5260 відвідувачів онлайн

Війська РФ просунулися біля Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя, - DeepState. КАРТИ

Новопіль карта

Війська РФ мають просування біля чотирьох населених пунктів на території Донецької області.

Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

"Мапу оновлено. Ворог просунувся біля Торського (село в Лиманській міській територіальній громаді Донецької області), Горіхового (село Покровської міської громади Покровського району Донецької області), Зеленого Поля (село Великоновосілківської селищної громада Волноваського району Донецької області) та Новополя ( село у Великоновосілківській селищній громаді Волноваського району Донецької області)", - йдеться у повідомленні.

Торське карта
Торське 

Горіхове карта
Горіхове 

Зелене Поле карта
Зелене Поле 

Новопіль карта
Новопіль

Раніше повідомлялося, що ворог просунувся біля Воскресенки, Щербинівки, Григорівки та Шевченка.

Топ коментарі
+6
А на Вінничині, «запарєбрікавиє гниди», допомагають московітам!!
показати весь коментар
03.08.2025 10:02 Відповісти
+4
***** лиш руки потирає((На це він розраховува ще в 2022 році але в більших масштабах.
показати весь коментар
03.08.2025 12:25 Відповісти
+4
А що з тими, хто давав присягу - повністю заброньованими силовиками, молодими відставниками, з яких в ЗСУ тільки кожен 40-й, офіцерами, що вічно чекають воса, охоронцями, що заброньовані під кожним деревом - вони мають воювати? Хоча б по черзі. Чи мають тікати до Німеччини, до Кракова, Канади і т.д. і закликати звідти до розстрілів усіх підряд?

Ще й півкраїни усіляких науковців - філософів, філологів, істориків, та навіть таких, що звичайній людині і в голову не прийде, псевдонауковців, які заброньовані на постійній основі. Викладачів та вчителів забагато з урахуванням того, що учнів та студентів вдвічі менше. Взагалі, на усілякі філософії на час війни можна було принипити набори хоча б на бюджет.

Черговий інститут-переінститут і центр-перецентр. Інститут трансформації північної Євразії! Що це таке? І ось його директор зараз щось розповідає по телеку. Всі, мабуть. заброньовані..
Їх сотні! Навіщо?

Інститут трансформації північної Євразії!
Кожен раз вмикаєш телек і чуєш новий шедевр, як анекдот.
показати весь коментар
03.08.2025 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на Вінничині, «запарєбрікавиє гниди», допомагають московітам!!
показати весь коментар
03.08.2025 10:02 Відповісти
***** лиш руки потирає((На це він розраховува ще в 2022 році але в більших масштабах.
показати весь коментар
03.08.2025 12:25 Відповісти
Сказав офіцер, який наплював на присягу і втік закордон..
показати весь коментар
03.08.2025 15:01 Відповісти
На Вінничині, то тільки виконавці запаребрикованих гнид, а от справжні організатори сидять у ВР і Опі, які крадуть на зброї мільярдами долл., та щей поставляють браковане, а людей своїми "дебільними" наказами,кидають на вірну смерть в оточеннях чи вогневих мішках, яак біля Курска, Вугледара, Авдієвки, а зараз Покровська, без БК і води, а на справді вони не дебіьні, а це звичайне масове вбивство українських військових зрадниками на посадах, якщо вони були-б "дебільними", то посадовець якій надавав такий наказ мав би доказати що він не дебіл не чи зрадник і взяти в рики зброю і піти на ті позиції де по його вині загинули люди і виправляти "помилку".
показати весь коментар
03.08.2025 16:18 Відповісти
Пардон, місье! Главное , НЕ БЗДЕТЬ!!!
показати весь коментар
03.08.2025 10:27 Відповісти
Не бздєть!
показати весь коментар
03.08.2025 11:45 Відповісти
Ти не панімаєш, для цього вибрали таку владу!
показати весь коментар
03.08.2025 12:08 Відповісти
Їх сотні! Навіщо?

Інститут трансформації північної Євразії!
Кожен раз вмикаєш телек і чуєш новий шедевр, як анекдот.
показати весь коментар
03.08.2025 14:59 Відповісти
🇸🇰 прапор Словаччини
Слава Україні !!!
показати весь коментар
03.08.2025 16:01 Відповісти