Ми хочемо й надалі стояти пліч-о-пліч з Україною, - Держдеп США

Сполучені Штати Америки хочуть і надалі "стояти пліч-о-пліч з Україною".
Про це заявила заступниця речниці Державного департаменту США Міньйон Х’юстон, яка представляє зовнішню політику США в міжнародних та вітчизняних медіа, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Ця адміністрація прагне тривалого, міцного та стабільного миру в регіоні. Ми хочемо й надалі стояти пліч-о-пліч з Україною, оскільки вона закликає до всеохоплюючого, повного припинення вогню, яке зупиняє будь-які напади на цивільне населення, на критично важливу інфраструктуру", - заявила Х’юстон.
Борг кожної держави, яка називає себе європейською, західною цивілізацію, а також всіх країн світу, яким загрожує диктатура рашистів, бути разом з Україною, бути вдячною Україні, її незламному народу, підтримувати його в справедливій війні з рашистами путлєра.