10452 відвідувача онлайн

Під час виконання завдання у винищувача Mirage-2000 сталася відмова авіаційної техніки, пілот катапультувався, - Повітряні Сили

винищувачі,mirage

Увечері 22 липня 2025 року, під час виконання польотного завдання на винищувачі Mirage-2000, сталася відмова авіаційної техніки.

Про це пишуть Повітряні Сили, передає Цензор.НЕТ.

Пілот доповів про ситуацію керівнику польотів.

"Далі діяв грамотно, як належить у кризових ситуаціях, і успішно катапультувався. Пошуково-рятувальна команда знайшла льотчика, стан стабільний. На землі – без постраждалих. Призначено спеціальну комісію, для встановлення причин авіаційної події", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+9
Це техніка... І вона має властивість - ломатись. Тим більше, що нам передали вже доволі старі літаки, яким по декілька десятків років.
показати весь коментар
22.07.2025 23:03 Відповісти
+6
нам передають літаки які відпрацювали 70 % свого ресурсу . пілот не загинув і добре !
показати весь коментар
22.07.2025 23:09 Відповісти
+5
Щось про втому металу чули? Погугліть.
Ну і друге - чим більш складна техніка, тим вища вирогідність виходу її з ладу.
показати весь коментар
22.07.2025 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хтось гадить у літаках
показати весь коментар
22.07.2025 22:57 Відповісти
Це техніка... І вона має властивість - ломатись. Тим більше, що нам передали вже доволі старі літаки, яким по декілька десятків років.
показати весь коментар
22.07.2025 23:03 Відповісти
Щось про втому металу чули? Погугліть.
Ну і друге - чим більш складна техніка, тим вища вирогідність виходу її з ладу.
показати весь коментар
22.07.2025 23:08 Відповісти
Трохи чули про "сідло" інтенсивності відмов заліза та електроніки, якщо у складі системи немає резервування - надлишковостей різних видів, навмисне передбачених для підвищення її надійності.
показати весь коментар
23.07.2025 00:22 Відповісти
нам передають літаки які відпрацювали 70 % свого ресурсу . пілот не загинув і добре !
показати весь коментар
22.07.2025 23:09 Відповісти
Не, Миражи порою оч тяжелые в управлении, в сравнении с Ф-16. Чаще отказывают в работе. Ими нужно очень осторожно и ювелирно управлять, а не гусарить.
показати весь коментар
23.07.2025 08:30 Відповісти
В нас - ***** - тільки в туж секунду аварії годні створити комісію - а до цього стільки літаків падали - тиш та гладь
показати весь коментар
22.07.2025 22:59 Відповісти
4-5 F-16 збито своїм ПВО, чи потрапили під уламки шахедів і впали.
Цей , мабуть , теж.
показати весь коментар
23.07.2025 07:55 Відповісти
А де олєщук - посол десь в Африці?
показати весь коментар
22.07.2025 23:12 Відповісти
Класс лётчика нарабатывается и оттачивается годами! И чтобы там не говорил эксперт Свитан, что наши лётчики освоят F-16 и Mirrage за полгода, это чистая профонация. К большому сожалению, Украина и дальше будет терять боевые машины.
показати весь коментар
22.07.2025 23:21 Відповісти
Та воно так, за такий короткий проміжок час важко перейти на інший і досконало виконувати все те що робив на мігу, але всі літаки які нам передали реально старі, їх передають тому що на заході підійшов час списання, більшість в 28 році мала відправитись на металолом.
показати весь коментар
22.07.2025 23:44 Відповісти
Закрий кацапомовну ротяку.
показати весь коментар
22.07.2025 23:51 Відповісти
фа.. Профанація.. Як у кінє - "... там ля западаєт..."
показати весь коментар
23.07.2025 00:53 Відповісти
це типова граматична помилка росіян, такий собі граматичний шибболєт.
показати весь коментар
23.07.2025 01:20 Відповісти
Свитан не експерт в бывший лётчик - инструктор Черниговского ВВАУЛ...прежде чем писать такую дичь хоть Гуглом побалуйся..Светуля блд....😂😂😂😂😂
показати весь коментар
23.07.2025 05:05 Відповісти
Коли відмовляє техніка, то пілот може і встигає катапультуватися, а коли пілот фізично неспроможний виконати катапультування, починають вигадувати історії.
показати весь коментар
22.07.2025 23:21 Відповісти
Тобто літак впав. Сьогодні день так-собі.
показати весь коментар
22.07.2025 23:33 Відповісти
Нажаль, після катапультування пілот літати на реактивних літаках вже не зможе через пошкодження хребта.
показати весь коментар
23.07.2025 00:02 Відповісти
На жаль таке буває, якщо травми важкі. Дійсно є випадки дострокового списання, коли травма виявилася несумісною з польотами, особливо якщо пошкоджені хребет або внутрішнє вухо (вестибулярна система). Але не завжди. У ВПС США та НАТО відомі десятки випадків, коли пілоти продовжували літати повторно, навіть після 2-3 катапультувань.
показати весь коментар
23.07.2025 00:32 Відповісти
Дуже старі літаки...
показати весь коментар
23.07.2025 00:54 Відповісти
Моліться Богові, літуни
показати весь коментар
23.07.2025 07:23 Відповісти
Ось він який, гуманітарний металобрухт!
показати весь коментар
23.07.2025 08:55 Відповісти
А паливо було нормальне? Бо писали, що і для літаків його бодяжуть.
показати весь коментар
23.07.2025 09:21 Відповісти
Та що вже заднім розумом думати!
Це все повний брухт, що своє відпрацювава, а тепер його втюкали Україні, та ще й за певні фінансово-політичні зобов'язання!
А z-резидент так розхвалював цей брухт, так хизувавався свом "досягненням" у пошуках старого непотрібу!
показати весь коментар
23.07.2025 09:30 Відповісти
Не завадило б СБУ перевірити технічний персонал , що готував літак до вильоту... Будь-яке може статися..