НАБУ і САП підтримали внесений Зеленським законопроєкт, що відновлює їх незалежність

Законопроект №13533, поданий Президентом України як невідкладний, відновлює усі процесуальні повноваження та гарантії незалежності НАБУ і САП.
Про це заявили у НАБУ, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що НАБУ і САП взяли участь у підготовці тексту та закликають Верховну Раду України якнайшвидше ухвалити ініціативу Президента за основу і в цілому.
"Це дозволить запобігти загрозам для кримінальних проваджень, які розслідують НАБУ і САП", - ідеться у повідомленні.

Те, що спікер ВР просунув злочинний закон з порушеннями регламенту теж?
Те, що депутати СН та ОПЗЖ голосували навіть не читаючи цей закон, який їм з ОП принесли?
Це вже сталося і цього факту аж ніяк не повернути.
І головне. Це тільки перша невдала спроба заколоту проти демократії в Україні.
Зеленський та Єрмак будуть пробувати ще, якщо їх залишити у спокої.
Законопроєкт 13533 був поданий на реєстрацію опозицією, а не громадянином Зеленським.
Тобто, до всього ЗЄ вчинив ще й фальсифікацію та підлог у сфері законодавства, перереєструвавший чужий проєкт на себе.
Не для них. Для України.