10227 відвідувачів онлайн

Стефанчук поговорив зі спікером Конгресу США Джонсоном та запросив його до Києва

Стефанчук поговорив з Майком Джонсоном

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів телефонну розмову зі спікером Палати представників Конгресу США Майком Джонсоном й запросив його до України.

Про це Стефанчук повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Глава українського парламенту зазначив, що подякував Джонсону за послідовну підтримку України та "наголосив на важливості посилення санкційного тиску на Росію".

"Окремо обговорили шляхи стримування агресора. Домовилися про посилення міжпарламентської взаємодії, яка є важливою складовою стратегічного партнерства України та США", - розповів Стефанчук.

"Запросив колегу особисто відвідати Київ, а також домовилися зустрітися в рамках Парламентського Саміту Великої Сімки у Канаді у вересні. Наше партнерство зміцнюється, а спільні рішення наближають мир та безпеку в Європі й світі", - додав він.

Топ коментарі
+9
Цей людожер розповів Джонсону, як підмахнув злочинний закон у парламенті, порушуючи регламент?
показати весь коментар
24.07.2025 21:00 Відповісти
+9
Перепрошую, а Ви колись в житті бачили свиню яка вибачаєтся?
показати весь коментар
24.07.2025 21:03 Відповісти
+8
А Джонсон, часом, не спитав, чому ти, жирна зелена скотина, за наказом секретутки їрмака не випускаєш опозиційних депутатів ВР за кордон навіть на заплановані зустрічі з іноземним колегами щодо підтримки України.
показати весь коментар
24.07.2025 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чого до Києва? - їдьте зразу до Покровська
показати весь коментар
24.07.2025 20:50 Відповісти
а Покровск что столица?
показати весь коментар
24.07.2025 20:54 Відповісти
Стефанчуку не помішає з"їздити на передок - а Джонсон шоб не вийобувався - надавати зброю чи ні
показати весь коментар
24.07.2025 20:58 Відповісти
Стефанчуку взагалі не помішає кудись виїхати і не повернутись
показати весь коментар
24.07.2025 21:03 Відповісти
Джонсон був під МАГАзаТрампістами, вони й голоси давали непотрібні затвердження - вистачало . А тепер йому ой як важко - відправив Палату на 5 тижнів у відпустку, щоб МАГАцисти не розганяли справу Епштейна проти Трампа .
показати весь коментар
24.07.2025 21:07 Відповісти
У них обох зараз повна дупа , Стефанчуку треба зибрати розігнаних у видпустки слуг. А вони-то поїхали зробивши свою справу корупціонерам на тронах а й у самих рила в пуху ...А джонсону тебе якось закрити роти МАГА котрі бунтують - теж типу скурвлені слуги Трампа
показати весь коментар
24.07.2025 21:29 Відповісти
Что,кацап - іде нафуй.
показати весь коментар
24.07.2025 21:15 Відповісти
А хто буде Стефанчуку спец окоп рити, бо в звичайний він просто не влізе? Валентин?
показати весь коментар
24.07.2025 20:57 Відповісти
Кулеба дасть йому лопату - захоче жити - вириє
показати весь коментар
24.07.2025 21:00 Відповісти
Та к і не треба, щоб весь вліз. Хай ноги стирчать.
показати весь коментар
24.07.2025 21:02 Відповісти
Та ну його нах. Ще вкорениться, та буде розмножуватися коренеплодами, як картопля.
показати весь коментар
24.07.2025 21:28 Відповісти
Так корні зазвичай знизу ростуть.
А я пропоную догори дригом його у яму встромити. 😁

Хоча хз де у цього страшного колобка верх/низ.
От на фотографії до статті це його пика чи дупа?
показати весь коментар
24.07.2025 21:30 Відповісти
Мабуть, дупа, бо як він в ковід вдягав маску, вона була, як бікіні.
показати весь коментар
25.07.2025 00:34 Відповісти
Ви тільки гукніть і яму цьому хряку зголосяться вирити тисячі українців.
показати весь коментар
24.07.2025 21:17 Відповісти
А ви не знаєте, що свині самі прекрасно носом землю риють?
показати весь коментар
24.07.2025 21:55 Відповісти
Свині риють носом яму для пожрать😃
показати весь коментар
24.07.2025 22:38 Відповісти
Дуже влучно про спец окоп. Боже прости мені, але чомусь він мені нагадує бегемота. Чому наші ключові посадовці пишні без міри?
показати весь коментар
24.07.2025 22:44 Відповісти
Джонсон - лялька Трампа. Проте, ІМХО, э ймовірність, що у цієї лялька іноді просинається власна свідомість.
показати весь коментар
24.07.2025 20:51 Відповісти
У нього там блондинка МАГАшистка теж як і наш ГРІН за прізвищем, кричить, що мітинги в Україні - то були вимоги закінчення війни ...
А тепер питаннячко - зеленоплісняві слуги зберуться на засідання ВР ? Після усього що сталося? Їхніх голосів було за ПРикорупційнийзакон 186 , а тепер вистачить голосів БЮТ та ОПЗЖ-ОПістів та бєніних щоб новий закон прийняти ? Та достойно Джонсону оплесками дань поваги відшльопати? Щось сумніваюсь за БЄНІНИХ - там НАБУ оголосило ,що справу можна вже передавати вже до суду
показати весь коментар
24.07.2025 21:02 Відповісти
Якщо Зе дасть команду (щось чи когось нагадує....), то його ляльки слухняно натиснуть потрібні кнопки.
показати весь коментар
24.07.2025 21:17 Відповісти
СТЕФНЧУК )- раб-кабан професійний юрист конституціоналіст , це ти Малюку зуб давав за те ЩО КОНСТІТУЦЙНО вводиш по цьому закону ОБШУКИ ЖИТЛА БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ???

Тобто увесь світ знає про те, що лиш пожежник ,служба з надзвичайних ситуацій та швидка мають право зламувати вхід до житла без рішення суду. В НАДЗВИЧАЙНИХ ОБСТАВИНАХ
показати весь коментар
24.07.2025 20:54 Відповісти
А Джонсон, часом, не спитав, чому ти, жирна зелена скотина, за наказом секретутки їрмака не випускаєш опозиційних депутатів ВР за кордон навіть на заплановані зустрічі з іноземним колегами щодо підтримки України.
показати весь коментар
24.07.2025 20:55 Відповісти
Зелені вкотре забувають третю горобину істину.

Це з притчі про горобця, який помирав на дорозі від холоду. На нього сернула корова, той відігрівся і почав цвірінькати. Цвіріньчання почула кішка, яка й зʼїла горобчика! Звідси три горобині істини:
1) Не кожен ворог, хто обісрав тебе з ніг до голови.
2) Не кожен друг, хто витяг тебе з лайна.
3) Попав в лайно - сиди і не цвірінькай!
показати весь коментар
24.07.2025 20:59 Відповісти
Абсолютна маячня
показати весь коментар
24.07.2025 21:18 Відповісти
показати весь коментар
24.07.2025 21:11 Відповісти
Цей людожер розповів Джонсону, як підмахнув злочинний закон у парламенті, порушуючи регламент?
показати весь коментар
24.07.2025 21:00 Відповісти
До речі, а Стефанчук не хоче покаятися за скандал із тим дебільним законом? Позичив у Сірка очі і на голубом глазу кинувся з Джонсоном теревенити? Насевне пояснював, що то клятий Порошенко і Байден зму или закон прийняти. Цікаво а українському суспільству він пояснити нічого не хоче? Потім пояснювати треба буде не дюдям, а новому прокурору. Коли влада зміниться.
показати весь коментар
24.07.2025 21:01 Відповісти
Перепрошую, а Ви колись в житті бачили свиню яка вибачаєтся?
показати весь коментар
24.07.2025 21:03 Відповісти
Та випаде з вікна. І не треба нічого пояснювати буде.
ЗЕлені ж активно переймають досвід братушек з боліт.

Доречі, якщо вже дійде до зливання води, майже певен, що з вікна також випаде ЗЄ, а не Єрмак.
показати весь коментар
24.07.2025 21:05 Відповісти
Не випаде; до підвіконня без автонавантажувача піднести неможливо.
показати весь коментар
24.07.2025 22:43 Відповісти
Скажить, ********, про що може розмовляти балаганна паскудна свиня, яка знімає кут у тещі за бюджетні гроши та збудувала собі палац, нехай і з трампістом республіканцем-гівнюком но всеж професійним політиком?
показати весь коментар
24.07.2025 21:01 Відповісти
він ще й спец юрист констітуціоналіст - да да , не ПРосто раб Ларьочника
показати весь коментар
24.07.2025 21:04 Відповісти
Ну от скільки ще часу ми маємо бачити пику цього корумпованого зеленого кнура? Гегеля і досі, упс!, читають в цивілізованому світі. А там сказано "сутність являється. явлення суттєве" Одного погляду на Голову ВР достаньо щоб зрозуміти що це за ВР і на що вона здатна...
показати весь коментар
24.07.2025 21:10 Відповісти
джонсон - сатанюга. Набожний на публіку, але по факту:

- не виносив закон про 60 млрд Україні, поки не дозволив трамп ;

- тепер джонсон постійно каже, що в нього немає апетиту фінансувати Україну і війна закінчиться не з новими поставками зброї, а переговорами (так ніби це українці не хочуть зупинятись і сідати за стіл).

у цього "святоші" на руках стільки вбитих українців, що приказка "добрими намірами вимощена дорога до пекла" - це про джонсона. Щоб ти здохло падло очкасте
показати весь коментар
24.07.2025 21:14 Відповісти
Джонсон анітрохи не злякався Стефанчука.
показати весь коментар
24.07.2025 21:17 Відповісти
Як не злякався? Розмовляє по телефону. Келлог поспілкувався і кудись зник. Після тої розмови про нього не чути.
показати весь коментар
24.07.2025 22:39 Відповісти
Хрю-Хрю трохи зажрався тому і бикує,серед своїх
показати весь коментар
24.07.2025 21:18 Відповісти
Один Келлог економить до 10-ти ракет Patriot на тиждень. Один Джонсон - до двох десятків.
показати весь коментар
24.07.2025 21:20 Відповісти
Штурмовик холодильника
показати весь коментар
24.07.2025 21:22 Відповісти
Цей свинарчук має відповісти за свою зрадницьку поведінку
показати весь коментар
24.07.2025 21:22 Відповісти
Интересно. Кто и кого может официально приглашать в столицу Украины?
показати весь коментар
24.07.2025 21:27 Відповісти
Спікер Джонсон - кращий приклад ********* Іуди, як і Гос. секретар Рубіо! Їм абсолютно байдужі смерті , що українців, що палестинців! Фото дітей Палестини сьогодні, абсолютно подібні до фото українських дітей в 33-му під час Голодомору!
показати весь коментар
25.07.2025 07:22 Відповісти