10416 відвідувачів онлайн

Китай не припинить купувати нафту в РФ та Ірану

китай,арктика,росія

Китай  не змінить свою енергетичну політику під зовнішнім тиском, відреагувавши на заклики США припинити закупівлю нафти в Росії та Ірані.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Associated Press.

"Китай завжди забезпечуватиме своє енергопостачання у спосіб, що відповідає нашим національним інтересам Примус і тиск нічого не дадуть. Китай буде рішуче захищати свій суверенітет, безпеку та інтереси розвитку", - йдеться в заяві міністерства закордонних справ Китаю.

Міністр фінансів США Скотт Бессент, коментуючи переговори, зазначив, що китайська сторона "дуже серйозно ставиться до свого суверенітету" у питаннях закупівлі російської нафти.

"Ми не хочемо заважати їхньому суверенітету, тому вони хотіли б платити 100% мито", - заявив Бессент.

Він назвав китайців "жорсткими" учасниками переговорів, але запевнив, що опір Китаю не завадив переговорам.

"Я вірю, що ми маємо всі передумови для укладення угоди", - сказав він.

Однак Габріель Вілдау, керівний директор консалтингової компанії Teneo, висловив сумнів щодо можливості реалізації погрози Дональда Трампа ввести 100-відсоткове мито.

"Реалізація цих погроз зірве всі останні досягнення і, ймовірно, знищить будь-які шанси для Трампа і китайського президента Сі Цзіньпіна оголосити про укладення торговельної угоди, якщо вони зустрінуться восени", - наголосив Вілдау.

США прагнуть обмежити продаж нафти Росією та Іраном, оскільки це є основним джерелом доходів для обох країн. Вашингтон мотивує це бажанням зменшити фінансування їхніх збройних сил, оскільки Москва продовжує війну проти України, а Тегеран фінансує бойові угруповання по всьому Близькому Сходу.

Топ коментарі
+12
Жовтодупі в своєму репертуарі.
показати весь коментар
04.08.2025 07:59 Відповісти
+7
Ніхто китайців і не звинувачує у якихось порушеннях. Просто Китай входить до коаліції зла і своїми діями (закуповуванням нафти, зокрема) сприяє кацапському агресорові продовжувати несправедливу війну проти України, вбиваючи, гвалтуючи, руйнуючи за китайські гроші і матеріальні засоби здійснення терору.
показати весь коментар
04.08.2025 08:20 Відповісти
+6
Ай яй яй, а хто ж це зробив?! А хто ж їх, ціх жовтодупих, вигодував?!
показати весь коментар
04.08.2025 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жовтодупі в своєму репертуарі.
показати весь коментар
04.08.2025 07:59 Відповісти
Ну то будуть Ірану спихати своє барахло.А США переноситимуть виробництва до інших країн,і вводитимуть мита.Подивимось чи виграє китай....
показати весь коментар
04.08.2025 08:02 Відповісти
А вони нічого не порушують... Просто мають свою позицію, яка працює в інтересах ЇХ держави... Так що решті світу треба діять за принципом: "Якщо не можеш змінить ситуацію - спробуй до неї пристосуваться і використать її у своїх інтересах...".
показати весь коментар
04.08.2025 08:03 Відповісти
Запоребрик треба на рівні Генасамблеї ООН визнати коаїною- терористом. Не знаю юридичних нюансів, але це точно передбачає торгівельні обмеження.
показати весь коментар
04.08.2025 08:15 Відповісти
Думаєте за таке рішення буде дві третини+?

В нас дипломатія на рівні дебілізма зараз, а пуйло купить голоси..
показати весь коментар
04.08.2025 08:54 Відповісти
Цього не буде ніколи
показати весь коментар
04.08.2025 09:09 Відповісти
Ніхто китайців і не звинувачує у якихось порушеннях. Просто Китай входить до коаліції зла і своїми діями (закуповуванням нафти, зокрема) сприяє кацапському агресорові продовжувати несправедливу війну проти України, вбиваючи, гвалтуючи, руйнуючи за китайські гроші і матеріальні засоби здійснення терору.
показати весь коментар
04.08.2025 08:20 Відповісти
Ще раз перечитай другу частину мого коментаря... УВАЖНІШЕ...
показати весь коментар
04.08.2025 08:54 Відповісти
Ай яй яй, а хто ж це зробив?! А хто ж їх, ціх жовтодупих, вигодував?!
показати весь коментар
04.08.2025 08:11 Відповісти
Хунхузи, як були торгашами на КРОВІ, так ними і залишилися, тільки з цитатниками Мао Дзен дуна!!
показати весь коментар
04.08.2025 09:03 Відповісти
Індія і Китай проти - а це 3 млд нас - нафти їм потрібно догуя
показати весь коментар
04.08.2025 08:04 Відповісти
Єдині дієві санкції це морська блокада.
показати весь коментар
04.08.2025 08:08 Відповісти
Кого?
показати весь коментар
04.08.2025 08:12 Відповісти
Яка там морська? Зелена влада навіть на наземну (нафтогін «Дружба») здобутися не може.

Цікаво, кому грошенята від того крапають?
показати весь коментар
04.08.2025 09:49 Відповісти
Вишукано послали трампа на***.
показати весь коментар
04.08.2025 08:17 Відповісти
Жовтопикі закусили уділа та хочуть всіх перегнути, але що з цим робити.. Гнати звідусіль кітайський бізнес, незважаючи на втрати в грошах.Все це окупиться 100 кратно коли ляже це комунчяцьке царство.
показати весь коментар
04.08.2025 08:22 Відповісти
Так задурно ж купує. Скоро раша буде торгувати нафтою собі в збиток(сподіваюсь)
показати весь коментар
04.08.2025 08:24 Відповісти
Ціна добичі нафти в Перській затоці і в Сургуті трохи відрізняється(разів в десять))
показати весь коментар
04.08.2025 08:38 Відповісти
Продає дешево - але є один ньюас - в неї тієї нафти догуя - от і везуть кому попало
показати весь коментар
04.08.2025 08:35 Відповісти
А Українці перестануть купувати китайське лахміття?
показати весь коментар
04.08.2025 08:31 Відповісти
Отож
показати весь коментар
04.08.2025 09:13 Відповісти
Всіляке вже є китайське лахміття - в Шанхаї Маск збирає Теслу
показати весь коментар
04.08.2025 09:17 Відповісти
Перестали б, якби була альтернатива. Але китайське лайно захопило усі ринки, знайти інші товари практично неможливо.
показати весь коментар
04.08.2025 10:01 Відповісти
Я так понимаю нефтепровод в Китай вряд ли есть, в Индию точно нет. Что мешает Украине предложить покупателям российской нефти застраховать ее , на время пребывания в танкере, у самой Украины? Скажем, 10-15 долларов за баррель. И топить всех кто решил сэкономить. Причем даже не в открытом море, а в исключительной экономической зоне покупателя. Хотели ведь нефти, пусть собирают с поверхности воды
показати весь коментар
04.08.2025 08:34 Відповісти
Хто буде топити і де?
показати весь коментар
04.08.2025 12:05 Відповісти
Дроны/подкупленные экипажи
показати весь коментар
04.08.2025 19:39 Відповісти
Цікаві пропозиції у коментах "пристосуватися до вимог Китаю"....наступні пропозиції,мабуть,у автора будуть зрозуміти вимоги Путіна...Де хто і Іуду розуміють - гроші не пахнуть....тільки іноді лайном
показати весь коментар
04.08.2025 08:43 Відповісти
А хто цього вузькоглазого монстра виростив, не підкажете? Не Захід, який переніс усе своє виробництво до комуняк, вливаючи у Китай скажені кошти? Виростили самі собі Китай, виростили самі собі *****, а тепер за голову схопилися, імбецили.
показати весь коментар
04.08.2025 10:00 Відповісти
Бойкот товарами з Китаю