9626 відвідувачів онлайн

Сирський про завершення війни: Україна має перемагати, а не відступати

Сирський розповів про завершення війни

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський переконаний, що війна завершиться на вигідних для України умовах, а для цього необхідно наступати на передовій.

Про це він сказав в інтерв’ю для ТСН, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, Росія має втратити здатність диктувати щось Україні — і сама погодитися на завершення війни.

"Я бачу, що війна повинна закінчитися так, як нам вигідно. І ми повинні для цього зробити все. Тобто ми повинні перемагати, а не відступати. Ми повинні нищити ворога, ми повинні завдати йому такі втрати, щоб він пішов на закінчення, на завершення цієї війни. Причому пішов на завершення цієї війни не з позиції сили, а на наших умовах. Для нас на даний час це дуже важливо", - додав Сирський.

Топ коментарі
+33
Їбать - копать! - оце загнув - то для початку зупини кацапів на фронті - а потім шось про наступ
показати весь коментар
07.08.2025 21:15 Відповісти
+28
Пропоную наступати на владимир... Чи де там твої батьки і брат живуть?
показати весь коментар
07.08.2025 21:16 Відповісти
+25
Щоб наступати, треба повернути назад того головнокомандуючого котрий вмів це робити.
показати весь коментар
07.08.2025 21:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Їбать - копать! - оце загнув - то для початку зупини кацапів на фронті - а потім шось про наступ
показати весь коментар
07.08.2025 21:15 Відповісти
Ну "трон" потрібен не йому, а дєрьмаку, а янєлоху вистачить того, що накрав і вільного життя десь в цивілізації (ну не мухосранськ чи Ростов же!), де у нього вже є нерухомість і звідки немає екстрадиції. А вкраденого бабла з офшорів навіть на "скумбрію по 8" і "яйця по 17 за шт" вистачить...
показати весь коментар
07.08.2025 21:46 Відповісти
Все так - але ж він воює з 2014 р - це ж не Зеля його придумав
показати весь коментар
07.08.2025 21:43 Відповісти
Спасибо, КЭП, теперь будем знать...
показати весь коментар
07.08.2025 21:15 Відповісти
Как будто они и до него не гинули
показати весь коментар
07.08.2025 22:03 Відповісти
Ні якраз як головнокомандоючого його придумав зеля і ця курська авантюра , в якій полягло немало наших воїнів на совісті Сирського і капризі зеленського .
показати весь коментар
08.08.2025 08:46 Відповісти
Пропоную наступати на владимир... Чи де там твої батьки і брат живуть?
показати весь коментар
07.08.2025 21:16 Відповісти
Билят, опередил. )))
показати весь коментар
07.08.2025 21:21 Відповісти
Я это понял после вагнергейта.
показати весь коментар
07.08.2025 21:42 Відповісти
Кожен день мабуть тренується наступати, але лише на граблі.
показати весь коментар
07.08.2025 21:16 Відповісти
Щоб наступати, треба повернути назад того головнокомандуючого котрий вмів це робити.
показати весь коментар
07.08.2025 21:17 Відповісти
Аж страшно запитати, це Ви про кого?
показати весь коментар
07.08.2025 21:48 Відповісти
Хто ж той геній? Часом, не той, що поклав тисячі солдат, наступаючи в лоба на мінні поля "лініі Суровікіна" в 2023 році?
показати весь коментар
07.08.2025 22:31 Відповісти
я так понимаю, долбодятлу объяснять бесполезно кто заставил наступать колоннами на юге Запорожья.
показати весь коментар
09.08.2025 00:35 Відповісти
Драпатого
показати весь коментар
07.08.2025 23:46 Відповісти
Тобто ми повинні перемагати, а не відступати. За "сирого" стільки "відступати " української землі вже здано куйлу, що воскреслий "Коба Джугашвілі його б ростріляв вже з 100 раз за здачу національних інтересів "отєчєства"
показати весь коментар
07.08.2025 21:18 Відповісти
Людська память коротка. Як відбили Київ, Херсон, більшу частину Харківської, то претензій до нього не було.
показати весь коментар
07.08.2025 21:50 Відповісти
Покажи власним прикладом. Ти коли на передку був? Коли розмовляв з простими хлопцями в окопах? конь
показати весь коментар
07.08.2025 21:19 Відповісти
Генерали рвуться в бій, дайте тільки ресурс. Шкода що минулий ресурс вже майже закінчився, зброю витратили, людей втратили, але генерали ще сповнені рішучості наступати і це дає надію на майбутнє. Цікаво чи зможе влада назбирати мобілізованих щоб поповнити бойові бригади.
показати весь коментар
07.08.2025 21:20 Відповісти
Україна має перемагати, а не відступати.
Золоті слова.
Але це буде тоді, коли громадянин рашки Просирський буде розтріляний як ворог українського народу за зраду.
показати весь коментар
07.08.2025 21:22 Відповісти
Годи звиздоболити, пане Сірьській! Ти ж головнокомандувач ЗСУ, а не звиздобол на кшталт сам знаєш кого! Покажи власним прикладом, на що ти здатен!
показати весь коментар
07.08.2025 21:22 Відповісти
Пропонує м'яснi штурми?.."Наступатєль",мля...
показати весь коментар
07.08.2025 21:23 Відповісти
А что у кацапов получаеться.Чтобы побеждать нужно брать с них пример и диктатурой стать хотя бы на время войны.У нас официально 100 тысяч ухылянтов .Вот их всех на передовую да под заградотрядами,да в штурм с криками ура за неньку Украину.Слабо,а .А оркам не слабо потому то они и побеждают и территории у нас отжимают
показати весь коментар
07.08.2025 21:45 Відповісти
В нас 100т СЗЧ, а "ухилянтов" мільйони. Но таких умніків як ви я би гнав перед тима всіма "ухилянтами", пофігу на ваш вік, статус чи відсрочку, хоть міну собою розмінуєте!
показати весь коментар
07.08.2025 21:52 Відповісти
Ну так все равно если не украинские заградотряды тебя ухылянта в бой будут гнать сегодня то завтра это будут делать кацапские.
показати весь коментар
07.08.2025 21:56 Відповісти
Менi 67 рокiв...я з iнвалiднiстю..а син мiй з березня 2022 року у вiйську..i племiниця теж..а ти хто по життю?З якого фронту вєщаєшь?
показати весь коментар
07.08.2025 22:06 Відповісти
Рашісти і 67 річних погонять
показати весь коментар
08.08.2025 07:14 Відповісти
Особисто для мене шо ухилянты,шо кацапы-однакого....
показати весь коментар
08.08.2025 08:53 Відповісти
Тобі ж відповіли красноокий покажи приклад .***** стратегів розвелося за чужий рахунок і чуже життя.
показати весь коментар
07.08.2025 22:08 Відповісти
Дурачок, і чим наступати? Саперними лопатками?
показати весь коментар
07.08.2025 22:06 Відповісти
Не переживай .Тебе для начала старый калаш и пару рожков с патронами выдадут,а потом после первого боя трофеями у лрков разживешся если переживешь его этот бой
показати весь коментар
07.08.2025 22:14 Відповісти
Йому б в замполіти (як раніше) або в агітатори (як ще раніше) словоблудієм займатися. Читаєш і почуваєшся в паралельному світі а далека канонада таки повертає в реальність.
показати весь коментар
07.08.2025 21:25 Відповісти
Що, не встигли ще достатньо українців утилізувати? Потрібен черговий самовбивчий контрнаступ?
показати весь коментар
07.08.2025 21:26 Відповісти
Украинцев так и так утилизируют .Не сырский так кацапы когда захватят,мобилизируют и под заградотрядами погонят Европу от геев освобождать.Но в украинской армии как сказал недавно трамп потери в надцать сколько то там раз меньше чем у раши,а значит у тебя в надцать сколько то там раз больший шанс есть выжить в бою.Так что хочешь не хочешь ,а выбирать за кого воевать придеться хотя у кацапов то и выбора особого не будет для тебя сразу в мясном штурме где нибудь похоронят.А мотивировать идти в бой тебя будет кадыровец или бурят с пулеметом,нацеленным в твою спину
показати весь коментар
07.08.2025 21:54 Відповісти
Впевнений, що пан Володимир пише полум'яні дописи про війну до останнього українця і кордони 1918 року десь з окопа під Покровськом, тому що якщо це не так, то шановний пан - дешевий пропагандон та рафінований покидьок
показати весь коментар
07.08.2025 22:02 Відповісти
Не не из окопа .Просто пытаюсь боевой дух поддерживать и мотивировать людей здесь на цензоре
показати весь коментар
07.08.2025 22:08 Відповісти
В тебе така ж проблема, як у всіх інших покидьків-пропагаднонів. Ви всі пишете так, наче в людині існує вибір лише з двох варіантів, але це ж нахабна брехня. Як мінімум, завжди є ще третій варіант - змінити країну проживання на безпечну. На жаль, злочинна влада, порушуючи невід'ємні права людей, наражаючи їх на щоденну небезпеку та фактично утримуючи чоловіків у заручниках, намагається позбавити українців цієї можливості..
показати весь коментар
07.08.2025 23:31 Відповісти
Чудик, тебя украинца путин и раша и в любой другой стране найдет.Нету в мире безпечных стран для проживання запомни.Чингисхан и гитлер в свое время полмира завоевали так ,что можешь не бегать,а сразу путину и раше в плен сдаваться авось он тебя и не пошлет в мясной штурм ,а должность какую нибудь в тылу подыщет.Но нет вряд ли😂
показати весь коментар
08.08.2025 05:55 Відповісти
Звісно, в путлєра ж немає інших справ, окрім як розшукувати особисто мене на іншому кінці земної кулі. Оце ти сказанув, клоун. До чого тут взагалі Чінгісхан і Гітлер. аби щось ляпнути і зробити вигляд, що твоя ахінея хоч чимось аргументвоана? Сорян, не вийшло.
В підсумку, можна зробити висновок, що ти не дуже розумна людина, що з якоїсь причини тиражує провладну пропаганду. То скажи мені - ти просто корисний дурень чи продав гідність за пару копійок?
показати весь коментар
08.08.2025 09:42 Відповісти
лодимир Краснобокий #588269

Ну ладно не Чингизхан ,а путлерхан и кому и что я продавал это ты здесь разводишь паникерские и пораженческие настроения ,что мол надо сложить руки или свалить ,или вообще сдаться потому,что видите ли его злое тцк заставляет гражданский долг исполнять ,а он вместо этого хочет не кацапов убивать ,а Тысу штурмовать.Не будет этой власти придет кацапская и она хуже зеленой во много раз окажется ибо там настоящая бессменная диктатура одной личности,а здесь пародия на диктатуру,которую и надо было бы сделать на время войны но никак у зе это не получается.Ты допрыгаешся ,что таки кацапы придут и обьяснят тебе в новом сссре твои новые поава и свободы,а их кадыровское тцк с пристрастием обьяснит тебе на подвале или яме как надо новую родину любить.Вы чмошники -уклонисты слишком уж быстро позабыли Бучу с другими пыточными кацапов но продолжайте в том же духе сеять пораженческие настроения и хейтить тцк так кацапы быстро сюда снова придут и напомнят
показати весь коментар
08.08.2025 11:58 Відповісти
Ти взагалі читаєш, що я пишу, чи твій видатний рівень розумового розвитку не дає змогу зрозуміти написане? Я тобі вже два рази сказав, що вибір будь-якої людини не обмежується твоїми двома варінтами, а саме воювати чи чекати на путлєра, а ти продовжуєщ одне й те саме повторювати як папуга. Може хоч на третій зрозумієш, що можна ще й поїхати до безпечної країни з вищим рівнем соціально-економічного розвитку та нормальним ставленням до людей, де їх цінують, а не розглядають виключно як витратний матеріал.
А від цього твого "параженчєскіе настраєнія" аж совком потягнуло, ти ще кинь пару фраз про "всєх врагов народа і іх семьі расстрєлять!", "ні шагу назад!" і "ми ім пакажим как правільна родіну любіть!". Я навіть не здивований, що ти такий агресивний прибічник рабовласництва і людожерства, бо ти ж насправді ніякий не українець, а справжній ментальний кацап.
показати весь коментар
08.08.2025 12:15 Відповісти
Я же говорю трус и уклонист.Такого кацапам загнуть в бараний рог и заставить делать что им нужно как 2 пальца об асфальт😁.И да не парься кацапы тебя вообще только одним выбором ограничат
показати весь коментар
08.08.2025 12:56 Відповісти
Я ж кажу - дурень і людожер. Такого кацапам навіть змушувати щось робити не доведеться, сам побіжиш їм прислужувати, бо там все скрєпно, по-домашньому. А за мене не хвилюйся, я твоїх братушок чекати не збираюся.
показати весь коментар
08.08.2025 13:08 Відповісти
"Як нам вигідно" . "нам" це кому?
показати весь коментар
07.08.2025 21:27 Відповісти
Пареодягнеш ЗСУ в портки мультикам і сразу прийде потужна перемога.
показати весь коментар
07.08.2025 21:28 Відповісти
А кому це він? расєйський генерал-відступ. Як там, до речі, родичі на кацапії? Живі-здорові? А ну на поліграф
показати весь коментар
07.08.2025 21:29 Відповісти
ну щаз почнеться)))
показати весь коментар
07.08.2025 21:30 Відповісти
Для Сирського війна проходить в якійсь паралельній реальності, ніби це комп'ютерна стратегія і після невдалого наступу можна просто наштампувати додаткових юнітів.
показати весь коментар
07.08.2025 21:31 Відповісти
Хитра фраза: "...війна завершиться на вигідних для України умовах..."
показати весь коментар
07.08.2025 21:38 Відповісти
Залужний озвучував потреби необхідної для цього зброї, а що ми чули від Сирського?
показати весь коментар
07.08.2025 21:38 Відповісти
У нас є високомотивовані солдати, які можуть просуватися вперед, але потрібно більше ППО, - Сирський
Джерело: https://censor.net/ua/n3564782
показати весь коментар
07.08.2025 21:55 Відповісти
Після Зміни Залужного на Сирського ми ж тільки наступаємо! Сіра зона на Сумщині, окупована територія на Харківщині, евакуація на Дніпропетровщині... "Курська авантюра" - то ще одна перемога! Ну а те, що пишуть про розділення наступальних військ для звільнення Херсона і перенаправлення частини для утримання Бахмуту, то взагалі "солов'їна пісня" Сирського!
То що, наступу на Сумщину немає? Її не ********, не евакуюють села/міста з прикордоння? Окупованих територій на Харківщині немає? А ті території Курщини, що були захоплені після початку цієї операції, обміняні на ЗАЕС? Завдання "курської авантюри" виконано?
Залужний хоч розмовляв з народом України як з дорослими, а не брехав через слово! Але амьобам "хочпаржом" брехня ближча до шлунку, бо солодка.
"Маємо те, що маємо" (с)
показати весь коментар
07.08.2025 21:40 Відповісти
Уточнення: тут на Сумщині не сіра зона а більше десятка сіл окуповано.
показати весь коментар
08.08.2025 08:48 Відповісти
А він хто на цій війні?
Блогером ставати не треба,їх і так достатньо.
В чому суть блогера: він говорить правдиві речі,але не знає ,як їх реалізувати плюс за ніщо не відповідає...
показати весь коментар
07.08.2025 21:40 Відповісти
Це ж було вже!!!
Хіба не він наступав?!
показати весь коментар
07.08.2025 21:44 Відповісти
С твоїм совковим мисленням про "наступати" це вже не смішно, ну пішли в курську обл рік тому , і що? Сточили під 0 кращі підрозділи.
показати весь коментар
07.08.2025 21:45 Відповісти
Капітан ОБЧЄВІДНОСЬ!!!
показати весь коментар
07.08.2025 21:52 Відповісти
Це він дозволу у когось запитує , чи що?
показати весь коментар
07.08.2025 21:52 Відповісти
Супер зеГНИДА
показати весь коментар
07.08.2025 22:10 Відповісти
Які гарні слова для дебілів, бо дії сьомий рік інші, а дебіли вірять, вірять і ще раз вірять.
показати весь коментар
07.08.2025 22:19 Відповісти
Головне що він не слова не сказав про Зеленського, Татарова навіть про мародерів. Таких в країні взагалі нема.
показати весь коментар
08.08.2025 08:16 Відповісти
куда он наступать собрался? на те же грабли что в курске и в том распиаренном с каждого утюга контрнаступе с кучей положенного личного состава и техники на укреплениях кацапов? так они там щас еще больше окопались, в отличии от наших клоунов которые воруют безбожно на укреплениях там уже лабиринты накопаны
показати весь коментар
07.08.2025 22:29 Відповісти
Куди наступати?
показати весь коментар
07.08.2025 22:48 Відповісти
Україна перемагала, коли Головкомом був Залужний і його Генеральний штаб, але Боневтік Потужно-Брехливий звільнив Залужного і 16 генералів Генштабу, щоб ті більше не били кацапів і не знущалися з "другої" армії світу. Після звільнення Залужного ЗСУ не затопили жодного великого корабля ворога, не повернула жодного окупованого міста, а все кожного дня відступають і втрачають території, знищивши наші ракетні програми і власні системи ППО.
показати весь коментар
07.08.2025 22:50 Відповісти
Оопс..кремлівське чмо вилізло!!! Переможець хренов???
показати весь коментар
07.08.2025 22:54 Відповісти
Ти вже доперемагався до програшу, кацапський недоумок! Поверніть Залужного, приберіть це геноцидне лайно!
показати весь коментар
07.08.2025 22:56 Відповісти
Це таке каже Головнокомандувач, при якому йде безперервна здача територій.
показати весь коментар
07.08.2025 23:57 Відповісти
Цікаво цікаво...
А глядачам марахвону дарована здатність порівнювати?? Як було при Верховному і як стало при просирмькому
показати весь коментар
08.08.2025 00:11 Відповісти
Про каву в Ялті забув сказати, людейу відпустки непускають по причині, що невистачає у підрозділах людей а воно наступати вирішило.
показати весь коментар
08.08.2025 00:20 Відповісти
Это он кому говорит? Василю из Жмеринки которого поймали на автобусной остановке или потреотам которые в телестудиях все три года войны героически оборону держат?))
показати весь коментар
08.08.2025 00:22 Відповісти
Це він розказує батальонам Лондон, Монако, Майамі та іншим та їх батькам в ВР, ОП, КМ, та іншим корупціонерам коло влади
показати весь коментар
08.08.2025 08:13 Відповісти
- Таваріщ прапарщік астанавітє поєзд!
- Поєзд, стой, раз, два!
показати весь коментар
08.08.2025 00:23 Відповісти
мы за все хорошее против всего плохого
показати весь коментар
08.08.2025 01:18 Відповісти
Наступати так наступати, подайте коня і шаблюку цьому хереналісімусу, хай скаче на чолі війська і показує приклад. А з бункеру писдіти розумні статуси про вічне майстрів там черга на десяток столітніх воєн і без нього.
показати весь коментар
08.08.2025 01:27 Відповісти
Поки маємо Зеленського по іншому не може бути !
показати весь коментар
08.08.2025 08:09 Відповісти