10298 відвідувачів онлайн
8 445 70

Вночі росіяни атакували один з пенітенціарних закладів на Запоріжжі, 16 загиблих та 35 поранених (оновлено)

Обстріли Запоріжжя

У ніч проти 29 липня російські загарбники завдали удар по Запорізькій області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Вночі росіяни атакували один з пенітенціарних закладів області. На жаль, є загиблі та поранені.

Зруйновані приміщення установи. Пошкоджені і приватні будинки поруч", - йдеться в повідомленні.

Федоров зазначив, що ворог обстріляв Запорізький район ФАБами. Поцілив і по виправній колонії. 16 людей загинули, 35 дістали поранень.

Постраждалим надається уся необхідна медична допомога.

Протягом доби окупанти завдали 672 удари по 14 населених пунктах Запорізької області.

"81-річну жінку поранено внаслідок ворожого обстрілу Пологівського району", - повідомив Федоров.

Війська РФ здійснили 10 авіаційних ударів по Біленькому, Залізничному, Білогірʼю, Малинівці та Новоандріївці. А також:

  • 461 БпЛА різної модифікації (переважно FPV) атакував Малокатеринівку, Кам'янське, Гуляйполе, Оріхів, Щербаки, Новоданилівку, Малу Токмачку та Чарівне.
  • 12 обстрілів з РСЗВ накрили Григорівку, Камʼянське, Щербаки, Малу Токмачку та Чарівне.
  • 189 артилерійських ударів завдано по території Камʼянського, Гуляйполя, Оріхова, Щербаків, Новоданилівки, Малої Токмачки, Чарівного, Солодкого та Преображенки.
Топ коментарі
+18
А кого треба в окопи?дідуганів 50+?чому молоді бички по барам сидять ,бо їм ще нема 25?
показати весь коментар
29.07.2025 08:22 Відповісти
+9
так, молодь і жінок під каби! все вірно! толку зних все одно нема, на пушечне м'ясо згодяться!
показати весь коментар
29.07.2025 08:07 Відповісти
+8
https://t.me/voynareal/119200 🔥У Сальску на росії горить залізнодорожна станція, палає склад з паливом. На відео, що знімають росіяни, видно масштаби ураження - у вогні потяги, колії, будови, дорожне обладнання.
показати весь коментар
29.07.2025 07:47 Відповісти

Завантаження...