4387 відвідувачів онлайн

Якщо Путін так здурів на темі "шахедів" і терору, РФ має залишитись без логістики, - Зеленський

Володимир Зеленський

Росія повинна залишитися без логістики завдяки далекобійним ударам Збройних сил України.

Про це у вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Глава держави повідомив, що "весь день триває ліквідація наслідків російського удару по наших містах".

"Сьогодні весь день триває ліквідація наслідків російського удару по наших містах, наших українських громадах. Різні регіони: від Харківщини та Сумщини до Франківська. Сильна атака була проти Києва. Значну частину "шахедів" і ракет вдалося збити. І кожна така хвиля російських ударів нагадує про дві речі. ППО: потрібно більше систем, більше покриття нашої країни захистом. Також наші далекобійні удари по Росії: якщо Путін так здурів на темі "шахедів" і терору, вони мають залишитись без логістики", - сказав президент.

Топ коментарі
+30
і хто має знищити їм логістику ?
1) Порох
2)Байден
3)Абама
4)Трамп
5)прибульці з Альфа Центавра.

нагадаю зефілітикам кацапи вже 4 рік бомбардують Україну тисячами ракет та десятками тисяч дронів.
логістика як ми всі бачимо діє...
показати весь коментар
21.07.2025 22:33 Відповісти
+23
Царський указ - вибить кримського хана з ізюмського шляху.
показати весь коментар
21.07.2025 22:28 Відповісти
+23
Дочекався таки, Найвеличнійшого! Можна йти спати...
показати весь коментар
21.07.2025 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То відійди від калюжі, а то лапті прамокнут.
показати весь коментар
21.07.2025 22:45 Відповісти
Царський указ - вибить кримського хана з ізюмського шляху.
показати весь коментар
21.07.2025 22:28 Відповісти
Точно. А може дійсно, сценаристи Кварталу і малювали Безстрашному образ поведінки у ролі Президента із персонажів Куравльова і Яковлєва із комедійного фільму?
показати весь коментар
21.07.2025 23:54 Відповісти
Шось не те трохи намалювали сценаристи. Ну й Куравльов тут швидше Єрмак - тицяє ручку і наказує підписувати. Печально це все. Але взагалі зараз головний світовий клоун в США сидить, отой міг би москальську логістику виносити розчерком пера, але не хоче.
показати весь коментар
22.07.2025 10:02 Відповісти
Дочекався таки, Найвеличнійшого! Можна йти спати...
показати весь коментар
21.07.2025 22:31 Відповісти
точно?
а як насниться ***** без логістики🤮
показати весь коментар
21.07.2025 22:35 Відповісти
Тоді настане безсоння , людина буде до ранку коменти на ЦН строчити
показати весь коментар
21.07.2025 22:47 Відповісти
Даремно це чмо називаєш з великої букви і ще це слово має бути в лапках
показати весь коментар
22.07.2025 07:10 Відповісти
Не придурюйся, НПЗ ×ерач 24/7 - це ×уйловська точка G.
показати весь коментар
21.07.2025 22:31 Відповісти
у нас також є така точка, це трансформатори 750 кВ...
хочете щоб кацапи мали проблеми з горючкою але сидіти без світла взагалі ?
показати весь коментар
21.07.2025 22:36 Відповісти
Свідок чесного ×уйла чи просто обісрався на болотах?
показати весь коментар
21.07.2025 23:06 Відповісти
проста фізика, у нас знищена вся маневрова генерація, кацапам реально залишилось лупанути по понижувалиних магістральних трасфроматорах і наступить блекаут..
п.с. мені пофіг, маю сес, власне споживання і взимку покриє.
показати весь коментар
21.07.2025 23:14 Відповісти
Це не "фізика", а словесний пронос на кухні. ))
показати весь коментар
21.07.2025 23:17 Відповісти
ну ну типу у вас краще
показати весь коментар
21.07.2025 23:27 Відповісти
А що він не так написав? Потім будуть посполититі без освіти бігати по форуму і розповідати, що "ракетні атаки не впливають на генерацію, а енергію продають, каравул, зрада!!!"
показати весь коментар
21.07.2025 23:40 Відповісти
Все він не так написав.
Якби ***** міг залишити нас без світла він давно би це зробив. А вже після цього міг би запропонувати нам "енергетичне перемир'я".
Люди які вірять ніби ******* не насрати на економічні втрати заради геноциду українців - невиліковні дятли.
показати весь коментар
22.07.2025 00:06 Відповісти
***** довело нашу енергосистему до критичної межі, вона вся тримається на АЕС.
декілька ударів по трансформаторах 750 400 кВ. і все амба, але цей аргумент то як удар ЯЗ чи знищення плотини Київської ГЕС може бути використаний у крайньому випадку.
думати потрібно трохи ширше.
тому перш ніж шукати точки джи у кацапні спочатку подумайте про наші.
показати весь коментар
22.07.2025 00:14 Відповісти
Ну давай ти спробуєш включити голову і трохи подумати.
Із твоєї логіки випливає що ***** витратив сотні дороговартісних ракет щоб нас просто налякати і взяти на понт. Розбив всі станції, а от трансформатори біля АЕС пошкодував бо великий гуманіст і залишив цей варіант для залякування.
В українці взяли і не злякались і ультиматуми його не спрацювали.
Здавалося б - ну тепер бери, херач і капітуляція в кишені
Але ні, він не херачить та ще й сам пропонує енергетичне перемир'я і дає нам відновити вже більшу частину втраченої генерації.
Де в цьому сховалася хоч якась логіка і чому ти вважаєш ***** чи то гуманістом чи то невиліковним ідіотом, ким він звісно в жодному разі не є?
показати весь коментар
22.07.2025 02:30 Відповісти
Бо це може викликати аварії на АЕС. Реактори потрібно охолоджувати а як вирубляться насоси за відсутності струму Чорнобиль може показатись дитячими забавками.
показати весь коментар
22.07.2025 04:49 Відповісти
Нешукай логіку у ************** та у зкацаплених вкраїнчіків.
ТО МАРНА СПРАВА.
показати весь коментар
22.07.2025 09:47 Відповісти
Ще один тунгус причмелений обісрався на болотах. Ватна прошм@нда спалилася на "посполитих". ))
показати весь коментар
22.07.2025 00:15 Відповісти
як не встигнуть заглушити і охолодити реактори за відсутності електроенергії і відбудуться викиди продуктів розпаду урану235 в атмосферу, повір тобі тоді вже також не буде пофіг навіть з твоєю домашньою електростанцією
показати весь коментар
22.07.2025 04:59 Відповісти
що значить не встигнуть ? то виходить запорізька АЕС вже давно мало крякнути адже кацапи часто лінію що живить станцію пошкоджують.
для таких цілей на АЕС стоять дизельні генератори, у Японії їх просто цунамі змило..
показати весь коментар
22.07.2025 08:25 Відповісти
показати весь коментар
21.07.2025 23:18 Відповісти
і хто має знищити їм логістику ?
1) Порох
2)Байден
3)Абама
4)Трамп
5)прибульці з Альфа Центавра.

нагадаю зефілітикам кацапи вже 4 рік бомбардують Україну тисячами ракет та десятками тисяч дронів.
логістика як ми всі бачимо діє...
показати весь коментар
21.07.2025 22:33 Відповісти
Порох вже потроху нищіть... Навіть бомбери дістає )) ще й на нуль встигає передавати.
Інші мабуть сцуть. Потужно сцуть
показати весь коментар
21.07.2025 22:45 Відповісти
Ти назвав тих хто дійсно допомогав (Байден достатньо допоміг і тому 4-й рік у нас ЩЕ Є чим захищати країну і утилізувати пдрів) і дехто продовжує допомогати і зараз (Порох постачає принаймі ті ж самі "цукерки" та "аспірін", хоча зепдрси і тут блокують іноді ці поставки бо це ж ска Порох забере собі блдь рейтенги...), крім 3х останніх (трамп ще думає...людина"непердбачуваності"). А ось зепотужний, крім брехні із карманного ш.марфону про 1 млн. дронів, або 3тис.ракет на рік ні на що не спроможний - це факт!
показати весь коментар
21.07.2025 22:56 Відповісти
малось на увазі що знищити логістику має хтось чи щось абстрактне.
зе ж не сказало "я найвеличніший дав команду знищити логістику рускім"
показати весь коментар
21.07.2025 23:02 Відповісти
Зеленський ще мільярд дерев обіцяв щоб у цьому лісі кацапи заблукали.
показати весь коментар
21.07.2025 23:45 Відповісти
По Сумам каби прилетіли... Террор кабами не рахується?
показати весь коментар
21.07.2025 22:34 Відповісти
Про Суми нині мало хто згадує. Прилетіло і прилетіло. Це ж не в Київ, і не у Львів. Суми влада списала ще у 2022-му
показати весь коментар
21.07.2025 23:15 Відповісти
якщо Путін так здурів на темі "шахедів і терору, вони мають залишитись без логістики" - грізний меседж крутого пацана, незрозуміло, правда, кому він адресований.
показати весь коментар
21.07.2025 22:36 Відповісти
Незрозуміло, чому воно тільки зараз про це згадало.
Знищення логістики ворога - першочергова задача.
показати весь коментар
22.07.2025 07:55 Відповісти
А щоб вони залишились без логістики треба указ президента України "Про заборону логістики Російської Федерації на території України та в прикордонних областях РФ." І все. Ач, як просто.
показати весь коментар
21.07.2025 22:39 Відповісти
Ще потрібно рішення РНБО, без цього ніяк...
показати весь коментар
21.07.2025 22:40 Відповісти
Ну це Умєров швидко надрукує.
показати весь коментар
21.07.2025 23:41 Відповісти
І відосік!
показати весь коментар
22.07.2025 08:14 Відповісти
А ну щас вдарь!! Вдарь бігом!! Вдар зараз Сапсанами, Громами... а ніт - відосиками....
Ну хоча б пообіцяй що підмога скоро надійде Перший мільон дронів. отоді як.. !!! Ух
показати весь коментар
21.07.2025 22:41 Відповісти
Навіть якщо до цього чуда щось дойшло, то пізнувато, і ціною сотень тисяч українців і занепадом держави. Це не на колгоспі тренуватись.
показати весь коментар
21.07.2025 22:45 Відповісти
Чим тобі колгосп не вгодив ... " У колгоспі добре жить - один робить , сім лежить . А як сонце припече , то і восьмий утече " Чим тобі не про сьогоденну бюрократичну машину і тих сбушників-набушників-прокурориків , що у лютому 2022 аж в Ужгороді дихання перевели , а депутатів спецпоїздами із-за кордону на засідання у ВР возили ?
показати весь коментар
21.07.2025 22:53 Відповісти
"Чим тобі не про сьогоденну бюрократичну машину"

это не про бюрократию, это про покуизм
показати весь коментар
21.07.2025 23:42 Відповісти
kowalskydonetsk🇺🇦
@kowalskydonetsk
·
13 год
Щось останнім часом ми почали забувати що в тому році в Україні почали виробництва ракет: Рута, Пекло, Паляниця, Трембіта, довгий Нептун та випробували балістику☝️
показати весь коментар
21.07.2025 22:52 Відповісти
Не забулися , навіть кацапи залишки реактивного двигуна викладали , просто одна справа "почати виробництво " кількох штук на місяць чи на рік , а інша - так як кацапи , виготовляти шахеди сотнями на добу ((
показати весь коментар
21.07.2025 22:56 Відповісти
Зеленський доручив наступного року (2025) виготовити три тисячі ракет і 30 тисяч далекобійних дронів.
Але сподіваюсь рибкi гуппі про це забудуть, додав зеля.
показати весь коментар
21.07.2025 22:59 Відповісти
Так він вже раніше доручав мільярд дерев посадити , тому звикли вже до доручень , послухали та й по тому , головне на "марахвоні " ефірий час заповнили .
показати весь коментар
21.07.2025 23:05 Відповісти
На місці Каховського водосховища вже десь стільки й виросло, але є нюанс.
показати весь коментар
22.07.2025 07:58 Відповісти
Ну якщо до лозинок верби додати іще і стебла кропиви поміж вербою , то таки да , десь так і буде ((
показати весь коментар
22.07.2025 16:58 Відповісти
Хто і на чому буде виготовляти?
Я в 80-х працював на виробництві балістичних ракет. На заводі працювало біля 10 тисяч працівників і виробляли трохи більше 100 штук на місяць. Наприклад, цикл виготовлення багатошарової плати близько двох тижнів. І треба організувати масове виробництво...
Завод вмер в 90-ті.
показати весь коментар
22.07.2025 08:04 Відповісти
Чергова потужна балаболістична ракета полетіла від Зеленського.
показати весь коментар
21.07.2025 22:53 Відповісти
антилопа-гну саме без маслопроводу ((
показати весь коментар
21.07.2025 22:57 Відповісти
путін,залишайся без логістики.Це все?Щоб залишити кацапстан без логістики що треба?По щучьому бажанню не прокатить,мабуть,треба те що знищить логістику.Треба "Пекло","Рій дронів","Довга рука","Нептун","Сапсан",балістика.На фоні всього ти записував черговий свій відосики.Де воно все?.А ще ти казав що буде помста та асиметрична відповідь.Коли?
показати весь коментар
21.07.2025 22:58 Відповісти
Для всього цього треба комплектуючі, наприклад, мікросхеми, які барига Сі припинив постачати в Україну.
показати весь коментар
22.07.2025 08:07 Відповісти
А на яких "мікросхемах" побудовані ракети 20-50-річної давності? Доволі точні, доречі.
На яких "мікросхемах" літав той же "Tomahawk" ще у 80-х роках?
показати весь коментар
22.07.2025 08:17 Відповісти
Ви будете здивовані - на імпортних, а також на наших. При тому що була залізна завіса обладнання і комплектуючі регулярно поставлялися із за "бугра".
показати весь коментар
22.07.2025 08:27 Відповісти
Я до того, що це все можна робити і без *********** технологій.
показати весь коментар
22.07.2025 09:25 Відповісти
Ви коли небудь бачили друковану 24-ти шарову плату з чотирма тисячами майданчиками для розпаювання мікросхем?
В той час тривимірних принтерів не було. Роздруковували кожен шар окремо, клеїли, свердлили, паяли, сотні операцій. І все це робилось на імпортному західному обладнанні, яке в 90-ті роки пішло на металобрухт.
На колінці массовий випуск ракет неможливий від слова зовсім.
показати весь коментар
22.07.2025 15:19 Відповісти
А можна нічого не робити...
Сподіваюсь, ви не до цього схиляєте? Бо саме так вже сьомий рік поводить себе наша влада (суто антиукраїнська, з погляду на її дії).
показати весь коментар
23.07.2025 07:25 Відповісти
Я веду до того, що досить локшину українцям на вуха вішати.
Ракети будувати це не шашкою махати і тим більше язиком молоти. Це тяжка виснажлива робота.
А у нас, по суті, країною "править" вже президент путін 2.0.
Про це говорить вчорашній закон про НАБУ та САП, підписаний Найнепереможнішим Я Нелохом.
показати весь коментар
23.07.2025 08:46 Відповісти
Я вас зрозумів, дякую. Я ж пишу про те, що якщо прикрити ракетні програми і взагалі нічого не робити в цьому напрямку, то ракети не з'являться самі по собі. А у дас досі діють по принципу - "дайте нам тауруси і томагавки"... Сумно
показати весь коментар
23.07.2025 10:07 Відповісти
Дійсно, де та сама "Булава" з бойовим радіусом 60 км? Для повної зупинки ворожої логістики в Запорізькій області (залізниці) цілком вистачить. Нам показали кілька спалених цистерн, і на цьому фсьо?
показати весь коментар
22.07.2025 08:10 Відповісти
У цього Наполєончика з Аліекспресу в голові дитсадок. І мірило крутості, це пообзивати противника коли його поруч нема. В очі ж таке не скажеш. Ссикотно, і воля подавлена.
показати весь коментар
21.07.2025 22:58 Відповісти
Скільки залізничних мостів на відстані, скажімо, від 0 до 100 км від кордону України?

Чому по цих мостах (через річки, яри, автодороги) не прилітає щодня щось?
показати весь коментар
21.07.2025 23:18 Відповісти
А Ви намагалися на відстані 100 км знищити міст? Антонівський міст у Херсоні руйнували не один тиждень. І не чимось, а Хаймерсами.
показати весь коментар
22.07.2025 08:10 Відповісти
@ (в перекладі):
Наслідки атаки дронів на залізничну станцію в Каменеломі під Шахтами: почалися затримки поїздів - стоять у Звєрєво та Красной Сулінє.
З Ростова поїзди теж зупинились.

показати весь коментар
21.07.2025 23:24 Відповісти
вони спочатку їх тепловозами протягали, були затримки. потім полагодили і досить швидко розсмокталося. максимальні затримки за маршрутами були 6 годин, зменшують на перегонах.
показати весь коментар
21.07.2025 23:59 Відповісти
Тут - інша інформація:

https://pbs.twimg.com/media/GwXmHzOWgAAT0VY?format=jpg&name=small
показати весь коментар
22.07.2025 00:08 Відповісти
четвертий рік війни і блазень вперше сказав щось путнє. Чи то йому текст промови написав хтось?
показати весь коментар
21.07.2025 23:26 Відповісти
Так отож, "сказав". Між сказав і зробив різниця - всесвіт.
показати весь коментар
22.07.2025 08:12 Відповісти
Ви щось про спічрайтерів чули?
показати весь коментар
22.07.2025 08:14 Відповісти
у моєму коментарі це було зазначено. Щось змінилося. Але питання було інше: це щось у пустої макітрі зеленського з'явилося (таке буває час від часу), чи щось помінялося в ОП?
показати весь коментар
22.07.2025 08:45 Відповісти
показати весь коментар
21.07.2025 23:27 Відповісти
"Якщо Путін так здурів на темі "шахедів" і терору, РФ має залишитись без логістики, - Зеленський".
Ось, говорить правильно,а робить навпаки, в цьому фішка буратіно: а чому дали збудувати і не чіпають основну транспортну артерію на окуп.теоиторії залізницю Ростов-Крим?
показати весь коментар
21.07.2025 23:28 Відповісти
"Я не знаю, что я сейчас сделаю! Я.. я.. сейчас уйду!" - (9 ярдів)
показати весь коментар
21.07.2025 23:50 Відповісти
логістіка рф! стой раз-два!
показати весь коментар
22.07.2025 00:18 Відповісти
показати весь коментар
22.07.2025 01:04 Відповісти
Да, да, у нас зараз дуже потужний прем"єр міністр про якого я раніше нічого не чув і не знав.
Вона великий організатор промисловості чи спасалонів?
показати весь коментар
22.07.2025 08:19 Відповісти
Колись була Юля, а це Просто Юля
показати весь коментар
22.07.2025 08:51 Відповісти
очень хорошо, что у нас не "сдурели" и бабло бессмысленно не тратят на всякие государстенные заводы, промышленность, оборону, науку, масштабирование производства, мобилизацию туда народа и т.п. за три года все еще считают, что холопы с двухмесячной подготовкой китайскими лопатами все отобьют под чутким руководством двойных граждан.
показати весь коментар
22.07.2025 02:01 Відповісти
Китайськими лопатами чудово працювати на Великому будівництві, а все інше зачекає.
показати весь коментар
22.07.2025 08:23 Відповісти
Вова , шо там слышо с ТРЕМЯ тыщами ракет , которые ты обещал в этом году ? Так то уже пол года прошло , тыщю ракет хоть сделали ? Самое оно будет , по логистике бить.
показати весь коментар
22.07.2025 06:13 Відповісти
Скажу очевидне для всіх. Особливо для опозиції та експертам. Лідор ніколи не піде на Коаліційний уряд чи Уряд Порятунку. Це ж самогубство. Тоді Лідор нікому не потрібен, його ефективність нуль, а значить "всЬо пропало!" Тоді виходити щовечора зі звітом що "там наверху дуже працьовитий клуб ледацюг" працює ... виявляється не треба. І навіть дЄрмак не потрібен. І всі мега потужні друзі дитинства. І все стане так, як було при Залужному. Лідор з Мівіною в зубах, а країна бореться. Це ж провал, повний кварталівський провал. Виявиться що він, Найяскравіший, п'яте колесо у возу. І що він - повний Нікчема і Блазень.
показати весь коментар
22.07.2025 07:06 Відповісти
Зезрадник де трупи маскалів на манквє, поки не буде трупів, ти ворог і зрадник українців
показати весь коментар
22.07.2025 08:00 Відповісти
Сміливий твкий став. А Єрмака спитав, щоб таке казати?
показати весь коментар
22.07.2025 08:42 Відповісти
Нарешті. Дочекалися. Боневтік Потужно-Брехливий дав наказ вийти на ударні позиції асфальтоукладчики і бітумовозки, яких він купив тисячі, починаючи з 2019 року, зарядити великими шматками асфальту і вдарити по росії. Ось де великий стратег, можна навіть сказати - стратег Всесвіту. Ховайтеся кацапи, це вам не жарт, вам і вашій логістиці хана і це навіть без обіцяного мільйону дронів і 3000 балістики.
показати весь коментар
22.07.2025 10:52 Відповісти