9712 відвідувачів онлайн

Зеленський і Стармер провели розмову: говорили про санкції та виробництво дронів

Індустрія дронів

Зеленський та Стармер провели розмову Про що говорили

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із прем'єром Великої Британії Кіром Стармером.

Про це він повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Обговорили нагальність збільшення виробництва дронів, особливо перехоплювачів. Є конкретна фінансова потреба, і ми домовилися знайти рішення.

Також ми говорили про санкції. Росія їх справді боїться, як би не намагалася вдавати, що це її не обходить. Санкції точно працюють, і їх буде тільки більше. Працюємо з усіма над скоординованими обмежувальними заходами", - йдеться в повідомленні.

Зеленський і Стармер обговорили взаємодію з американськими партнерами, зокрема координацію кроків із Трампом, а також можливі формати мирних переговорів на рівні лідерів.

"Готуємось і до активної дипломатичної роботи з нашими партнерами у Європі та США. Узгодили позиції перед майбутніми міжнародними заходами", - додав президент.

За словами Зеленського, прем'єр Великої Британії висловив співчуття з приводу загибелі людей внаслідок російського обстрілу Києва.

"Це був абсолютно підлий, жорстокий удар ракетами і дронами, який забрав життя 31 людини, серед яких п’ятеро – діти. Ми говорили сьогодні саме про те, як зупинити вбивства, дати більше захисту нашим людям і змусити Росію закінчити цю війну", - підсумував глава держави.

Завантаження...