9332 відвідувача онлайн

Фахівці ГУР використовують ШІ для боротьби з ворогом, - Буданов

ШІ у діяльності ГУР

Начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів про те, як воєнна розвідка України протистоїть російській агресії та як цьому сприяє технологічний прогрес.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він розповів інтерв’ю з Наталією Мосейчук.

Фахівці ГУР використовують ШІ

За його словами, фахівці ГУР активно експериментують із застосуванням сучасних технологій у своїй роботі, зокрема використовують штучний інтелект.

"У нас масштабні бази, скажімо так, максимально різного спрямування і максимально різних форматів. І те, що робили люди годинами, іноді довшими проміжками часу, штучний інтелект зараз робить швидше. Це просто факт", — наголосив Кирило Буданов.

Замахи на очільника ГУР

Начальник ГУР МО України розповів, що на нього готувалося близько двадцяти замахів.

"Ми несемо смерть нашим ворогам. І для мене нормально, що вони намагаються відповісти нам тим самим. Я навіть не засуджую їх, коли йде мова про мене чи офіцерів, які займаються такими речами", — сказав Кирило Буданов.

Він також наголосив на деформованості російського суспільства, яке не знає іншої реальності, окрім авторитаризму.

"В росії виріс вже цілий клас людей — не кластер, а клас людей — які народилися при президенті путіні, які живуть при президенті путіні, які, в принципі, багато хто вже й загинув при ньому. І вони не уявляють іншого життя", — підкреслив  Буданов.

Топ коментарі
+21
Один із варіантів використання ШІ, це мабуть генерація чергових прогнозів Буданова про каву в Криму і так далі за допомогою ChatGPT. Ось походу і все його використання. Листи ж длят виїзду корупціонерів закордон як завжди пишуться вручну, так надійніше.
показати весь коментар
03.08.2025 16:09 Відповісти
+16
нехай Буданга пояснить як його ГУР кришує корупціонерів .. які виїжджають за кордон по паперам від ГУР

чи захист корупціонера Чернишова.
показати весь коментар
03.08.2025 16:14 Відповісти
+9
Недостає сьогодні, таких Патріотів України, як Сашко Білий!!
Вільна Ічкерія. Пам'яті Сашка Білого та всіх борців за Волю!
https://www.youtube.com/watch?v=D1-sDihpGv0&t=245s
показати весь коментар
03.08.2025 16:14 Відповісти

Завантаження...