10547 відвідувачів онлайн
5 844 25

Дружина воїна 60 ОМБр звернулася до Зеленського: Військових пів року не виводять з позиції, це злочин. ВIДЕО

У 60 бригаді військові вже пів року тримають позицію, їх немає ким замінити. Це загрожує тим, що вони або загинуть, або здадуться в полон.

Про це у відео розповіла дружина військового бригади Галина Храплива, передає Цензор.НЕТ.

Так, вона звернулася до президента Зеленського, головнокомандувача ЗСУ Сирського, міністра оборони Шмигаля, представниці президента з питань захисту прав військовослужбовців Решетилової та до директора ДБР Сухачова.

"Хочу вас попросити та звернути увагу на злочинне ставлення до життів українських воїнів, які перебувають на позиції вже більше пів року. Бригада недоукомплектовується, немає хлопців, щоб їх замінили. На даній позиції вже немає чого й зайняти, тому що їх потрібно виводити. Їх не виводять. Що це є як не свідомий зрив виконання бойового завдання? Вони чекають, щоб хлопці вже втратили взагалі боєздатність і здалися в полон, або їх просто вбили? І тоді командуванню не треба буде звітувати, чому залишені позиції. Позиції будуть залишені, тому що хлопці загинули. Це є злочин", - зазначила вона.

Топ коментарі
+15
про що вона....?? Невже пропонує найвеличнишому, чернишову або миндичу замінити хлопців собой??
показати весь коментар
29.07.2025 16:05 Відповісти
+13
Абсолютно любе рішення Зельоних, це злочин.
показати весь коментар
29.07.2025 16:13 Відповісти
+12
та які у сраку військові?
тут набу назбирала купу доказів на пожиттєве з повною конфіскацією.
буржуї яєчко відкрутили.
після завтра треба якось, чергову ***** впарити.
ну, які військові?
показати весь коментар
29.07.2025 16:08 Відповісти

Завантаження...