4821 відвідувач онлайн

Клименко доповів Зеленському про обставини загибелі командира бригади "Лють" Максима Казбана

Загинув Максим Казбан Командир бригади Лють

Глава МВС Ігор Клименко доповів президенту Зеленському про обставини загибелі командира Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють" полковника Максима Казбана.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Важка втрата. Сильний був воїн, відданий Україні та захисту нашої держави.

Воював заради України ще з 2014-го у складі ДШВ, підрозділу спецпризначення Служби безпеки України. У 24-му році очолив "Лють". Неодноразово було за що дякувати бригаді під керівництвом полковника Казбана. Вічна памʼять!" - зазначив Зеленський.

Загинув Максим Казбан Командир бригади Лють

Раніше повідомлялось, що командир Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції "Лють" Максим Казбан загинув у ДТП в Донецькій області 22 липня 2025 року.

Топ коментарі
+11
ВІчна і світла пам"ять воїну.
показати весь коментар
23.07.2025 09:08 Відповісти
+6
Ти мурло ! Він загинув у Кпаматорську, а воював у Торецьку !!!
показати весь коментар
23.07.2025 09:08 Відповісти
+4
Монастырский, СБУшник, командир Люти. Совпадение? Много совпадений клименко
показати весь коментар
23.07.2025 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти мурло ! Він загинув у Кпаматорську, а воював у Торецьку !!!
показати весь коментар
23.07.2025 09:08 Відповісти
Судячи з прапора то ти не менш ніж 3000 км від передовий.
показати весь коментар
23.07.2025 09:15 Відповісти
ВІчна і світла пам"ять воїну.
показати весь коментар
23.07.2025 09:08 Відповісти
Мабуть ти дебіл, як би він не загинув, він захищав Україну. Тому Слава Герою !
показати весь коментар
23.07.2025 09:31 Відповісти
Мабуть, дійсно, дибіл, що третій рік в армії, коли розумні у тилу і за кордоном пацючнічають.
показати весь коментар
23.07.2025 12:00 Відповісти
Лаптеногий?
показати весь коментар
23.07.2025 09:32 Відповісти
Ні він - босоногий та голозадий, бо тиждень у розпоряджені без грошей сидить. Не може здати посаду через недостачу. Вишліть йому на танковий батальйон 30 кетівських турникетів, він одразу патріотизмом надихнеться.
показати весь коментар
23.07.2025 11:54 Відповісти
Як наш комбриг приїде, так вночі, ****, прильоти. Вони що радіомаячки з собою тягають?
показати весь коментар
23.07.2025 09:19 Відповісти
Кроти у жОПі.
показати весь коментар
23.07.2025 09:31 Відповісти
Може це ти їх наводив
показати весь коментар
23.07.2025 09:32 Відповісти
Нафіга суїциднічать? Комбриг почудив і поїхав, а мені - мінус одне котяче життя, а декому і не котяче.
показати весь коментар
23.07.2025 11:57 Відповісти
Раніше повідомлялось, що командир Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції "Лють" Максим Казбан загинув у ДТП в Донецькій області 22 липня 2025 року.

Якесь безглуздя...
показати весь коментар
23.07.2025 09:37 Відповісти
Нажаль, таких безглуздь - ДТП - трапляється кілька тисяч щороку в Україні...
показати весь коментар
23.07.2025 09:40 Відповісти
Черновол тоже погиб в ДТП,а здесь еще и фамилия зеленский сразу выплыла.Це також безглуздя?
показати весь коментар
23.07.2025 10:02 Відповісти
В прифронтовій зоні швидко їздять бо альтернатива отримати дроном.
показати весь коментар
23.07.2025 13:34 Відповісти
Монастырский, СБУшник, командир Люти. Совпадение? Много совпадений клименко
показати весь коментар
23.07.2025 09:41 Відповісти
Він просто добалакався. Тому все й відбулось!
показати весь коментар
23.07.2025 09:43 Відповісти
Щось тут нечисто!!! Забагато ДТП...
показати весь коментар
23.07.2025 10:06 Відповісти
Дуже шкода((. Славний командир був. Реально велика втрата. Вічна слава Воїну! Честь!
показати весь коментар
23.07.2025 10:10 Відповісти
думаю прибрала мафія ОП ідейного хлопця.бояться некерованих.
показати весь коментар
23.07.2025 11:01 Відповісти