9400 відвідувачів онлайн

Деталі пропозиції Трампа Путіну щодо України: фактичне визнання ТОТ на 100 років, перемир’я, а не мирна угода, - Onet

Мирна пропозиція Трампа Путіну щодо припинення війни в Україні

На зустрічі в Кремлі 6 серпня спецпредставник США Стів Віткофф озвучив диктатору Росії Володимиру Путіну "дуже вигідну пропозицію" про припинення війни в Україні, яка включає територіальні поступки з боку Києва. 

Про це пише польське видання Onet із посиланням на джерела, передає Цензор.НЕТ.

Хоча ЗМІ не вказує джерела інформації, проте зазначає, що ця пропозиція була узгоджена з європейськими державами напередодні.

Як стверджується, ключові пункти пропозиції США Росії включають:

  • Припинення вогню в Україні, а не мирна угода;
  • Фактичне визнання окупованих Росією українських територій (шляхом відтермінування обговорень питання на 49 або 99 років);
  • Скасування більшості санкцій, запроваджених проти Росії, а в довгостроковій перспективі й відновлення енергетичної співпраці, тобто імпорту російського газу та нафти.
  • Москва також не отримала обіцянки припинити військову підтримку України.

Водночас, як пише Onet, цей пакет пропозицій Путіну не містить гарантій, що НАТО не розширюватиметься, чого послідовно вимагала російська сторона.

Топ коментарі
+57
Відчуйте потужність угод по рідкоземельним мераллам з США. А Будепештський меморандум?
США - найнадійніший союзник у світі!
показати весь коментар
07.08.2025 15:25 Відповісти
+41
Нах
показати весь коментар
07.08.2025 15:24 Відповісти
+41
Де в цих "дагаварняках" ви бачите Україну?
показати весь коментар
07.08.2025 15:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та від трампона всього можна очікувати, крім допомоги Україні!
показати весь коментар
07.08.2025 15:43 Відповісти
Це все байки!!! Хочу подивитися чи Трамп виконає завтра свої обіцянки!!! І головне побільше ракет дальньої дії..........!!!
показати весь коментар
07.08.2025 15:43 Відповісти
А як не виконає? Шо ти тоді?
показати весь коментар
07.08.2025 16:18 Відповісти
Максимум вигоди агресору, жертві-хер на комір. Яка прекрасна "угода". В стилі пятиразового банкрута. Ну здохне ***** через 4 роки а рудий уї@ан піде в небуття і можна буде підтертися цим папірцем-але ж хто дає гарантії безпеки коли ***** почне по новому колу через 2 роки? Гарантій немає. Тільки маячня патлатого дегенерата.
показати весь коментар
07.08.2025 15:44 Відповісти
Vae victis
показати весь коментар
07.08.2025 23:30 Відповісти
Рыжий "миротворец" - это базарный мошенник-кидала, а не политический деятель... Этот дегенерат Трамп мог бы обеспечить мир просто всего лишь массированной поставкой для ВСУ 2 тысяч баллистических ракет средней дальности.
показати весь коментар
08.08.2025 00:02 Відповісти
А Украины, выгода где здесь? В этой новости я прочитал лишь то, что Россия разрешили накопить силы и ещё раз вторгнуться в Украину
показати весь коментар
07.08.2025 15:46 Відповісти
Єдина вигода Україні з йього - припинення бойових дій. На цьому все.
показати весь коментар
07.08.2025 16:05 Відповісти
...припинення бойових дій...чи надовго? Якщо не буде армії, зброї, допомоги, то пу паралним маршем посуне на Київ і далі на Захід...і ще буде бумадкоб розмазувати, що йому віддали землі на 48 років, читай назавжди і підманули і він вимушенний зазіщати своє і знищити залишки від українства. ..
от такий ітог цього решалово
...забув чубчик свої слова про те, що завалить Україну зброєю і що мир можливий тільки через силу, а не заохочуванням і плюшками для агрессора...
показати весь коментар
07.08.2025 20:53 Відповісти
пропозиції? Мобілізувати жінок? Та навіть це вже не допоможе.
показати весь коментар
08.08.2025 00:09 Відповісти
Чудова пропозиція тотальних поступок Підораші. Трамп допомагає виконати Оман.
показати весь коментар
07.08.2025 15:46 Відповісти
Жодної фіксації територіальних поступок! Пуйла нах. Нехай Трамп віддає Техас Мексіці, тоді будь-ласка.
показати весь коментар
07.08.2025 20:22 Відповісти
Ключовий пункт тут насправді один - скасування більшості санкцій. І відповідно, подальша масштабна підготовра рашистів до наступної війни. Проти України, чи проти НАТО, чи проти....це навіть неважливо - розпалені кров'ю, божевільні рашисти нікуди ж не зникнуть! Вони будуть рвати саму парашу на частини, вилізуть всі проблеми суспільства старанно прикриті рашистською агітацією війни, перекіс економіки на війну не зникне. І як це вирішити? Історично не раз доведено - наступною, ще більшою війною. Рано чи пізно це призведе до краху, питання, скільки життів вони прихоплять по дорозі до свого краху.
Але це дуже по трампівськи - надомовлятись нісенітниць, і залишити наростаючі проблеми наступнику - демократу. Іран, КНДР, Афганістан.....тепер наступний етап. А почнеться він, готовий закластись, з нападу КНР на Тайвань, десь після 2027. Який буде підтриманий рашистами, шляхом нападу на Європу.
А Україна? Тут прогноз простий - тривала політична війна, яка закінчиться обранням наступного корупціонера "з народу", і деградація армії, замість її підсилення. Наслідки зрозумілі. Рік 2019 2.0
показати весь коментар
07.08.2025 15:49 Відповісти
Кац предлагает сдаться.
показати весь коментар
07.08.2025 20:00 Відповісти
Про цю ×уйню повідомила польська помийка із посиланням на ольгино. (за недорого)
показати весь коментар
07.08.2025 15:49 Відповісти
Ти ж не аіриш, що Трумп із Вітьком на таке підуть, нє?
показати весь коментар
07.08.2025 16:21 Відповісти
Може пристрілити цього Віткоффа?
показати весь коментар
07.08.2025 20:13 Відповісти
Це не питання релігії. Але у підсумку ×уйло відсмокче незалежно від скиглення обісранців.
показати весь коментар
07.08.2025 21:45 Відповісти
Чудова і потужна методичка! Поржу коли твій патуж підпише капітуляцію
показати весь коментар
08.08.2025 00:33 Відповісти
Якось по×ер на твоїх улюбленців, обісранцю. ))
показати весь коментар
08.08.2025 00:37 Відповісти
якщо батьки-ухилянти з гиканням гоняють ТЦК-шників, то воювати будуть їх діти

.
показати весь коментар
07.08.2025 15:49 Відповісти
Діти просто покинуть цей концтабір. Ну, а такі як ти, киздаболи, точно воювати не будуть.
показати весь коментар
07.08.2025 16:11 Відповісти
Поміняй вже стать і звали звідси нарешті. Бо твоє скиглення про концтабір іше онуки будуть слухати.
показати весь коментар
07.08.2025 16:22 Відповісти
Герой, справжній герой! Як там в Європах, скільки бурятів завів пити каву до байера?
показати весь коментар
07.08.2025 16:25 Відповісти
А чего они не покинули концтабир до 22 года? Может потомучто не было никакого политубежща,шаровой кормежки и жилья в ЕС? Так их больше не будет после того как Украина подпишет перемирие
показати весь коментар
07.08.2025 18:35 Відповісти
Тому що до 2022 це ще не було концтабором.
показати весь коментар
08.08.2025 00:11 Відповісти
І скажить на милість , якою людинкою треба бути , шоб скалічити сотні тисяч та загубити українців ,здати половина України ворогу , і не піти у відставку ?! Це дійсно 🤡 чорт !...
показати весь коментар
07.08.2025 15:51 Відповісти
Та і не зупинить русню ,перемір'я ,бо за війною стоїть китай ,і Захід вже розібрався хто і шо хоче...
показати весь коментар
07.08.2025 15:53 Відповісти
За овучені умови переговорів розмова коротка- а чи не пішов би Трапм на ХУтір городами?
показати весь коментар
07.08.2025 20:34 Відповісти
Але ж не мінські!!!
От мінські то було так хреново, так хреново! А ось тут так все класно... Правда ж, зЄбанати?
І, головне, що не Порошенко!
І то ще дай Боже, щоб на тому спинилось. Адже в оманського зеленого удобища завдання-максимум то ліквідація України. Він так старється, так старається, але ж не все йому вдається. Але ж не мінські!
показати весь коментар
07.08.2025 15:56 Відповісти
Браво, досі трапляються зебіли, котрі розповідають про ****** мінські)
показати весь коментар
07.08.2025 18:05 Відповісти
Зебілізм хвороба невиліковна...
показати весь коментар
07.08.2025 18:08 Відповісти
Не вижу ничего про наказание преступника.
показати весь коментар
07.08.2025 15:57 Відповісти
Для цього треба злочинця перемогти. А коли ти з ним компромісно домовляєшся - це було б дивно, нє?
показати весь коментар
07.08.2025 16:24 Відповісти
По всейвидимости, преступника больше нету. И вовсе не было...
показати весь коментар
07.08.2025 16:26 Відповісти
Ніачьом. Україна на це не піде.
показати весь коментар
07.08.2025 16:09 Відповісти
Зеленський піде! Він же підписав оманськи домовленності.
показати весь коментар
07.08.2025 17:19 Відповісти
Оманські були не домовленості, там були інструкції. А щоб дебільненьке не напартачило, був приставлений наглядач, Єрмак. А що торчок пристане на усі умови, то факт, хрипуну діватися нікуди. А піде на те "Україна", чи не піде, усім по барабану. Щоб висувати якісь умови, треба мати аргументи, силу, важелі. Що є у України? Недобиті воїни, які вже по три роки на фронті, виловлені і запхані в бусіки мобілізовані, які масово йдуть в СЗЧ, гектари могил під жовто-блакитними прапорами, відсутність нормальної зброї в достатній кількості, зате присутність шайки ненажерливих мародерів, і вишенька на торті - тупий обдовбаний торчок у кріслі президента і верховного головнокомандуючого, якого кремлівський куратор виводить на короткому повідку, і якого й досі обожнює більшість "українців". Що може у таких умовах Україна висунути, які аргументи?
показати весь коментар
07.08.2025 17:46 Відповісти
"ТРАМБОН" "КУЙЛО" І "ЗЕ"-вороги України і її народу.котрі ведуть торгівлю територією України на свіжовикопаних могилах жертв рашистського кровопивці і вбивці українців...ЩОБ ГОСПОДНЯ СПРАВЕДЛИВІСТЬ ВОЗДАЛА ВАМ ВИРОДКИ СТОРИЦЕ
показати весь коментар
07.08.2025 16:10 Відповісти
Выплядок трамп сдаёт Украину путину. А что ещё можно ожидать от полковника кгб краснова?((
показати весь коментар
07.08.2025 16:13 Відповісти
Тільки Трамп ? А Зеленський не літав в Оман ?
показати весь коментар
07.08.2025 17:20 Відповісти
Зеленский никто. Клоун актёр. А вот президент США это главное действущее лицо в этой войне. Судьба Украины в его руках!
показати весь коментар
08.08.2025 01:00 Відповісти
Трамп не агент ФСБ, он просто невежественный самовлюблённый мудак, как и все те американские избиратели, которые голосовали за него.
показати весь коментар
08.08.2025 04:36 Відповісти
Трампу потрібен мир , а якою ціною він буде досягнутий
йому і його команді нас@рати 😡
А Зебанда це схвалює і йде на чергові вибори ,
а що буде з Украіною - нам , украінцям вирішувати
прийдеться !!
показати весь коментар
07.08.2025 16:22 Відповісти
Можливо навіть не Українці будуть вирішувати на виборах.
А ''пароДІЯ'' вірного прихожанина москальського патріархату кошерного друга Зеленського - Федорова.
показати весь коментар
07.08.2025 17:13 Відповісти
Коротше, пропонується заморозка війни в обмін на поступове скасування санкцій.
Кому не подобається - пропонуйте ваші реалістичні варіанти.
показати весь коментар
07.08.2025 16:27 Відповісти
русня на це не піде. і особисто куйло - теж.
показати весь коментар
07.08.2025 16:29 Відповісти
Більшість розуміє, що Путін, патологічний брехун. І що домовленності з ним, не варті того кізяка, з якого виросло дерево. І з якого зробили папір, на якому "угоду" написали
показати весь коментар
07.08.2025 16:33 Відповісти
Мінськ 3 тільки гірший. Перекладання війни на дітей і внуків. Каtsapія не пізніше як за 5 років піде війною. І страшнішою. Українство на ТОТ перетвориться на яничарство. Назвуть це громадянською.
показати весь коментар
07.08.2025 16:41 Відповісти
Простыми словами это называется капитуляция. Рыжий павиан не знает что это означает.
показати весь коментар
07.08.2025 16:53 Відповісти
Трамп - это старый похотливый павиан, невежественный торгаш, лишенный минимальной человеческой эмпатии.

Рыжий недоумок ничего не соображает в истории Украины и поэтому вместо помощи Украине предлагает какие-то полоумные идиотские варианты "перемирия", которые по сути являются полной капитуляцией перед Ордой.
показати весь коментар
08.08.2025 04:42 Відповісти
Трамп - гівно. Нинішні Штати - гівно. А якщо це погоджено з Європою, теж саме.
показати весь коментар
07.08.2025 16:56 Відповісти
І це Трамп називає перемогою, це за здачу українських територій він хоче отримати премію миру?
показати весь коментар
07.08.2025 17:01 Відповісти
Трампа треба слати на хутір городами. З Будапештським меморандумом не послали і оно воно як обернулось. Досить наступати на ті самі граблі.
показати весь коментар
07.08.2025 19:55 Відповісти
Ви ж розумієте, що це найімовірніше фейкова/недостовірна новина? пропозиція навесні була значно кращою для росіян, і вони все одно відкинули її. З якого дива США зараз пропонувати гірші умови? Тим більше що невступ в НАТО і відсутність підтримки від США - це вже пів року як вирішено, тож останні два абзаци не мають сенсу. Решта пунктів очевидно не прийнятні для росіян, і раз вони не вигнали Віткофа через 5 хв, то цього брєду він ймовірно не казав.
показати весь коментар
07.08.2025 17:25 Відповісти
Це не фейкова новина а перший етап підготовки наріда. Не можна просто сказати що зараз підпишемо капітуляцію - для цього є наукові методики і навчені політтехнологи.
показати весь коментар
08.08.2025 00:42 Відповісти
Чим цей "план" відрізняється від того, що пропонував Трамп пів року тому, після першої поїздки Віткофа до путіна? Нічого не змінилося - капітуляція України та повне виправдання росії.
показати весь коментар
07.08.2025 17:58 Відповісти
Тобто дати рашці та Китаю підготуватися до 3-ї Світової. І Трамп такий - «а при мені ця війна не почалася!»
показати весь коментар
07.08.2025 17:58 Відповісти
Як і з самого початку хотів Боневтік: " Сойдьомся где-та пасірідінє"!
показати весь коментар
07.08.2025 18:02 Відповісти
Я впевнений, що Зеля не піде на таке!Скільки б народу не полягло на фронті 🤔І річ тут не в патриотизмі, а в елементарному самозбереженні. Давайте подивимось на ситуацію з його боку: якщо підписати перемир'я з росією, то треба відміняти військовий стан, проводити вибори (а це майже 100 відсотків втрата влади, подальші звинувачення і помста попередників і т.д.), демобілізація сотень тисяч людей, відкриття кордонів, я вже мовчу про звинувачення радикалів-націоналістів у зраді і здачі територій тощо..... 🤔🤔🤔🤔 Нічого Трамп і Путін не добьються, незламний Зе буде воювати далі....🤔
показати весь коментар
07.08.2025 18:10 Відповісти
Колись жив відомий на той час політик, прем'єр-міністр Великої Британії Невілл Чемберлен. Він був палким прихильником миру, він свято вірив, що з Гітлером можна домовитися. Аби тільки не було війни. І коли в 1938 році Німеччина висунула претензії на Судетську область Чехословаччини, Чемберлен провів блискучі переговори, на які навіть не покликали представників Чехословаччини, і домовився з німецьким канцлером, французьким прем'єром та італійським дуче про «міцний, надійний мир на всі часи».Судети віддали Гітлеру, потім покликали представників Чехословаччини і змусили підписати угоду. Президент Чехословаччини без згоди Національних зборів прийняв до виконання рішення Мюнхенської угоди. Чемберлен повернувся до Британії зі словами «Я привіз мир нашому поколінню!», ********** мюнхенським папірцем біля трапа літака. Менше ніж через півроку чеська держава була ліквідована остаточно. Менше ніж через рік почалася Друга світова війна. Чемберлен поступився кріслом прем'єра Вінстону Черчиллю, який дійсно зміг зупинити війну. Але зупинити силою, а не порожньою миролюбною балаканиною, яка тільки заохочує зло. Наступного тижня новий американський чемберлен - Трамп разом з путіним і без європейців буде - дуже ймовірно - примушувати Зеленського відмовитися від судетської області - частини України, відмовитися від армії, безпеки в обмін на крихкий, недовговічний, неміцний мир «на всі часи». Історія повторюється.
показати весь коментар
07.08.2025 19:18 Відповісти
Набагато ближчий приклад. В 1939 році по подібному сценарію Гітлер віддав Карпатську Україну Угорщині. Карпатська Україна була використана , як розмінна монета, за участь Хорті в радянській авантюрі Гітлера. Західні країни цілком байдуже спостерігали за цим договорняком Гітлера і Хорті. Тепер ситуація аналогічна. Ресурси Росії в обмін на території України. Там де є запах великих грошей всяка мораль, порядність , джентельменство відходять на задній план.
показати весь коментар
07.08.2025 20:09 Відповісти
Зеленський не вміє відстоювати українські інтереси. Чому він не скаже, що Україна теж претендує на російські территорії - на Ростовську область і Краснодарський край, що то ісконно українські землі? Чому тільки путіна хотелки Україна повинна виконувати? Нехай путін віддає Україні Краснодарський край і Ростовську область.
показати весь коментар
07.08.2025 19:26 Відповісти
Ось вам бабушка і Дональдів день... З таким же успіхом ,ЗЄльоний може й сам оголосити капітулірен та звалити до вечора в рідну Тель-Авівщину.
показати весь коментар
07.08.2025 19:34 Відповісти
Чому путіна не покарають за вбивства сотні тисяч українців? Якщо злочинця не карати за вбивства, він і далі буде вбивати.
показати весь коментар
07.08.2025 19:36 Відповісти
якщо ці договорняки дозволять Україні, нарешті, поміняти ЗЕлупу на ураїнського президента, то на це треба йти. Бо з ЗЕлупою на чолі у України немає жодних шансів встояти проти москалоти, хоч з такою угодою, хоч з будь якою іншою, бо ЗЕлупа тупо відпрацьовує оманський договорняк з путіним та працює на москалоту. Буде в Україні державницька влада, буде і все інше, незважаючи на угоди, а якщо на чолі держави далі стоятиме колаборант-зрадник та корумпована промоскальська потвора, яка лише імітує українського президента, то незалежної демократичної проєвропейської України не стане через дуже короткий термін.
показати весь коментар
07.08.2025 19:36 Відповісти
Дурню, до чого тут капітуляція перед агресором і обрання президента? Ти бач як зав'язав, без капітуляції не буде вам виборів, не буде перемоги. Поцілуй себе у зад зі своїми підарашними договорняками. Зелупу можна поміняти у будь-яким час, були б бажання і воля народу.
показати весь коментар
07.08.2025 23:21 Відповісти
тупий зелений вилупок, ти спочатку навчися правильно розуміти те що пишуть люди, а потім гавкай. такі, як ти, дебіли, наобирали зеленого москальського покидька, який разом з ****** вже Україну майже під корень підрубав. Твій обранець, жере Україну зсередини, а його москальський партнер зовні, а такі, як ти, тупорилі ******, лише гавкаєте на тих, хто про це відкрито каже. Ще раз, тупоголовий ти вилупок, кажу, що головне завдання будь що поміняти владу на державницьку, українську, бо промоскальський блаЗЕнь веде країну до катастрофи під аплодисменти таких тупорилих *******, як ти.
показати весь коментар
07.08.2025 23:37 Відповісти
Це ж міжнародний обман України. Знову!
показати весь коментар
07.08.2025 20:47 Відповісти
Пропозиція приймається.
Зустрічні умови України:
1. На вересень імпічмент Трампу.
2. Запуск Путіна на Місяць с комодрома Байконур.
3. Визнання територій Каліфорнії і Флоріди українськими.
4. Депортація переїзд туди всього населення України.
5 Розпуск Конгресу США і перейменування його в Верховну раду.
6. Вибори Зеленського в Президенти СШУ (Сполучених Штатів України).
7. Вибори Єрмака в голови наглядової ради планети Земля.
8. Друге пришестя Христа.
показати весь коментар
07.08.2025 21:44 Відповісти
А зачем ***** на луну? Можно ж просто удавить на площади.
показати весь коментар
07.08.2025 22:03 Відповісти
https://www.tiktok.com/@vadum_ryslanovich/video/7531126491535494405?_r=1&_t=ZN-8yeWxsjZjdu
показати весь коментар
08.08.2025 02:53 Відповісти
***** хотел 'денцификацию', проще говоря русификацию Украины - получает йух
он хотел демилитаризацию - получает йух
он хотел прекращение поставок оружия в Украину - получает йух
он хотел юридического признания за кацапстаном 5 областей - йух
он хотел обязательств невступления Украины в НАТО - йух
он хотел полной отмены санкций - йух, только частична и только поступово.
Украина хотела прекращения войны - имеет.

Никогда на это плешивый кремлевский пацюк не пойдет, этот 'план' выдумал какой то блохер ради хайпа.
показати весь коментар
07.08.2025 22:02 Відповісти
Это практически капитуляция Украины! Сволочь! 🤬
показати весь коментар
07.08.2025 22:29 Відповісти
Ага. Угоду підписати в Будапешті , на звороті оригінала Будапештського меморандуму 1994 року. Підпис Трампа обов'язковий.
показати весь коментар
07.08.2025 22:31 Відповісти
Це що за пуйня? Хто дав право цьому піндоси розпоряджатися Українськими землями? Ще чмо зовсім опуїло!!! ПНХ виродки!!!
показати весь коментар
07.08.2025 22:36 Відповісти
ПОгані мінські домовленості. ко-ко-ко.. Поганий був Байден, бо було ж "нічого про Україну без України".
показати весь коментар
07.08.2025 22:40 Відповісти
Ну не знаю, але цікаво. Якшо це правда, то походу, тіпа ,,холодна війна"? З санкцій шото незначуще попервах знімуть, але нафто, а особливо газовий експорт.... ну таке... Китай, Індія, Словаччина, Угорщина. З вееееликою скидкою. Кацапія ********** з Азербайджаном, так шо Турція навряд шо буде покупать в кацапії. ЗЄкодлу кінець. Втрати наших теріторій....... Нє всьо так однозначно. Маю надію, шо ті теріторії стануть кацапії поперек горла
показати весь коментар
07.08.2025 22:46 Відповісти
...чи підзабули вже, як з єльциним флот діліли - кому дісталися вершки, а кому корішки, погодились на його вимогу залишити руцкій флот... типа за орендну плату...
і чим це все закінчилося?
Що, надіялись що авось флот по доброму, згідно договору і Конституцієй України виведуть,
всупереч Конституції допустили існування автономії... права кримських татар винесли за скобки...
і що, не розуміли, що буде, коли "оренда" добігає кінця...
теж саме, але в рази гірше буде з окупованими територіями...
Навіщо грати словами: мова йде про капітуляцію...
пу ні за які плюшки не погодиться на збереження, продовження озброєння укр армії... + зах.допомогу в навчанні, сувмістному виробництві зброї, поставки зах.зброї...
...тобто, усунення першопричини=демілітарізації+денаціфікації...
показати весь коментар
07.08.2025 23:02 Відповісти
Vae victis!!!!!!!!!
показати весь коментар
07.08.2025 23:27 Відповісти
Никаких уступок говнюкам из Рахи!
показати весь коментар
08.08.2025 03:24 Відповісти
***** записало в свою парашу чотири області і крим . завтра скаже кремлівська тварь віддайте нам запоріжжя і херсон без бою . цього фізично ми не можемо зробити бо звідти з неокупованих районів почнуть тікати міліони людей які не захочуть жити в параші ***** --- це буде для нас гуманітарна катастрофа . єдине вірне рішення це корейський варіант . зупинка війни по лініі фронту і миротворчий контингент під прапором оон