07.2025 21:17 Відповісти
Справа не в назві.
Мати то мають,та методи їх роботи- не мають.
Те саме,що дбр-а як хіба назва звучить.
Та,коли вриваються вночі в квартиру без рішення суду, та під плач дітей проводять обшуки,або копають під лідера опозиції,то тут явно щось не то.
Втім,про мобільні групи,їх методи,детально розповідають на ютубі.А ютуб- світова субстанція...
показати весь коментар
21.07.2025 15:31 Відповісти
Рускій, ну от нахріна тобі наші проблеми?! Зрозуміло, що ти ботяра, котра накручує упадницькі настрої, але ж ...
показати весь коментар
21.07.2025 15:55 Відповісти
показати весь коментар
21.07.2025 15:33 Відповісти
Мобільні лопати теж мають на існування
показати весь коментар
21.07.2025 15:42 Відповісти
Ідіоти не можуть правити країною.,Готовлячи Закон про мобілізацію ЗЕбіл і його шобло підставили Заслужного та Шапталу.Невдовзі Бонапарт ЗЕленський зняв їх,які були в великій повазі у ЗСУ.ЗЕлені гниди найогидніше зі всіх гнид
показати весь коментар
21.07.2025 15:42 Відповісти
Ох і кончене! Дивись, щоб ці мобільні мобісти не стали картоплею, разом з вами всіма, зегнидами.
показати весь коментар
21.07.2025 15:45 Відповісти
І це сказав невиліковний довбойоб-зе всі такі
показати весь коментар
21.07.2025 15:51 Відповісти
Пора вже кацапам переймати наш досвід бусифікації ,а то в них там якісь контрактники і найманці з братніх країн Азії і Африки.
показати весь коментар
21.07.2025 17:38 Відповісти
тактика кочевников, напали, похватали и слиняли.
показати весь коментар
22.07.2025 02:31 Відповісти