9608 відвідувачів онлайн
6 530 44

Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача

ставка,зеленський

Президент України Володимир Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача.

Відповідний указ опубліковано на сайті президента, інформує Цензор.НЕТ.

До персонального складу Ставки Верховного Головнокомандувача уведено прем’єр-міністра Юлію Свириденко.

Координатором Ставки затверджено секретаря РНБО Рустема Умєрова.

Також президент затвердив у персональному складі Ставки:

  • Михайла Федорова — першого віце-прем’єр-міністра України — міністра цифрової трансформації;
  • Денис Шмигаля — міністра оборони;

Зі складу Ставки Зеленський вивів Германа Сметаніна та Олександра Литвиненка.

Топ коментарі
+31
Поки Верховного Головнокомандувача не змінять, це - переставляння ліжок в бункері.
показати весь коментар
24.07.2025 23:02 Відповісти
+26
Та давай вже безуглу туди призначай! Деградація, так деградація!
показати весь коментар
24.07.2025 23:01 Відповісти
+23
Ну, недаремно ж Свириденко так полум'яно сцяла в очі послам G-7.
показати весь коментар
24.07.2025 23:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та ти шо!!!!
Круто!!!
а навіщо????
чорт свинячий,що ти робиш???
нічим зайнятисьь??
показати весь коментар
24.07.2025 22:59 Відповісти
"Мадам" здійснила перестановки особового складу свого закладу...
показати весь коментар
25.07.2025 08:08 Відповісти
Ну, недаремно ж Свириденко так полум'яно сцяла в очі послам G-7.
показати весь коментар
24.07.2025 23:00 Відповісти
Та давай вже безуглу туди призначай! Деградація, так деградація!
показати весь коментар
24.07.2025 23:01 Відповісти
Не "обнулєніє"? Нє? Ну тоді можна. Там всі такі. "Хоть паржом" напослєдок...
показати весь коментар
25.07.2025 04:33 Відповісти
Поки Верховного Головнокомандувача не змінять, це - переставляння ліжок в бункері.
показати весь коментар
24.07.2025 23:02 Відповісти
Ліжка вже втомились.
показати весь коментар
24.07.2025 23:17 Відповісти
Там два сусідні ліжка анкерними болтами до підлоги наглухо прикручені. Всі інші можна переставляти.
показати весь коментар
24.07.2025 23:44 Відповісти
бозамінитель!
показати весь коментар
24.07.2025 23:03 Відповісти
шановна панія Наталія, чому відхрестилися від свого ж коменту?
дякую за лінк, чюв це давно, але переслухати цікаво
показати весь коментар
25.07.2025 00:51 Відповісти
- Ребе! А оно поможет?
- Ну во всяком случае, не повредит! (с)
показати весь коментар
24.07.2025 23:07 Відповісти
Ліжка в борделі можна переставити нескінченну кількість разів.
Все одно бордель залишиться борделем.
показати весь коментар
24.07.2025 23:19 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=wxPlL4Joo8U&list=RDwxPlL4Joo8U&start_radio=1
доречі про ліжка
показати весь коментар
25.07.2025 00:46 Відповісти
Как трудится Бубочка не покладая рук
показати весь коментар
24.07.2025 23:22 Відповісти
Ног..
показати весь коментар
25.07.2025 00:16 Відповісти
відСтавка Верховного Головнокомандувача ...
показати весь коментар
24.07.2025 23:25 Відповісти
круговорот зельоного гівна в природі
показати весь коментар
24.07.2025 23:36 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 08:10 Відповісти
Чудо зелене, Ермака з татаровим вигнав ? Вони тебе ще не раз підставлять
показати весь коментар
24.07.2025 23:47 Відповісти
Чудо дурбицал . Пыня под шумок набушных пертурбаций вальнул по святая-святых старому Привозу(напротив нового здания), дурбыцал - шо рыба об лед. Он даже за Кр.Рог толком не может отвязаться по членинграду.
показати весь коментар
25.07.2025 00:37 Відповісти
Стекла в новом повылетали
показати весь коментар
25.07.2025 00:38 Відповісти
А вы заре перекладных меняете?
показати весь коментар
25.07.2025 00:39 Відповісти
фууух... попустило. А мг же і бужанського призначити.
показати весь коментар
24.07.2025 23:49 Відповісти
Не ставка, а прохідний двір для худоби квартального спецвідлову.
показати весь коментар
24.07.2025 23:55 Відповісти
А можна просто пронумеровати манекени і з них ставкк робити?

Простіше ж буде:
Манекени №2,4,6 винести.
Манекени 1,3,5 поміняти місцями.
Манекени 7,8,9 внести.

І не треба цих ноунеймів пам'ятати.

Наприклад, хто пам'ятає склад ставки початку 2022, крім Валерія Залужного? 😁
показати весь коментар
25.07.2025 00:05 Відповісти
Буба, чаще стряхивай пот со лба, трудяга ты наш.
показати весь коментар
25.07.2025 00:19 Відповісти
Під арешт всіх цих сволот
показати весь коментар
25.07.2025 00:25 Відповісти
Почитав 120 статтю країн Пратнерів про себе під Єрмаком й як даааав!!! ставку змінив ,закон змінив , у ВР відправив сам особисто , відчитався про це - ну неугомонний ... А слабо у ВР перформутувати коаліцію під неї комітети і т д й т п ? СЛАБО - Єрмака учора ********* крутила й та й сяк вакруг Ердогана - мовчки без коментарів .Тільки мальком Умєрова показала з запитанням а що тут робить на перемовинах з нами громадянин США?
показати весь коментар
25.07.2025 00:32 Відповісти
Когда коту нефиг делать...
показати весь коментар
25.07.2025 00:55 Відповісти
Безглуздий натовп некомпетентних нікчем
показати весь коментар
25.07.2025 01:37 Відповісти
Сходи в синагогу. Там ребе тобі краще за нас пояснить...
показати весь коментар
25.07.2025 04:36 Відповісти
Як в анекдоте.... Как генерал, Вовочка ти же нічого не знав...
И знати не хочу, но до ранку щоби усе було зроблено ...
показати весь коментар
25.07.2025 05:05 Відповісти
Блін, що не рішення, то " шедевр" ! А може пора на вихід, чи слабенько буде...
показати весь коментар
25.07.2025 02:12 Відповісти
сюди... туди... а в результаті - та сама зелена мерзота!
показати весь коментар
25.07.2025 05:02 Відповісти
Поміняв некомпетентних, на ще більш некомпетентних, скільки ще можна тасувати колоду, під час війни
показати весь коментар
25.07.2025 05:02 Відповісти
Дурачило Буратіно возомнив себе сталіним і тащиться
показати весь коментар
25.07.2025 06:52 Відповісти
Будь ласочка, нiкoли не знущайтесь з хворого на голову чоловiка, або i баб Юльки, бо пiсля якогось канабicно-дурь-герича-вжитку 100500 розвиваеться деменцiя( олiгофренiя, коли ти до товариша говориш, то людина тупо витрiщае на вас своi очi; альцгеймера). Хто не вiрить придивiться прискiпливо до нарiкiв вашого району. Та дивiться менi й слiдуючого разу довiрте такому булаву.
показати весь коментар
25.07.2025 07:37 Відповісти
Ще, не награвся...
показати весь коментар
25.07.2025 07:52 Відповісти
Вау, аж тепер буде все путьом...
показати весь коментар
25.07.2025 08:14 Відповісти
Купіть вже хто-небудь йому набір олов'яних солдатиків.
показати весь коментар
25.07.2025 08:17 Відповісти
https://www.istockphoto.com/uk/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE/%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D1%86%D1%8C-gm1165117030-320478402
показати весь коментар
25.07.2025 12:44 Відповісти
А чому я не бачу гєрасімова у складі Ставки? Чи валєра просто не погодився?
показати весь коментар
27.07.2025 08:54 Відповісти