7493 відвідувача онлайн

Герой України Пономаренко: Після мого звернення 1-й танковий батальйон розформували, заступник комбрига насміхається

Сергій Пономаренко

Після звернення героя України, танкіста Сергія Пономаренка до вищого військового командування щодо розслідування ситуації у 1-му танковому батальйоні 3-ї окремої танкової Залізної бригади батальйон було розформовано. Однак ситуація не змінилася.

Про це він повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Що змінилось в бригаді з часу мого звернення? Батальйон розформовано, на звернення депутата ВР є формальна відписка, заступник командира бригади насміхається і глузує над офіцерами батальйону і передає мені "привіт", - зазначив він.

Пономаренко додав, що від Уповноваженої президента з питань захисту прав військовослужбовців Ольги Решетилової реакції на цю ситуацію досі немає.

Нагадаємо, на початку липня офіцери 1-го танкового батальйону 3-ї танкової бригади просили розслідувати побиття військовослужбовців заступником командира бригади. Також військові заявляли про підготовку до розформування 1-го танкового батальйону.

Пономаренко тоді розповів, що до нього потрапило звернення офіцерів Залізної бригади до народного депутата, в якому військові просять ініціювати службове розслідування з причини рукоприкладства заступником командира бригади, яке командир бригади підтримує і покриває.

Топ коментарі
+24
а чого ви очікуєте коли верховний головнокомандувач - Оманська Гнида
а головнокомандувач сирок з батьками на паРаші
показати весь коментар
29.07.2025 18:18 Відповісти
+13
Потужно- мотиваційно.👍💪
показати весь коментар
29.07.2025 18:17 Відповісти
+11
Теж мені, порівняли: заступника комбрига з якимось там Героєм України.
показати весь коментар
29.07.2025 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Теж мені, порівняли: заступника комбрига з якимось там Героєм України.
показати весь коментар
29.07.2025 18:15 Відповісти
Хто такий цей канцелярський тиловий щур заступник до справжнього героя, який віддає своє життя за Україну? Хєр в погонах що купив собі хлібну посаду за корупційно нажите бабло. Порівняв приляшений лизун.
показати весь коментар
30.07.2025 05:15 Відповісти
Потужно- мотиваційно.👍💪
показати весь коментар
29.07.2025 18:17 Відповісти
а чого ви очікуєте коли верховний головнокомандувач - Оманська Гнида
а головнокомандувач сирок з батьками на паРаші
показати весь коментар
29.07.2025 18:18 Відповісти
Сирський у 60 років віджимається 100 разів і не планує йти у відставку - про це він заявив у інтерв'ю The Washington Post. Навіть після років роботи на вищих посадах, за його словами, йому найкомфортніше почуватися поруч із піхотою на передовій.
показати весь коментар
29.07.2025 18:19 Відповісти
Відчувається, що йому постійно бракує часу. Тепер зрозуміло, на що він його витрачає.
показати весь коментар
29.07.2025 18:25 Відповісти
І не второпає він , що віджимання розуму не добавляє
показати весь коментар
29.07.2025 20:12 Відповісти
Воно навіть не може зрозуміти що усім похер скільки воно віджимається чи сре, не розуміє своєї задачи.
Не кажучи вже про брехливісь хвалькувату! Віджимун недороблений!
показати весь коментар
29.07.2025 21:20 Відповісти
Так нехай валить в окоп якщо не звєздун цей кремлядський виплядок. Там від нього була б хоч якась користь, а на фронті припинилися б диверсії проти ЗСУ і всієї держави.
показати весь коментар
30.07.2025 05:09 Відповісти
Просто, зеленський не в курсі...
показати весь коментар
29.07.2025 18:24 Відповісти
Менш за все хотів би образити Героя, але йому було б легше жити, якби він розумів: що, власне, відбувається - в країні, в суспільстві. А відбулося відновлення Монархії зразка "як було до Ґеволюціі 1917 року": Сцарем, панами та кріпаками, тобто становою (сословною, кастовою) структурою суспільства. Кріпаки можуть скікі завгодно ображатися на панів та скаржитися Сцареві. Останній навіть не розуміє, чому він має перейматися проблемами холопів.
показати весь коментар
29.07.2025 18:30 Відповісти
Ось тут сирський повинен був вміщатися але йому пох...й!!! Це совкова звичка поводитися так!!! Далі нема про що розмовляти, а треба ********** цього зам комбрига, та й комбрига, а як це вже нехай самі ппридумають!!!
показати весь коментар
29.07.2025 18:33 Відповісти
Потім чекають.що черги будуть у воєнкомати...
показати весь коментар
29.07.2025 18:38 Відповісти
Ці совкодрочери полковники з генералами розвалюють ЗСУ зсередини не гірше ніж кацапи ззовні.
показати весь коментар
29.07.2025 18:44 Відповісти
Любимчики сырского уничтожают наиболее боеспособные части.
показати весь коментар
29.07.2025 18:45 Відповісти
У вас є претензії до влади зрадників?
показати весь коментар
29.07.2025 19:03 Відповісти
За це Сирського і цінять в офісі.
показати весь коментар
29.07.2025 20:13 Відповісти
И что? Мужиков не нашлось, что бы этому заму, обойму в башку всадить?
показати весь коментар
29.07.2025 21:16 Відповісти
чуєш, вітья\німець (а внатурі -підораш), ти такий крутезний наххх- може сам всадиш всю обойму (з заднього дупла тіко, мабуть..), прямо з німетчини... у диван чужий...))
показати весь коментар
30.07.2025 01:36 Відповісти
Ви військові чи самобичуючієся московицькі раби?
Відрихтуйте тому совкодрочному фсбшному командиру вітрину і відновіть справедливість, бо ворожа фсбшна влада в Україні за вас цього не зробить. Це буде хорошим мотиваційним чинником для кацапського начальніка над вами творожного.
показати весь коментар
30.07.2025 05:04 Відповісти