8434 відвідувача онлайн

Ми хочемо й надалі стояти пліч-о-пліч з Україною, - Держдеп США

Держдеп США

Сполучені Штати Америки хочуть і надалі "стояти пліч-о-пліч з Україною".

Про це заявила заступниця речниці Державного департаменту США Міньйон Х’юстон, яка представляє зовнішню політику США в міжнародних та вітчизняних медіа, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ця адміністрація прагне тривалого, міцного та стабільного миру в регіоні. Ми хочемо й надалі стояти пліч-о-пліч з Україною, оскільки вона закликає до всеохоплюючого, повного припинення вогню, яке зупиняє будь-які напади на цивільне населення, на критично важливу інфраструктуру", - заявила Х’юстон.

Топ коментарі
+32
Україна - єдина держава в Європі, яка у 21 сторіччі зі зброєю в руках, ціною життя багатьох десятків тисяч українських громадян, у кривавих боях з сильним та небезпечним ворогом відбиває на землі, в повітрі та морі напад рашистів на європейську цивілізацію.
Борг кожної держави, яка називає себе європейською, західною цивілізацію, а також всіх країн світу, яким загрожує диктатура рашистів, бути разом з Україною, бути вдячною Україні, її незламному народу, підтримувати його в справедливій війні з рашистами путлєра.
показати весь коментар
03.08.2025 18:53 Відповісти
+14
Чудова заява! А тепер дійте! Робіть щось крім заяв, для допомоги Україні!
показати весь коментар
03.08.2025 18:46 Відповісти
+13
Тільки 20% території України прагне рижий віддати параші.
показати весь коментар
03.08.2025 18:47 Відповісти

Завантаження...