10485 відвідувачів онлайн

На конференцію ОБСЄ у Гельсінкі запросили всі 57 країн-учасниць, зокрема РФ та Білорусь

РФ та Білорусь запросили на конференцію ОБСЄ

Представники Росії та Білорусі візьмуть участь у міжнародній конференції Helsinki+50, яка відбудеться наступного тижня, їх запрошено, як і всі 57 країн-учасниць ОБСЄ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Yle.

Як зазначається, чинна глава ОБСЄ і міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен прокоментувала запрошення представників РФ на цю зустріч.

"Росія – член ОБСЄ, і зараз це одна з небагатьох міжнародних організацій, яка займається питаннями європейської безпеки, в якій Росія все ще бере участь", – сказала вона.

Також повідомляється, що в російському МЗС підтвердили, що Росія має намір брати участь у заході, попри те, що він є "ворожим".

Загалом на захід запрошено понад тисячу учасників, які переважно представляють громадські організації.

Варто нагадати, що цього року Фінляндія головує в ОБСЄ.

Топ коментарі
+11
Феєричні дегенерати.
Все одно що Гітлера запросити на конференцію із захисту прав євреїв у Європі.
показати весь коментар
25.07.2025 16:03 Відповісти
+6
Йо...нуті в цьому ОБСЕ, а скоріше любітєлі руцького міра!
показати весь коментар
25.07.2025 16:15 Відповісти
+3
не секрет ,у перши роки окупації руснею української теріторії ,ОБСЄ мали руснявих представників ,які розвідували та корегували дії кремля в Україні , більш того і досі лояльне ставленя до кремлівських вбивць ,вказує на купленність та залежність від кремля ,майже всіх представників ОБСЄ...
показати весь коментар
25.07.2025 16:37 Відповісти

Завантаження...