8703 відвідувача онлайн

Сухопутні війська почали розслідування заяви військової 155-ї ОМБр Марцинюк про домагання з боку побратима

Військовослужбовиця 155 окремої механізованої бригади Єлизавета Марцинюк

У військовій частині А5001 розпочали службове розслідування через заяву військовослужбовиці 155-ї ОМБр Єлизавети Марцинюк про неодноразові домагання з боку побратима.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило Командування Сухопутних військ у відповідь на запит видання УП. Життя.

"У разі підтвердження фактів порушення чинного законодавства винні особи будуть притягнуті до відповідальності. Проведення цього розслідування перебуває на контролі Командування Сухопутних військ ЗСУ", - йдеться у відповіді.

Наголошується, що у Сухопутних військах культивується "нульова терпимість до будь-яких порушень законів серед військовослужбовців".

"Лише остаточне рішення та висновки дадуть змогу оцінити наявні факти, умови, що сприяли вчиненню правопорушення, а також установити ступінь вини осіб, чиї дії чи бездіяльність стали причиною правопорушення", - додали у Командуванні.

Крім того, у Сухопутних військах закликали "утриматися від передчасних суджень і висновків до оголошення результатів службового розслідування".

Що передувало?

Напередодні військовослужбовиця 155 окремої механізованої бригади Єлизавета Марцинюк заявила, що неодноразово зазнавала домагань з боку побратима. Вона розповіла, що звернулася по допомогу до офіцера психологічної підтримки персоналу в ЗСУ, однак він "відмовився сприяти у відкритті розслідування".

Згодом військова обмудсменка Ольга Решетилова повідомила ЗМІ, що звернулася до міністра оборони з проханням призначити перевірку озвучених фактів.

Крім того, одночасно з цим у бригаді призначили службове розслідування із залученням зовнішніх фахівців.

Топ коментарі
+13
Тю, а я все життя думала, що між кобелем і мужчиною різниця є...
показати весь коментар
25.07.2025 19:29 Відповісти
+9
той хром діє повільно. мені 75 і це полегшення почув тільки зараз.
показати весь коментар
25.07.2025 19:38 Відповісти
+6
Тісний замкнутий чоловічий колектив. Навряд чи може бути інакше. Хіба Бром додавати в чай і компот як колись в совєцькій армії.
показати весь коментар
25.07.2025 19:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
" Сухопутні війська почали розслідування..." -- всі сухопутні війська вирішили приєднатися до розслідування...
показати весь коментар
25.07.2025 19:40 Відповісти
Тю, а я все життя думала, що між кобелем і мужчиною різниця є...
показати весь коментар
25.07.2025 19:29 Відповісти
Не проектуй свій латентний гомосексуалізм на оточуючих.
показати весь коментар
25.07.2025 21:09 Відповісти
Люди - це вищі ссавці, якщо ви не знали.
показати весь коментар
25.07.2025 21:28 Відповісти
Sсhool Bus дякую кеп🙃 а ще вода мокра а вогонь горить, хіба я заперечував що люди савці?? прочитай уважно мій комент
показати весь коментар
25.07.2025 22:37 Відповісти
Я два рази в одне і те саме гівно не стаю.
показати весь коментар
25.07.2025 22:40 Відповісти
Разницы нет. Вас жестоко обманули.
показати весь коментар
25.07.2025 19:51 Відповісти
Захаре, назовіть мені війну, де цього явища не було.
показати весь коментар
25.07.2025 21:00 Відповісти
Ви трішки не вірно написали.
Не гомосексуалістам, а №ідарасам.
Бо є різниця.
Гомосексуалісти мають один одного.
А №ідараси хочуть мати всіх і кожного.
І бажано насильницьким шляхом.
Прям як свинособаки кацапи.
показати весь коментар
25.07.2025 19:47 Відповісти
💯!
показати весь коментар
25.07.2025 20:31 Відповісти
Тісний замкнутий чоловічий колектив. Навряд чи може бути інакше. Хіба Бром додавати в чай і компот як колись в совєцькій армії.
показати весь коментар
25.07.2025 19:29 Відповісти
той хром діє повільно. мені 75 і це полегшення почув тільки зараз.
показати весь коментар
25.07.2025 19:38 Відповісти
Бром а не хром. А в 75 він вже і не дуже треба )
показати весь коментар
25.07.2025 20:03 Відповісти
Як ти ще опанував Інтернет в такому віці і маючню пишеш я хз..
показати весь коментар
25.07.2025 20:39 Відповісти
В я кому віці?
показати весь коментар
26.07.2025 00:28 Відповісти
опанував, а що? це ж не секс у цьому віці.
показати весь коментар
26.07.2025 12:26 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2025 23:14 Відповісти
показати весь коментар
26.07.2025 09:06 Відповісти
Побратим не зрозумів слово "ні"?

Цікаво, як будуть карати за це в армії під час війни. Сумніваюсь, що хоч якось. Просто дівчину переведуть кудись.
показати весь коментар
25.07.2025 19:33 Відповісти
Так зневажливо до жінок ставиться чоловік, не здатний кохати і якого ніколи не кохала жінка.
показати весь коментар
25.07.2025 20:40 Відповісти
Что то с этой бригадой не то. С самого начала. Может расформировать ее , а то одни скандалы.
показати весь коментар
25.07.2025 20:49 Відповісти
Да вы шутите. После 1700+ дезертиров, шо озвучил Бутусов, не расформировали. Переведут в другое подразделение и на этом все.
показати весь коментар
25.07.2025 21:14 Відповісти
А зачем она в армию шла если не в состоянии постоять за себя? Ясно что осуждаем все дела. Но она собирается при каждом таком моменте жаловаться раднице з гендерной рівності? Долго она в армии так не протянет