Рашисти вдарили по критичній інфраструктурі в Сумах. Є перебої зі світлом

Російські окупанти вдарили по критичній інфраструктурі в Сумах. У місті перебої зі світлом.
Про це повідомила пресслужба "Сумиобленерго", інформує Цензор.НЕТ.
"Шановні споживачі електроенергії! Перебої з розподілом електроенергії в Сумах пов'язані з ударом армії рф по критичній інфраструктурі", - зазначили там.
За даними Суспільне, у Сумах пролунав вибух.
