7538 відвідувачів онлайн

Втрати РФ у липні сягнули 33 220 осіб, 1190 артсистем та 3198 одиниць автотехніки і автоцистерн, - Міноборони

Знищення російської техніки

Безповоротні та санітарні втрати особового складу армії РФ у липні становлять 33 220 осіб, що еквівалентно чисельності майже трьох мотострілецьких дивізій.

Про це розповіли в Міністерстві оборони України, передає Цензор.НЕТ.

Окрім того, за інформацією Генерального штабу ЗСУ, за 31 день липня українські захисники уразили або знищили 1190 артилерійських систем ворога. Умовно, це дорівнює чисельності 66 артдивізіонів. Найрезультативнішою добою у контрбатарейній боротьбі стало 8 липня – тоді наші воїни нейтралізували 68 ворожих артсистем.

Також упродовж липня українські захисники "відмінусували" 3198 одиниць військової автотехніки та автоцистерн росіян.

До того ж у липні Сили оборони знищили або вивели з ладу 85 російських танків та 140 бойових броньованих машин. Це менше, ніж у попередні місяці. Бо ворог рідше застосовує бронетехніку.

Топ коментарі
+3
Нігуязєбє...... Оце так колосяться надої в звітах міндіча
показати весь коментар
01.08.2025 17:35 Відповісти
+1
1190 артсистем??? І це лише у липні??? Та скільки ж їх у них ще???
показати весь коментар
01.08.2025 17:30 Відповісти
+1
Втрати рф станом на 01.08.2025

Танки - 11068 (+1)ББМ - 23068
Артилерійські системи - ТРИДЦЯТЬ-ТИСЯЧ-ДЕВ'ЯТСОТ-СОРОК-ЧОТИРИ!!!
РСЗВ - 1451
Засоби ППО - 1203
Літаки - 421
Гелікоптери - 340
БПЛА - 49057 (+163)
Крилаті ракети - 3551 (+3)
Кораблі (катери) - 28
Підводні човни - 1
Автомобілі та автоцистерни - 56894 (+72)
Спеціальна техніка - 3935
Особовий склад - близько 1054200 осіб (+940)
показати весь коментар
01.08.2025 17:47 Відповісти

Завантаження...