Українські виробники дронів отримають іще 400 мільйонів євро цього тижня, - Зеленський
Індустрія дронів

Українські компанії, які виробляють дрони, отримають іще 400 мільйонів євро протягом цього тижня.
Про це у відеозверненні розповів президент Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.
"Цими днями вже фіналізуються домовленості з нашими партнерами про кошти на дрони – іще плюс 400 мільйонів євро для наших українських компаній, для наших українських виробників дронів зайдуть на рахунки виробників в Україні протягом цього тижня. Домовленість Україна – Нідерланди. Всі завдання з виробництва дронів на цей рік виконуємо і саме так виконуємо, як потрібно", - зазначив Зеленський.
----------------------------------------
...Ізраїльський зірковий комік Дуду Топаз також пішов у політику, але... Після цього він втратив все, що мав, а останні роки життя провів між тюрмою і божевільнею. Поки нарешті з другої спроби не покінчив життя самогубством, повісившись на шлангу душової кабінки тюремної камери...
Там, вже навіть Тищенко Коля-котлета у виробники дронів давно записався!
А на наступному тижні, може і Безугла "виробництво" відкриє...