5432 відвідувача онлайн

У роботі Starlink стався масовий збій по всьому світу (оновлено)

Увечері 24 липня у роботі супутникового інтернет-сервісу Starlink спостерігається збій по всьому світу. Українські військові також повідомили, що термінали не працюють.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті компанії, інформує Цензор.НЕТ.

За даними командувача Сил безпілотних система Роберта "Мадяра" Бровді, збій також спостерігається по всьому фронту.

Сервіс Downdetector опублікував дані, що за годину користувачі надіслали майже 12 тисяч скарг на роботу Starlink.

Американський мільярдер Ілон Маск пообіцяв найближчим часом відновити Starlink.

"Послуга буде відновлена найближчим часом. Вибачте за збій", - написав він в соцмережі Х.

Маск зазначив, що SpaceX усуне першопричину, щоб цього не повторилося.

Збій у Starlink по всьому світу
Збій у Starlink по всьому світу

Топ коментарі
+13
Уже встав! Але чи варто повідомляти про технічні проблеми у військових відкритими каналами, які мають життєво важливе значення?
показати весь коментар
24.07.2025 23:04 Відповісти
+13
Бо Зимля таки плоска, супутники залетіли за край і не тягне🤡
показати весь коментар
24.07.2025 23:28 Відповісти
+12
Таке вже було перед т.зв. харківським наступом рашистів.
показати весь коментар
24.07.2025 23:01 Відповісти

Завантаження...