10947 відвідувачів онлайн

Зеленський розповів Мерцу про законопроєкт, який гарантує незалежність антикорупційних органів

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський поінформував канцлера Німеччини Фрідріха Мерца, що вже погодив текст законопроєкту, який гарантує незалежність і дієвість антикорупційних інституцій в Україні. 

Про це він написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Важливо, що антикорупційні органи підтримали цей законопроєкт. Ми всі погодилися, що не має бути будь-яких втручань та впливів з боку Росії на роботу нашої антикорупційної інфраструктури. Запропонував Німеччині долучитися до експертизи законопроєкту. Фрідріх запевнив у готовності допомогти", - зазначив Зеленський.

Також співрозмовники обговорили реалізацію наших домовленостей з ЄС та роботу щодо відкриття першого переговорного кластеру. Є абсолютна підтримка Німеччини в цьому питанні.

"Розповів про ситуацію на фронті та потребу в додатковому фінансуванні для виробництва дронів. Будемо працювати над тим, щоб збільшити їхню кількість, особливо дронів-перехоплювачів. Дякую, Фрідріху. Дякую, Німеччино, за підтримку України та наших людей" - пояснив президент.

Топ коментарі
+3
Впринципе операция НАБУ-САП для-Зелегского и Ермака прошла успешно. ОП получила всю секретную информацию из этих ведлмств, что позволит уклониться от новых подозрений в коррупции окружения президента. Теперь можно посыпать голову пеплом и откатиться на заранее подготовленные позиции.
показати весь коментар
24.07.2025 18:41 Відповісти
+2
не має бути будь-яких втручань та впливів з боку Росії на роботу нашої антикорупційної інфрастуктури...
так само як і з ОП, чи СБУ, чи Генпрокуратури!
показати весь коментар
24.07.2025 18:45 Відповісти
+2
Дурним буде Мерц, якщо повірить хронічному брехуну!
А документи на гаменець зеленського, квартальщика міндіча, вже у тих, хто його відмаже?
показати весь коментар
24.07.2025 19:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Впринципе операция НАБУ-САП для-Зелегского и Ермака прошла успешно. ОП получила всю секретную информацию из этих ведлмств, что позволит уклониться от новых подозрений в коррупции окружения президента. Теперь можно посыпать голову пеплом и откатиться на заранее подготовленные позиции.
показати весь коментар
24.07.2025 18:41 Відповісти
Законопроект всім законопроектам законопроект - Мерц - будь спок - Зеля
показати весь коментар
24.07.2025 18:43 Відповісти
не має бути будь-яких втручань та впливів з боку Росії на роботу нашої антикорупційної інфрастуктури...
так само як і з ОП, чи СБУ, чи Генпрокуратури!
показати весь коментар
24.07.2025 18:45 Відповісти
Але з боку корупціонерів - можна й треба!
показати весь коментар
24.07.2025 18:48 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2025 18:48 Відповісти
Якщо раніше з західними партнерами говорили про допомогу Україні та євроінтеграцію, то зараз виправдовуватись за те що натворили , відомо про дві людини які причетні до цієї авантюри, принаймі один з них має бути відсторонений від подальшого сповзання України до авторитаризму.
показати весь коментар
24.07.2025 18:49 Відповісти
А він повідомив Мерцу, що цей законопроєкт готувала опозиція, як контрзахід проти його (Зеленського) напад на антикорів?
показати весь коментар
24.07.2025 18:53 Відповісти
Зеленський розсмішив Мерца про законопроєкт, який гарантує незалежність антикорупційних органів...
показати весь коментар
24.07.2025 18:56 Відповісти
Зате тепер Мерц все знає про підворіття, шо у Крівом Рогу̀...
показати весь коментар
24.07.2025 19:03 Відповісти
Дурним буде Мерц, якщо повірить хронічному брехуну!
А документи на гаменець зеленського, квартальщика міндіча, вже у тих, хто його відмаже?
показати весь коментар
24.07.2025 19:09 Відповісти
Не переживайте,там вміють аналізувати і читати документи.В зелі не було свалу він змушений був повертатись до старої редакції закону,бо в іншому випадку тікати нема куди,за кордоном спросять де бабки і в Україні роздеруть на псячу шмату.Куди тікати??в рашку? так там куйло його зразу повісить!Зе шобло довимахувалось...Тепер просто контороль за європейськими бабками буде в два рази сильніший.
показати весь коментар
24.07.2025 19:33 Відповісти
Взагалі, то це був державний заколот, групи осіб, з Урядового кварталу, проти Незалежності України!?!?
показати весь коментар
24.07.2025 19:58 Відповісти
Геть зелену банду!
показати весь коментар
24.07.2025 20:35 Відповісти
Звичайні квартальні кошерні манси.
показати весь коментар
24.07.2025 21:43 Відповісти
Чорт Свинячий