4829 відвідувачів онлайн
5 516 25

Дружина воїна 60 ОМБр звернулася до Зеленського: Військових пів року не виводять з позиції, це злочин. ВIДЕО

У 60 бригаді військові вже пів року тримають позицію, їх немає ким замінити. Це загрожує тим, що вони або загинуть, або здадуться в полон.

Про це у відео розповіла дружина військового бригади Галина Храплива, передає Цензор.НЕТ.

Так, вона звернулася до президента Зеленського, головнокомандувача ЗСУ Сирського, міністра оборони Шмигаля, представниці президента з питань захисту прав військовослужбовців Решетилової та до директора ДБР Сухачова.

"Хочу вас попросити та звернути увагу на злочинне ставлення до життів українських воїнів, які перебувають на позиції вже більше пів року. Бригада недоукомплектовується, немає хлопців, щоб їх замінили. На даній позиції вже немає чого й зайняти, тому що їх потрібно виводити. Їх не виводять. Що це є як не свідомий зрив виконання бойового завдання? Вони чекають, щоб хлопці вже втратили взагалі боєздатність і здалися в полон, або їх просто вбили? І тоді командуванню не треба буде звітувати, чому залишені позиції. Позиції будуть залишені, тому що хлопці загинули. Це є злочин", - зазначила вона.

Топ коментарі
+15
про що вона....?? Невже пропонує найвеличнишому, чернишову або миндичу замінити хлопців собой??
показати весь коментар
29.07.2025 16:05 Відповісти
+13
Абсолютно любе рішення Зельоних, це злочин.
показати весь коментар
29.07.2025 16:13 Відповісти
+12
та які у сраку військові?
тут набу назбирала купу доказів на пожиттєве з повною конфіскацією.
буржуї яєчко відкрутили.
після завтра треба якось, чергову ***** впарити.
ну, які військові?
показати весь коментар
29.07.2025 16:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще 99 літні свого останнього слова не сказали...
показати весь коментар
29.07.2025 16:04 Відповісти
про що вона....?? Невже пропонує найвеличнишому, чернишову або миндичу замінити хлопців собой??
показати весь коментар
29.07.2025 16:05 Відповісти
Таке не тільки в 60-й.
показати весь коментар
29.07.2025 16:06 Відповісти
недавнє повідомлення:
дрг років зайшли в Покровськ через нестачу піхоти в 155 бригаді.

.
показати весь коментар
29.07.2025 16:18 Відповісти
Зате в тернопільських та ужгородських котлах все гаразд, повний штат.
І невдовзі ще 10 000 сбу-шників будуть їм допомагати.
показати весь коментар
29.07.2025 18:22 Відповісти
Не пиши галіматьї.
Нестача віськових у сотнях тисяч особового складу. Ця нестача зумовлена проваленою мобілізацію і поблажливиммставленням Зеленьського до Ухилянтів і СЧЗ шників, заради збереження рейтінгів.
Щоб була ротація, необхідно владі викоенувати обов'язки, закони про заборону ведення рахунків, прав, надання будь- яких держпослуг, керівники виконавчих органів влади на місцях і в це5трі персонально відповідають за доставку мобрезерву до воєнкоматів...
показати весь коментар
29.07.2025 19:47 Відповісти
Ти ж сама і пишеш галіматью. Некомпетентність зеленого блазня та його пристосуванців-хабарників не відміняє того, що в лавах ЗСУ зараз сидять сотні тисяч "військовослужбовців", котрі за більш як три роки жодного разу не нюхали пороху. І серед них величезна кількість - саме кадрових військових. А бойові частини на передку поповнюються виключно за рахунок наловлених цивільних громадян, нашвидкоруч "підготовлених і вдягнених". Де обіцяний Сирським аудит, котрий повинен був це все привести до ладу?
показати весь коментар
30.07.2025 07:33 Відповісти
та які у сраку військові?
тут набу назбирала купу доказів на пожиттєве з повною конфіскацією.
буржуї яєчко відкрутили.
після завтра треба якось, чергову ***** впарити.
ну, які військові?
показати весь коментар
29.07.2025 16:08 Відповісти
Не на часі
показати весь коментар
29.07.2025 16:10 Відповісти
Абсолютно любе рішення Зельоних, це злочин.
показати весь коментар
29.07.2025 16:13 Відповісти
а где те пацаны, которые четвёртый год не выездные? соскучилась? да я тоже один раз увидела на неделю за три года
показати весь коментар
29.07.2025 16:14 Відповісти
верховному командуючому на мобілізацію наср...ть

.
показати весь коментар
29.07.2025 16:14 Відповісти
Вона думає легко від мобілізації ховатися, коли коли його діти голодують і просять хоча б кусник хліба, чи думає легко тим хто втекли за кордон- ці взагалі дружин і дітей три роки не бачать. Серйозно, знаю такого- перед війною поїхав на заробітки, сім'я в Україні, бухає, дітям допомогти не може, бо все пропиває.
показати весь коментар
29.07.2025 16:19 Відповісти
Взагалі, коли в наші справи втручаються жіночки, доброго не чекай. Адже кожній хочеться, щоб її син, чоловік, батько, був біля неї. І їй ніяк не поясниш, що саме вивід з позицій зараз чи не найнебезпечніший. На нашому "тихому" напрямку, біля Харкова, хлопці теж сиділи 105 днів, і це не найближча позиція до підарів. Там же, на тій позиції, хлопці з сусіднього БОПа без наших і далі перебувають, десь уже 130 днів, інші їхні, на дальніх позиціях ще довше. Постачання вампірами і наземними дронами. Все ок, якщо тільки не брати до уваги, наскільки це важко морально. Головне, щоб по флангах не обійшли Але по іншому ніяк. Треба чекати лиху погоду, щоб замінили.
показати весь коментар
29.07.2025 16:40 Відповісти
Так, у нас теж зайти і вийти- найнебезпечніше було.
показати весь коментар
29.07.2025 18:09 Відповісти
Одні крадуть як не в себе в тилу інші на рівні кріпаків на нулі...Яке НАТО?!
показати весь коментар
29.07.2025 16:21 Відповісти
Ну, зате не Порошенко. Хоть паржьом!- Пам'ятаєш?
показати весь коментар
29.07.2025 16:22 Відповісти
Щось у тобі ;масквіча; видає. Або ж жителя ТОТ. Це ж у вас там кадирівці правлять.
показати весь коментар
29.07.2025 18:08 Відповісти
ЗЄля де твої кончені мажори? Чому не стають на захист бабла їхніх татусів і мамусів?
показати весь коментар
29.07.2025 16:32 Відповісти
Сирський їй відповість , що може ще 100 разів відтиснутися від підлоги.
показати весь коментар
29.07.2025 17:06 Відповісти
Зараз скоріш за все терміново виведуть чоловіка цієї жінки з позицій, зачмирять за те що розповів дружині правду, потім закинуть у саму сраку щоб вийти з неї було найменше шансів. Або скажуть що це все іпсо.
показати весь коментар
29.07.2025 17:39 Відповісти
Скоріш за все просто проігнорують. Так простіше.
показати весь коментар
29.07.2025 18:24 Відповісти
Зелена фсбшна курва разом з кацапським диверсантом творожком знищує ЗСУ системно й послідовно більше ніж кацапи на фронті.
Теж саме фактично говорив Кротевич із Азову і жодних результатів від розголосу досі немає.
Хіба це вперше чи востаннє?
Ворожа 5-та колона в ОПі і ВР продовжить це робити поки не отримають відсіч і будуть зупинені.
показати весь коментар
30.07.2025 07:13 Відповісти
Так є ким замінити наших воїнів? Що вона пропонує?
Тут стільки лайна на мобілізацію ллють, що замінити поки що нема ким
показати весь коментар
30.07.2025 10:00 Відповісти