7025 відвідувачів онлайн

Трамп все ще має важелі впливу для завершення війни в Україні, - посол США при НАТО Вітакер

Метью Вітакер про удари по Ірану

Президент США Дональд Трамп все ще має важелі впливу для дипломатичного завершення війни в Україні, та здатний зупинити здатність Росії фінансувати війну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю американському телеканалу Newsmax заявив посол США при НАТО Метью Вітакер.

"Президент Трамп, очевидно, розуміє важелі впливу краще за будь-кого. І я думаю, що його оголошення 8 серпня без угоди про припинення вогню, яку він збирається запровадити, я б назвав руйнівними тарифами та санкціями проти Росії", - сказав Вітакер.

За словами дипломата, якщо  Путін не погодиться на припинення вогню, наступного тижня будуть введені суворі санкції проти Росії та країн, які ведуть з нею бізнес.

"Суть в тому, що Путін повинен продавати свою нафту. Він продає її Китаю. Він продає її Індії. Він продає її Бразилії. І ці країни тепер зазнають досить значного впливу через те, що ведуть бізнес з Росією, а Росія не матиме жодних друзів. Вона не матиме жодних торговельних партнерів. І її здатність фінансувати цю війну закінчиться", – заявив Вітакер.

Він додав, що це змусить Росію у результаті сісти за стіл переговорів.

"Обидві сторони повинні дійти згоди, яка, швидше за все, не буде ідеальною для них, але водночас вбивства повинні припинитися", – сказав посол США при НАТО.

Вітакер також не вважає, що жорсткі санкції Сполучених Штатів зблизять двох супротивників США – РФ та Китай.

"Усі карти в руках Сполучених Штатів Америки. І найголовніше, що всі карти в руках Дональда Трампа. Це не останній варіант, який у нього є. Якщо Китай і Росія хочуть приєднатися до світу, який дотримується правил, не вторгається в інші країни, не вбиває і не сіє хаос, то ласкаво просимо", – додав Вітакер.

Топ коментарі
+3
Китай і без нафти буде допомагати рашці а нафту йому Іран - теж за пів - ціни -- підвезе
показати весь коментар
02.08.2025 11:57 Відповісти
+2
Странно, если бы первая экономика мира и держатель бакса не имела влияния на сумасшедшую бензоколонку.
показати весь коментар
02.08.2025 11:55 Відповісти
+2
Скорше би настало 8 серпня. Там подивимося, чи будем дивитися дальше?
показати весь коментар
02.08.2025 12:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Странно, если бы первая экономика мира и держатель бакса не имела влияния на сумасшедшую бензоколонку.
показати весь коментар
02.08.2025 11:55 Відповісти
Китай і без нафти буде допомагати рашці а нафту йому Іран - теж за пів - ціни -- підвезе
показати весь коментар
02.08.2025 11:57 Відповісти
на Ірані теж санкції, как-то так

Китай може купувати нафту в кого завгодно, але після сплати мита 500% !

китайський бог їм в поміч !

.
показати весь коментар
02.08.2025 12:44 Відповісти
Для цього шоб він платив таке гарне мито - його потрібно вболтати і Трамп на це не піде - бо він хоче перебазарити з Сі
показати весь коментар
02.08.2025 12:49 Відповісти
Трамвай любить золотий дощ на голову,кацапи ******* ЩІ на боярє,зелупа любить бідосики потужні і незламні.Де тут Україна і Родина мать скумбрія зовьот в Хайфу до останнього крадія прокурора,митника шматалайника і мера пузатого ,що сорочка вишиванка хомутом до ременя продовжена????
показати весь коментар
02.08.2025 12:08 Відповісти
«Его пенис крошечный, но его любовь к нам огромна».
показати весь коментар
02.08.2025 12:13 Відповісти
та да ,має важелі на зелену бздюхейн 🤡 ...шоб той підписав капітуляцію , бо дЄрмак тримає за горло зеленського,і вдень і в ніч , не тільки за кольйоні...
показати весь коментар
02.08.2025 12:17 Відповісти
Головний важіль впливу - ракети і дозвіл запускати їх по російській території.
Все інше - до сраки.
показати весь коментар
02.08.2025 12:17 Відповісти
"Суть в тому, що Путін повинен продавати свою нафту. Він продає її Китаю. Він продає її Індії. Він продає її Бразилії. І ці країни тепер зазнають досить значного впливу через те, що ведуть бізнес з Росією, а Росія не матиме жодних друзів. Вона не матиме жодних торговельних партнерів. І її здатність фінансувати цю війну закінчиться", - заявив Вітакер.

Це все треба було робити на початку війни. Але ж тодішня адміністрація себе залякала ескалацією і, по суті, дала можливість ***** провжувати війну.
показати весь коментар
02.08.2025 12:24 Відповісти
Скорше би настало 8 серпня. Там подивимося, чи будем дивитися дальше?
показати весь коментар
02.08.2025 12:25 Відповісти
Дональду потрібно менше надувати щоки, ато лусне.
І пора вже сказати умови, чи умови продублює путінські, "реалії на землі"?
показати весь коментар
02.08.2025 12:28 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2025 12:42 Відповісти
Геніально.
показати весь коментар
03.08.2025 13:03 Відповісти
Президент Трамп, очевидно, розуміє важелі впливу краще за будь-кого Джерело: https://censor.net/ua/n3566625

Президент Трумп все на світі розуміє краще за будь-кого. Тому що Президент Трумп - Величний та Жахливий.
Трумп акбар!
показати весь коментар
02.08.2025 12:49 Відповісти
Дивує позиція Америки. Чого ж вони не накладали "пекельні санкції" після "трагедії 11 вересня"? Тільки вбивши Осаму бен Ладена, Білл Клінтон описав цю подію як «надзвичайно важливий момент для людей усього світу, які хочуть побудувати мирне майбутнє, вільне і співробітницьке майбутнє для наших дітей.» Чим наша ситуація відрізняється від їхньої? Я не закликаю Трампа воювати замість нас але надавши нам далекобійну зброю, якою б ми могли нищити рашиськи аеродроми, НПЗ, заводи по виготовленню зброї, скупчення військ ми б могли припинити цю війну за ради " ...людей усього світу, які хочуть побудувати мирне майбутнє, вільне і співробітницьке майбутнє для наших дітей." Безкінечні заяви та чергові "лякалки", тільки підкреслюють імпотентність уряду Трампа та заохочують путлера до нової агресії. Якось так.
показати весь коментар
02.08.2025 12:59 Відповісти
Має, але схильний чекати доти, доки їх вже не буде.
показати весь коментар
02.08.2025 13:35 Відповісти
І ніхто в світі не має і не матиме зиску від тих важелів, окрім рашки!
показати весь коментар
03.08.2025 13:01 Відповісти