6190 відвідувачів онлайн

У Білому домі заявили, що провести зустріч Трампа і Путіна наступного тижня буде складно, - CNN

трамп,путін

Провести зустріч президента США Дональда Трампа і диктатора РФ Володимира Путіна наступного тижня буде складно.

Про це заявив посадовець Білого дому у коментарі CNN, інформує Цензор.НЕТ.

Чиновник Білого дому сказав, що хоча Трамп заявив про намір зустрітися з Путіним наступного тижня, підготувати зустріч у такий короткий термін буде складно "враховуючи переговори, які доведеться провести, а також логістичні перешкоди".

Прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт заявила, що бажання зустрітися з Трампом висловила російська сторона.

"Росіяни висловили бажання зустрітися з президентом Трампом, а президент відкритий для зустрічі як з президентом Путіним, так і з президентом Зеленським. Президент Трамп хоче, щоб ця жорстока війна закінчилася", - заявила вона.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп має намір особисто зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним вже наступного тижня, а незабаром після цього –– провести тристоронню зустріч з Путіним і президентом України Володимиром Зеленським.

Топ коментарі
+4
Ті відкрито тягнуть час, а рудий по при всю броваду про "********* чекати, з 50 днів, даю до 8 серпня", получив відповідь в лоба, зустрічь відбудеться у "певний момент", вводь всі санкціі шо можешь і цей момент наступить раніше!
показати весь коментар
07.08.2025 00:25 Відповісти
+3
як вже набридло це тягни-толкай. Надіюсь трамп не буде знову нікчемним тріплом і введе санкції і дасть зброю, все як обіцяв.
показати весь коментар
07.08.2025 00:08 Відповісти
+3
Язиком молоти - не роботу робити. Від завершити війну за 24 години - до безкінечності. Скоро твердо повірю у Краснова.
показати весь коментар
07.08.2025 01:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як вже набридло це тягни-толкай. Надіюсь трамп не буде знову нікчемним тріплом і введе санкції і дасть зброю, все як обіцяв.
показати весь коментар
07.08.2025 00:08 Відповісти
питайтеся до гур та сбу
чому нема терактів на мокві
показати весь коментар
07.08.2025 06:00 Відповісти
А тобі хочеться "терактів"? Ти хоч поняття "терористичний акт" розумієш? Ми цим не займаємося (на відміну від кацапні)... Ми "точково знищуємо громадян Росії, причетних до агресії в Україні та масових вбивствах та катуваннях громадян України"... Це - не "теракти"...
показати весь коментар
07.08.2025 07:13 Відповісти
я хочу закінчити війну
единий засіб - терор кацапні
ти й справді дурний якщо не розуміеш шо час законів вже пройшов
озернись
показати весь коментар
07.08.2025 07:16 Відповісти
Ті відкрито тягнуть час, а рудий по при всю броваду про "********* чекати, з 50 днів, даю до 8 серпня", получив відповідь в лоба, зустрічь відбудеться у "певний момент", вводь всі санкціі шо можешь і цей момент наступить раніше!
показати весь коментар
07.08.2025 00:25 Відповісти
Що там, новий дедлайн по санкціям буде?
показати весь коментар
07.08.2025 00:38 Відповісти
Санкції, зброя для України а потім можна подумати про зустріч, може...
показати весь коментар
07.08.2025 01:00 Відповісти
Язиком молоти - не роботу робити. Від завершити війну за 24 години - до безкінечності. Скоро твердо повірю у Краснова.
показати весь коментар
07.08.2025 01:07 Відповісти
Таке буває, коли пNздиш швидше, ніж скорочується сфінктер.
показати весь коментар
07.08.2025 01:46 Відповісти
Трамп готовий зустрітися з інопланетянами...Але треба підготувати червону доріжку....на Червону планету....на червону площу
показати весь коментар
07.08.2025 01:57 Відповісти
Так все правильно... Одна справа -послать "ручного папужку Вітькова" - на нього можна все "списать" - "не зрозумів інструкцій, не так висловився, не так повернувся, не ту краватку одягнув...", і зовсім інше - вступить у процес самому... Бо там буде власний "обсерон"... І весь світ побачить, і скаже - "А король-то - ГОЛИЙ!!!"
От і "петляє "рудий пройдисвіт"...
показати весь коментар
07.08.2025 07:09 Відповісти