9056 відвідувачів онлайн

Удар рашистів по Києву 31 липня: загинула вихователька ліцею Наталія Гайова, двоє її синів та брат

Вихователька з Іванковичів Наталія Гайова, двоє її синів віком 17 та 22 роки, а також її рідний брат загинули внаслідок російського удару по Києву в ніч на 31 липня.

Про це повідомив відділ гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради, передає Цензор.НЕТ.

"З глибоким сумом повідомляємо, що внаслідок ракетної атаки на Київ 31.07.2025 року, під завалами багатоквартирного будинку у Києві загинула наша колега, вихователь Іванковичівського ліцею ГАЙОВА Наталія Анатоліївна (47 років) та її 2 сина 22 та 17 років і рідний брат. В родині залишилися чоловік Наталі та малолітній син", - зазначили там.

Удар РФ по Києву Загинула вихователька та її родина
Удар РФ по Києву Загинула вихователька та її родина

Топ коментарі
+32
показати весь коментар
01.08.2025 14:06 Відповісти
+26
Коли вже будуть гинути москалі в своїх будинках, а не українці? Без дзеркальної відповіді обстріли українських міст ніколи не припиняться! Ка#апи розуміють тільки коли їм прилітає у відповідь!
показати весь коментар
01.08.2025 14:16 Відповісти
+24
Как земля носит кацапов ?
показати весь коментар
01.08.2025 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как земля носит кацапов ?
показати весь коментар
01.08.2025 14:03 Відповісти
Хто питає?
показати весь коментар
01.08.2025 18:40 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2025 14:06 Відповісти
Коли вже будуть гинути москалі в своїх будинках, а не українці? Без дзеркальної відповіді обстріли українських міст ніколи не припиняться! Ка#апи розуміють тільки коли їм прилітає у відповідь!
показати весь коментар
01.08.2025 14:16 Відповісти
Саме для безпеки россії лохам в 2019 показували клоунський серіальчик.
показати весь коментар
01.08.2025 14:36 Відповісти
ВасяДвамагазина, у Пуйла зносить дах від безкарності, а ти на четвертому році війни не те що знищив когось із найближчого оточення Пуйла, а навіть не потривожив їх комфорт. ВасяДвамагазина, коли ти всадиш, нарешті, два магазина в Пуйла? Я тебе розумію, в спіробітників НАБУ і САП тобі хочеться всадити два магазина, про що ти присвселюдно заявив і це неважко зробити. А ти попробуй всадити два магазина в Пуйла.
показати весь коментар
01.08.2025 15:00 Відповісти
Ну чому існує до цієї пори воєний злочинець путін ? який світ жорстокий і несправедливий . Смерть рашиським терористам.
показати весь коментар
01.08.2025 14:33 Відповісти
Наши люди гинуть цілими сімьями, а удари у відповідь влада забороняє. Це як взагалі?
показати весь коментар
01.08.2025 14:34 Відповісти
хочете помсти, донатьте на ЗСУ.

На будь яку бригаду яка вам подобається, і яка утилізує московитів.
показати весь коментар
01.08.2025 14:34 Відповісти
Можна і по іншому. Наших за кордоном багато, якщо не вбив росіянина наприклад в Германії, то день пройшов марно. Треба бути дикунами похлєщє русні і різати свинособак по всьому світу.
показати весь коментар
01.08.2025 14:50 Відповісти
Дійсно,тут факти на лице: ще на початку великомасштабки зустрічались повідомленння,що побили кацапа-водія фури,тд тп.Зараз таких повідомлень немає...
показати весь коментар
01.08.2025 19:27 Відповісти
ну тогда нахера влада рыгов?
показати весь коментар
01.08.2025 22:33 Відповісти
Будьте прокляті, до сьомого коліна, московіти-убивці з ******* та його оточенням, та їх усі, наступні покоління, за злочини, що вони вчинили, з 2014 року, в Мирній Україні!!
Памятаймо, що ми, Українці!!! Слава Україні!
показати весь коментар
01.08.2025 15:14 Відповісти
Віслюк зелений, де відповідь??? Чому кацапські покидьки ще ходять по цій землі??!!
показати весь коментар
01.08.2025 16:36 Відповісти
Мета Путіна знищити українців як націю, тому або ми їх знищимо, або вони нас. Тому донатимо на дрони, тим більше Стерненко збирає гроші також і на зенітні дрони які збивають шахеди.
показати весь коментар
01.08.2025 20:41 Відповісти
кац..пи ..курви путінські..будьте прокляті...нелюди..недоістоти
показати весь коментар
02.08.2025 03:29 Відповісти
Висновок одностайний, - виселятись з Києва, бо z-резидент 3 роки обійцяє закрити неба над Україною, а як результат - навіть над Києвом не здатний це зробити!
показати весь коментар
02.08.2025 06:41 Відповісти