9533 відвідувача онлайн

Трамп та Путін готові до зустрічі. Потрібен прогрес для миру в Україні, - Рубіо

Рубіо вважає, що Путін та Трамп готові до зустрічі

Президент США Дональд Трамп готовий зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним. Водночас між позиціями Росії та України щодо досягнення миру все ще існує "певна прірва".

Про це державний секретар США Марко Рубіо заявив в етері телеканалу EWTN, інформує Цензор.НЕТ.

"Сподіваюся, що зустріч відбудеться. І я думаю, що президент Трамп готовий до неї. Думаю, Путін дав зрозуміти, що готовий до неї. Очевидно, що зустріч повинна бути про щось. Нам потрібно досягнути якогось прогресу, щоб така зустріч була плідною та вартою наших зусиль", - наголосив посадовець.

Однак Рубіо визнав, що все ще існує "певна прірва та розбіжність" між умовами миру, які висуває Росія та тим, на що погоджується Україна, проте США намагаються виправити цей розрив.

"Вперше за весь процес є розуміння, чого хоче Росія для урегулювання та припинення війни з дипломатичного погляду. Я не стверджую, що те, що потрібно Росії й те, що потрібно Україні –– одне й те ж. Є різниця й тут є прірва. Ми будемо працювати над цим питанням навіть сьогодні, щойно я піду звідси.

І питання для нас зараз: чи зможемо ми зблизити позиції української та російської сторін? Щоб президент Трамп міг долучитися до зустрічі й, можливо, завершити угоду. Очевидно, мета –– повністю припинити війну. Важко обговорювати деталі миру, коли ви все ще стріляєте один в одного.... Бо я бачив: щось вибухає, і люди відходять від столу переговорів", - додав Рубіо.

Топ коментарі
+16
Як же ви всі вже за@бали, миротворці грьобані! Ви, мразота, що, не бачите очевидного - росія - країна-агресор, вона напала, і мир водночас настане, коли агресор убереться з суверенної території України і виплатить контрибуцію за нечувані руйнування та жертви, які він вчинив!
показати весь коментар
08.08.2025 23:07 Відповісти
+10
Що потрібно рашці?
УСЯ Україна!
Тим дебілам скільки часу треба щоб ЦЕ зрозуміти?
Чергові два-три тиждня.
Які нікчеми зараз керують найпотужнішою країною у світі.
показати весь коментар
08.08.2025 23:02 Відповісти
+10
Мирний процес йде, Україна наближається до миру. Але на нас чекають важкі компроміси, кордонів 1991 року не буде, - Гетманцев.

Зелені гниди починають готувати громадську думку до капітуляції.
показати весь коментар
08.08.2025 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗАКІНЧИТЬ ВІЙНУ ЗА ОДИН ДЕНЬ.
показати весь коментар
08.08.2025 23:11 Відповісти
Прірва існує через слабкість адміністрації Трампа, через неспроможність проводити ефективну міжнародну політику, через нерозуміння Трампом принципів тиску на диктаторів!
показати весь коментар
08.08.2025 23:18 Відповісти
Що потрібно рашці?
УСЯ Україна!
Тим дебілам скільки часу треба щоб ЦЕ зрозуміти?
Чергові два-три тиждня.
Які нікчеми зараз керують найпотужнішою країною у світі.
показати весь коментар
08.08.2025 23:02 Відповісти
Невже могутній Трамп візьме пуйла за горло ?
показати весь коментар
08.08.2025 23:06 Відповісти
зазвичай президенти вже їдуть щось підписувати, а побалакати вони можуть по телефону....

В данному випадку не зрозуміло навіщо зустрічатися, щоб вести переговори ?
показати весь коментар
08.08.2025 23:08 Відповісти
не візьме за горло, бо він в нього закоханий.
показати весь коментар
08.08.2025 23:11 Відповісти
короче поедут вести переговоры целуясь в засос .... А не подписывать уже готовые решения

виткоффа можно уволить так как его поездки ни к чему не привели
показати весь коментар
08.08.2025 23:06 Відповісти
А хто ж буде грати з Трампом у гольф?
показати весь коментар
08.08.2025 23:12 Відповісти
показати весь коментар
08.08.2025 23:07 Відповісти
Як же ви всі вже за@бали, миротворці грьобані! Ви, мразота, що, не бачите очевидного - росія - країна-агресор, вона напала, і мир водночас настане, коли агресор убереться з суверенної території України і виплатить контрибуцію за нечувані руйнування та жертви, які він вчинив!
показати весь коментар
08.08.2025 23:07 Відповісти
голос волаючого в пустелі
показати весь коментар
08.08.2025 23:13 Відповісти
Мирний процес йде, Україна наближається до миру. Але на нас чекають важкі компроміси, кордонів 1991 року не буде, - Гетманцев.

Зелені гниди починають готувати громадську думку до капітуляції.
показати весь коментар
08.08.2025 23:10 Відповісти
Рашист, тут бояру не падають, ти помилився сайтом, бігом на свої болота.
показати весь коментар
08.08.2025 23:27 Відповісти
тупе питання. правильне тут питання: на якому напрямку ти, як представник гаранта України по Будапешту, воюєш разом з українцями проти агресора?
показати весь коментар
09.08.2025 00:28 Відповісти
"Я б ще запропонував як опцію розпустити нах нашу богодільню [...] перетворюючи нас на генератор протилежних рішень з одночасним поїданням гівна"

(c) Данило Гетьманцев
показати весь коментар
08.08.2025 23:38 Відповісти
CBS News: Президент России Владимир Путин вручил Уиткоффу награду, которую тот должен был передать высокопоставленному сотруднику ЦРУ, чей сын погиб в Украине, сражаясь на стороне российских сил, сообщили источники, знакомые с ситуацией. (c)
показати весь коментар
08.08.2025 23:11 Відповісти
>> Вперше за весь процес є розуміння, чого хоче рассосіся для урегулювання та припинення війни з дипломатичного погляду

Висновок: білий дім, а також всі керівні посади у ЦРУ, населяють ідіоти.

Дуже сумно уявити, куди йдуть Сполучені Штати з таким керівництвом.
показати весь коментар
08.08.2025 23:12 Відповісти
особливо путіну потрібен прогрес для миру якісь вони дурні, всі ж розуміють що вони зустрічатимуться для чогось іншого
показати весь коментар
08.08.2025 23:12 Відповісти
Короче все *****, давай сначала. Это если вкратце по ситуации))
показати весь коментар
08.08.2025 23:12 Відповісти
трампу похер на Украину и на расею, оно хочет быть миротворцем.

Трампу пофиг как и на каких условиях закончить войну, оно думает только о себе.
показати весь коментар
08.08.2025 23:12 Відповісти
На москву Трамп давить не может и не хочет, поэтому условия "мирного соглашения" будут тяжелыми для Украины. Скоро узнаем насколько.
показати весь коментар
08.08.2025 23:17 Відповісти
"Отдайте половину Украины русне, а в перспективе и всю Украину - и тогда наступит мир. С израилем мы это уже сделали дав ему отгеноцидить всех неевреев. Сработает и с путиным" - Рубио.
показати весь коментар
08.08.2025 23:20 Відповісти
вже раз було намагання витягнути путлєра на переговори у Турцію. Нікуди він не полетить. Він затягує час і гуртує навколо себе союзників -
показати весь коментар
08.08.2025 23:24 Відповісти
Ху,,рубіо,хто має забезпечити прогрес до миру,тварина ти ****...а!!!!?
показати весь коментар
08.08.2025 23:25 Відповісти
Путин дал понять, что готов к ней. Очевидно, что встреча должна быть о чем-то.

Ясен пень. Путя озвучит свои хотелки, рыжий поймёт, что Владимир не спит, не ест, о мире думает, и будет душить Зелю на Путины условия.
показати весь коментар
08.08.2025 23:27 Відповісти
Хіба ***** запропонує щось нове?((Він виставить те ж саме,але подастьце так Трампону Биздоболовичу,що той закричить "евріка" і з цим наїде на Зе,і тут ні костюм від італійських кравців,ні контракт по рідкоземельних металах,ні контрак на закупівлю американської зброї не допоможуть проти натиску самодура рудого(А що було б ,якби Зе публічно сказав рудому ,що він його на діку бачив разом з ******?
показати весь коментар
08.08.2025 23:27 Відповісти