11052 відвідувача онлайн
1 442 31

Зеленський привітав медиків із професійним святом: Завдяки вам життя продовжується

Зеленський привітав медиків зі святом

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 27 липня, привітав медиків із професійним святом.

Про це він написав у телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні день сили, витримки й людяності. День тих, хто рятує життя й завжди приходить на допомогу, лікує та підтримує. День медичних працівників України. Дякую кожному й кожній, хто в білому халаті або тимчасово в бронежилеті: лікарям, медсестрам і медбратам, бойовим медикам, усім, хто працює в лікарнях, операційних і реанімаціях, стабілізаційних пунктах. Тим, хто рятує наших людей", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що медики здійснюють щоденний подвиг.

"Саме завдяки вам життя продовжується. Велика шана кожному й кожній за вашу роботу в цей нелегкий час. Вдячність за все, що ви робите для України", - додав він.

Топ коментарі
+15
А завдяки гундосому життя поступово покидає Україну...
показати весь коментар
27.07.2025 11:49 Відповісти
+12
Все на що здатна ця істота-кривлятися на камеру.
показати весь коментар
27.07.2025 12:02 Відповісти
+11
Пам'ятаємо як ти медикам допомогав під час ковіду,скільки швл апаратів їм надав,скільки захисних костюмів,масок,і як з антиковідного фонду гроші на будівництво доріг забрав теж пам'ятаємо,мразота ти цинічна.
показати весь коментар
27.07.2025 11:45 Відповісти

Завантаження...