7168 відвідувачів онлайн

Трамп анонсував зустріч його команди з росіянами

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що на 6 серпня готується зустріч американських та російських представників.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Clash Report.

"У нас завтра зустріч з Росією. Ми побачимо, що відбудеться. Я зупинив усі війни за кілька днів, а в Україні важко. Ми багато працюємо", – заявив президент США.

Раніше повідомлялось, що Спецпредставник президента США Стів Віткофф прибуде з візитом до Росії у середу, 6 серпня. У нього буде окрема зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним.

Топ коментарі
+20
Значит никаких адских санкций 8 августа не будет 100%.
рашисты опять что-нибудь пообещают рыжему дураку и тот объявит новый дедлайн, а также снова запретит Украине бить по роssиянским НПЗ.
показати весь коментар
06.08.2025 01:27 Відповісти
+14
Руда потвора і його маладая *******..
показати весь коментар
06.08.2025 00:27 Відповісти
+14
Трамп працює, як впихнути Україні мир пуйла...
Трамп вже давно отримав інформацію від РФ, на яких умовах пуйло готовий завершити війну. Росія підготувала "план розподілу" України на три частини і передала Трампу. Джерело: https://censor.net/ua/n3521003
показати весь коментар
06.08.2025 00:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Руда потвора і його маладая *******..
показати весь коментар
06.08.2025 00:27 Відповісти
Ви щйоно прочитали визначення терміну
"гомеричний регіт".
p.s. якщо я помилився з українською мовою, виправте. Дякую.
показати весь коментар
06.08.2025 00:28 Відповісти
шо воно там зупинило
показати весь коментар
06.08.2025 00:31 Відповісти
М'ячик для гольфу своїм порожнім черепом.
показати весь коментар
06.08.2025 00:35 Відповісти
Трамп працює, як впихнути Україні мир пуйла...
Трамп вже давно отримав інформацію від РФ, на яких умовах пуйло готовий завершити війну. Росія підготувала "план розподілу" України на три частини і передала Трампу. Джерело: https://censor.net/ua/n3521003
показати весь коментар
06.08.2025 00:37 Відповісти
Завтра миротворца опять накормят кремлевским дерьмом и 8 августа посунется на 2-3 недели!
показати весь коментар
06.08.2025 00:40 Відповісти
Возьми дробовик и застрелись рыжая кремлёвская потвора!
показати весь коментар
06.08.2025 00:40 Відповісти
Киянам приготуватись бігти у бомбосховища
показати весь коментар
06.08.2025 00:47 Відповісти
А їх немає🥳
показати весь коментар
06.08.2025 01:35 Відповісти
Чергову лапшу вішає Трамп украінцям на голову , а
насправді він догоджає кремлівському терористу ,
так як в кремлі є на нього компромат ( вибори ) 😠
показати весь коментар
06.08.2025 00:49 Відповісти
Всі війни за кілька днів.
показати весь коментар
06.08.2025 00:49 Відповісти
Сьогодні, 6 серпня, річниця ядерного бомбардування Хірошіми. Рівно 80 років.
Дуже хочу, щоб Москва, зрештою, сама спробувала ту страву, якою сподівалася нагодувати Київ.
Здохніть, кацапи!

показати весь коментар
06.08.2025 00:50 Відповісти
О 8:15.
показати весь коментар
06.08.2025 01:39 Відповісти
Значит никаких адских санкций 8 августа не будет 100%.
рашисты опять что-нибудь пообещают рыжему дураку и тот объявит новый дедлайн, а также снова запретит Украине бить по роssиянским НПЗ.
показати весь коментар
06.08.2025 01:27 Відповісти
ніякі пекельні санкції не накласти, коли їх підтримує половина населення планети. причому абсолютно плюючи в обличчя Трампа, вони вже нічого не бояться і йдуть своєю дорогою без впливу США.
показати весь коментар
06.08.2025 04:53 Відповісти
ЦЕ БУЛО ВЖЕ....причому раз так 10.
показати весь коментар
06.08.2025 02:06 Відповісти
Де ти обмудок рижий зупинило війни за два дні?
показати весь коментар
06.08.2025 02:36 Відповісти
Наша пісня "гарна", давайте почнемо з початку. Та трамп зі шкіри вилізе аби "другу" вові не зашкодити. Побачите, ультиматум буде зупинено, в "переговори" про зупинку вогню "продовжено". Зуб даю.
показати весь коментар
06.08.2025 02:49 Відповісти
Він зупинив усі війни за кілька днів? А які саме? Оголосити можна увесь список будь ласка? Зупинятель ти наш....
показати весь коментар
06.08.2025 03:14 Відповісти
Трамп запропонував путіну фактичну перемогу над Україною. путін відмовився. Чому? Atlantic Council пояснює це так:
Трамп запропонував угоду: залишити за росією окуповані території, заборонити Україні вступ до НАТО,зняти санкції.Він навіть розглядав визнання анексії Криму.путін сказав ні.
путін вважає, що виграє. Армія росії просувається. Україна втрачає **********. Захід тягне з підтримкою. Навіщо йому зупинятися?
Військова економіка росії працює на повну. Заводи штампують зброю 24/7. Солдати отримують великі гроші. Нафта й газ ідуть у Глобальний Південь. Оточення путіна збагачується.
путін боїться миру. Якщо 300 тисяч демобілізованих солдатів повернуться додому - отримаєш вибух злочинності, як після Афганістану в 90-х. путін бачить в Україні загрозу. Вільна Україна може обвалити імперію, як Берлінський мур у 1989-му....
путін не хоче домовлятись. Він хоче знищити. росіяни насильно роздають паспорти, будують табори, знищують українську мову й культуру. Для путіна: якщо Україна виживе - росія програє. путін грає на повне знищення. Його не зупинила навіть здача Криму з боку Трампа.

Перемовини та ультіматуми не зупинять путінаЗ упинити його може тільки поразка. Захід та Америка мають дати Україні зброю, щоб зламати фронт і бити по росії.
показати весь коментар
06.08.2025 03:24 Відповісти
300 тисяч повернулися ніяк не вплинуть, просто треба знати що там відбувається. ну вже точно не призведе до якоїсь серйозної проблеми.
показати весь коментар
06.08.2025 04:56 Відповісти
я більше побоююся за Україну, коли всі буфіковані приїдуть додому, а там повна жопа.
показати весь коментар
06.08.2025 04:59 Відповісти
а я боюсь за тцк
показати весь коментар
06.08.2025 06:12 Відповісти
як варіант втечуть з країни, звичайно не всі, але хто зможе
показати весь коментар
06.08.2025 06:31 Відповісти
Найкращі ДІЄВІ умови для миру - це санкції Малюка - Буданова , вглиб території..... Їх вже обіцяють не перший рік , та все чомусь відкладаються .... Усть- Луга , Енгельс 2 , Олєнья , кримськ .міст.....там ще роботи вистачить.....Умови створені , але чомусь все відкладаються ..... Все інше - потужна маячня ...
показати весь коментар
06.08.2025 04:54 Відповісти
малюк з будангою не кращі трампа
показати весь коментар
06.08.2025 06:19 Відповісти
Що ви несете!
показати весь коментар
06.08.2025 07:07 Відповісти
правду
я б кінчив дермака першим
на їх місці
а так маемо вбитими 630 дітей вже
бо вони лижуть сраку зе
показати весь коментар
06.08.2025 14:51 Відповісти
Це не в Україні важко, дебіл ти грьобаний! Це з росією важко! А простіше кажучи - неможливо! І вона має бути знищена!
показати весь коментар
06.08.2025 06:42 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2025 08:14 Відповісти
Гарно,що не заявляє,що створив Землю.....
показати весь коментар
06.08.2025 08:15 Відповісти
Час тягнуть двоє. Путін і Трамп.
показати весь коментар
06.08.2025 13:07 Відповісти