9532 відвідувача онлайн

Чоловік відкрив стрілянину по поліціянтах на Одещині: один правоохоронець загинув

На Одещині чоловік вбив поліцейського 5 серпня

У місті Ізмаїл Одеської області ввечері 5 серпня сталася стрілянина. Чоловік відкрив вогонь під час перевірки патрульними поліціянтами його документів.

Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Одеської області, інформує Цензор.НЕТ

Трагічна подія сталася 5 серпня близько 18:00.

Як зазначається, працівники патрульної поліції зупинили 45-річного водія мопеда для перевірки документів. Чоловік поводився агресивно, дістав зброю та почав стріляти у бік поліціянтів.

У результаті один з правоохоронців дістав поранення. У відповідь поліцейський застосував табельну зброю та поранив нападника.

Обох госпіталізували. Згодом старший лейтенант поліції помер у лікарні.

Зловмисник з вогнепальними пораненнями наразі перебуває в лікарні. Його затримано у процесуальному порядку.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця). Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі. 

Топ коментарі
+32
Цілком можливо, що то не ухилянт звичайний, бо звідки ж то бидло мало зброю. На час війни варто би було відновити розстріли таких огид.
показати весь коментар
05.08.2025 20:54 Відповісти
+22
Без прийняття змін КК і рішучих дій .цей бидлам буде тільки розширюватись.Влада сцикло і її бездіяльність приводить до невиправданих жертв.
показати весь коментар
05.08.2025 20:51 Відповісти
+18
У тебе дах вже поїхав. Загибель поліцейського - то весела новина?
показати весь коментар
05.08.2025 21:01 Відповісти

Завантаження...