12398 відвідувачів онлайн

Після атаки дронів горить нафтобаза у Сочі. ВIДЕО

У ніч проти неділі, 3 серпня 2025 року, українські дрони атакували нафтобазу в Сочі, у районі курорту Адлер.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал ASTRA.

Мешканці повідомляють, що горить адлерська нафтобаза "Роснефть-Кубаннефтепродукт", яка розташована неподалік місцевого аеропорту. Аеропорт Сочі призупиняв роботу.

Згодом мер Сочі Андрій Прошунін підтвердив атаку та пожежу на нафтобазі в Адлері.

"В Адлерському районі уламки безпілотника потрапили до цистерни з нафтопродуктами, внаслідок чого сталося загоряння. Ліквідацію наслідків пожежі вже розпочали", - заявив російський чиновник.

"За уточненою інформацією, на нафтобазі в Адлерському районі горить один резервуар із нафтопродуктами обсягом 2000 кубометрів. Також уламки БпЛА впали у гаражному кооперативі на вулиці Авіаційній. Пошкодження зазнали п'ять гаражів. На цій же вулиці оперативні служби ліквідують пожежу в магазині", - повідомили в оперштабі російського регіону.

Там також запевняють, що постраждалих немає.

Топ коментарі
+23
в городе сочі димниє ночі
показати весь коментар
03.08.2025 07:38 Відповісти
+19
Так, ми б'ємо по нафтобазам. Так, πдари б'ють по мирному населенню.
До чого тут потужність? Вважаєте, що ми повинні вчиняти так само як болотяні андрофаги?
показати весь коментар
03.08.2025 08:26 Відповісти
+12
Болить за москальську нафту, бурятко?
показати весь коментар
03.08.2025 08:28 Відповісти

Завантаження...