Зеленський привітав медиків із професійним святом: Завдяки вам життя продовжується

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 27 липня, привітав медиків із професійним святом.
Про це він написав у телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні день сили, витримки й людяності. День тих, хто рятує життя й завжди приходить на допомогу, лікує та підтримує. День медичних працівників України. Дякую кожному й кожній, хто в білому халаті або тимчасово в бронежилеті: лікарям, медсестрам і медбратам, бойовим медикам, усім, хто працює в лікарнях, операційних і реанімаціях, стабілізаційних пунктах. Тим, хто рятує наших людей", - йдеться в повідомленні.
Зеленський наголосив, що медики здійснюють щоденний подвиг.
"Саме завдяки вам життя продовжується. Велика шана кожному й кожній за вашу роботу в цей нелегкий час. Вдячність за все, що ви робите для України", - додав він.