10897 відвідувачів онлайн

Росіяни вдарили по автобусу на Сумщині: три людини загинули, 20 постраждалих. ФОТО (оновлено)

У неділю, 27 липня, російські окупанти завдала удару по автобусу у Сумському районі. Є загиблі та постраждалі. 

Про це в телеграм повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Росіяни вдарили по автобусу з цивільними у Сумському районі. Сталося це в районі Юнаківської громади. Попередньо є постраждалі. Їм надають допомогу", - написав посадовець.

Він додав, що всі екстрені служби задіяні для реагування на наслідки цієї цинічної атаки по мирному населенню.

Оновлення

Згодом Григоров повідомив, що внаслілок ворожої атаки по автобусу з цивільними є загиблі.

"Близько 16:30 росіяни з безпілотника атакували автобус із мирними мешканцями у районі села Іволжанське Юнаківської громади. Попередньо загинули троє людей. Ще пʼятеро – поранені. Їм надається медична допомога. Постраждалих і решту пасажирів вивезли на безпечну територію", - розповів посадовець.

Наслідки атаки уточнюються. 

Своєю чергою Сумська обласна прокуратура повідомила про 20 поранених. 

"За даними слідства, 27 липня 2025 року близько 16:30 год ворог атакував безпілотником рейсовий автобус із цивільними, який рухався по території Юнаківській громаді Сумського району. Загинуло троє цивільних, ще близько 20 пасажирів дістали поранення різного ступеня тяжкості", - розповіли у відомстві.

удар по автобусу

Проводиться досудове розслідування за фактом вчинення окупантами воєнних злочинів, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).

удар по автобусу

Згодом у прокуратурі уточнили, що унаслідок атаки БПЛа по автобусу загинули 3 жінки, яким 66, 74 та 78 років

Топ коментарі
+18
Нічого дивного. Рускіє - це генетичні садисти. Коли нема кого катувати з людей, то кацап катує свого кота...
показати весь коментар
27.07.2025 17:36 Відповісти
+11
задаю питання чому ми воюємо з завязаними руками треба око за око і хватить гратися в джентельменів
показати весь коментар
27.07.2025 18:23 Відповісти
+9
Думаю, Тарас мені пробачить...

Хай гавкають кацапи -
на те вони й кацапи.
Скажені їх атаки
нам глибоко байдужі.
Вони бояться, друже,
хорошої ломаки.
У кожного своє уявлення мети.
Кацапам треба гавкати, а Україні - йти!
показати весь коментар
27.07.2025 17:43 Відповісти

Завантаження...