10734 відвідувача онлайн

15 років в’язниці за держзраду: працівник "Укртелекому" передав ворогу інформацію про об’єкти ППО та військові частини у Києві

Працівник Укртелекому передав ворогу інформацію

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дніпровської окружної прокуратури міста Києва начальника однієї зі служб ПАТ "Укртелеком" визнано винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури

Прокурор в суді довів, що протягом 2023 - 2024 років обвинувачений через телеграм отримував завдання від представників рф та передавав схеми про підключення до зв’язку однієї з військових частин у Києві. Доступ до цієї інформації обвинувачений мав як працівник "Укртелекому". Крім того, він передавав географічні координати розташування ТЕЦ та мав з’ясувати чи є десь поруч ППО, а у разі виявлення – передати координати, що обвинувачений і зробив.

Чоловік перебуває під вартою.

Досудове розслідування проводили слідчі Управління СБУ в Харківській області, оперативне супроводження - ГВ КІБ Управління СБ України в Харківській області за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

Завантаження...