9018 відвідувачів онлайн

Трамп заявив, що зустрінеться з Путіним 15 серпня на Алясці

трамп,путін

Зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Про це американський лідер повідомив у соцмережі Truth Social, інформує Цензор.НЕТ.

"Довгоочікувана зустріч між мною, як президентом США, та президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться наступної п'ятниці, 15 серпня 2025 року, у великому штаті Аляска. Подальші подробиці будуть повідомлені згодом. Дякую за увагу до цього питання!",- написав глава Білого дому.

трамп

Раніше Трамп повідомляв, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним відбудеться найближчим часом.

Він зазначив, що місце проведення зустрічі "буде дуже популярним з багатьох причин".

Топ коментарі
+34
Звучить як початок поганого анекдоту:

Зібрались трамп і путін на аляску, міняти українські території на українські
показати весь коментар
09.08.2025 01:18 Відповісти
+29
Більшість українців а особливо влада негласно хаяли Байдена, що дає мало зброї, її не достатньо для перемоги,ітд..
Де ви зараз ці люди?
Байден можливо і мало на наш погляд, але давав багато зброї і фінанси.
Трамп ніхєра не дає.
Байден досяг міжнародної ізоляції пуйла.
Створив коаліцію країн на підтримку України.
Не спілкування навіть з ним.
Його гасло - нічого про Україну без України.
Трамп навпаки легітимізував пуйла.
Дзвонить, зустрічається з ним, домовляється з пуйлом без думки України.
Його гасло - про Україну без України.
Вже почав роздавати українські території пуйлу.

Через 3,5 роки цього рижого покидьками не буде у Білому Домі.
Ех, якби ми могли протриматися ці роки... то з новим президентом США можливо би і перемогли...
показати весь коментар
09.08.2025 01:25 Відповісти
+23
Зрозуміло. Замість санкцій рижий обмудок зробить ***** великий відсос. Да ще й на землі на яку рашисти поклали око. Це все що потрібно знати про владу сша. Китай і його васали весело потирають руки. Розходимось
показати весь коментар
09.08.2025 01:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звучить як початок поганого анекдоту:

Зібрались трамп і путін на аляску, міняти українські території на українські
показати весь коментар
09.08.2025 01:18 Відповісти
...і рудий залишився без Аляски.

ну і девелопер делавер, твою дивізію !!!!

.
показати весь коментар
09.08.2025 01:30 Відповісти
схоже, буйло купив таки трампа за жирний рашиський газовий тузік.

тільки, знаючи буйла, газу трамп може навіть не понюхати, а вот тузика вже смокче

.
показати весь коментар
09.08.2025 01:47 Відповісти
Схоже трап як і путлер ******* дітей (не своїх). І у путлера є компромат і це не тільки файли Моссаду (Епштейна).
показати весь коментар
09.08.2025 01:56 Відповісти
зустріч педофілів на найвищому рівні - такого світова історія ще НЕ бачила !

.
показати весь коментар
09.08.2025 02:09 Відповісти
А що, судді США не виповнять рішення суда в Гаазі? Тобто зустрінуться два педофіла?
показати весь коментар
09.08.2025 01:19 Відповісти
Зараз судді США відіграються на Трампі і це буде сором для Трампа.
Ніякой нобілівки вже не буде
показати весь коментар
09.08.2025 01:23 Відповісти
Нинішні судді працюють на Трампа, ну....як в кацапії на *****, або в нас...господи, дай помилитись.
показати весь коментар
09.08.2025 01:31 Відповісти
Шшш, не акцентуйте, це буде невеличким аргументом на користь того, щоб пупа не сильно відмовлявся від умов припинення війни.
показати весь коментар
09.08.2025 01:23 Відповісти
США не визнають цей суд. А Трамп навіть запровадив санкції про його співробітників за ордер на арешт Нетаніягу.
показати весь коментар
09.08.2025 01:30 Відповісти
Деякі країни, такі як США, Китай, Індія, Ізраїль та Іран, хоча і підписували статут, але згодом відмовилися від участі, стверджуючи, що він обмежує їх суверенітет.

.
показати весь коментар
09.08.2025 01:37 Відповісти
педофіл педофілу я..ці не відкрутить...

.
показати весь коментар
09.08.2025 01:38 Відповісти
США не являются участником Римского статута
показати весь коментар
09.08.2025 01:34 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2025 01:25 Відповісти
Так, ти правий, безумовно
Але вибір робили не "незадоволені" українці, а незадоволені американці...
І наші проблеми вертіли вони на ...
показати весь коментар
09.08.2025 01:37 Відповісти
давно казав, що ще за життя цих двох президентів США в Києві мають бути....

проспект Байдена
та
тупик Трампа

обидва мають знати як кого любить і кого ненавидит український народ - кожному своє.

.
показати весь коментар
09.08.2025 01:43 Відповісти
Майже з усім згодний, крім тези, що більшість українців хаяли Байдена, навпаки, після того як Трамп через підконтрольну більшість у Конгресі заблокував у жовтні 2023 р. допомогу Україні, більшості українців стало зрозуміло, що Україні ще пощастило, що після нападу Х-уйла на Україну президентом США був Байден, а не Трамп.
показати весь коментар
09.08.2025 07:30 Відповісти
сцикливий путлєр на підводному човні прибуде
показати весь коментар
09.08.2025 01:27 Відповісти
Зрозуміло. Замість санкцій рижий обмудок зробить ***** великий відсос. Да ще й на землі на яку рашисти поклали око. Це все що потрібно знати про владу сша. Китай і його васали весело потирають руки. Розходимось
показати весь коментар
09.08.2025 01:29 Відповісти
після цієї зустрічі недомірок вже зможе спокійно подорожувати світом - і болотяні отримають додатковий аргумент за те, що все роблять правильно, і їх лідор - найрозумніший та найвеличніший хитромузд...
показати весь коментар
09.08.2025 01:29 Відповісти
А де санкцii, трепло Трумп ???
показати весь коментар
09.08.2025 01:30 Відповісти
Треба спитати у міндіча і Кротівні його!!
показати весь коментар
09.08.2025 01:56 Відповісти
ОООООО ШИКАРНО. Доні - так верни йому Аляску це ж колись було їх. Чекаю що буде БІГДІЛ і Аляска вернеться в РФ.

Чи ти можеш торгувати чужими країнами БЛ? А своєю ні?
показати весь коментар
09.08.2025 01:30 Відповісти
Аляска? А скільки у неї дивізій? ©
П.с. полегше там!! Суб'єкт "рф" створено у 1991 році. Аляскою там навіть з перегару не пахло
показати весь коментар
09.08.2025 01:58 Відповісти
Аляска. Рудий навіть не розуміє путінського гумору.
показати весь коментар
09.08.2025 01:31 Відповісти
Головна біда не трамп з путлером, головна біда клоун при владі.
показати весь коментар
09.08.2025 01:32 Відповісти
Це також правда.
1. Підготовки ніякої до війни не було.
Хоча весь світ попереджав Зелю, ще за рік до війни, що рашисти нападуть.
Керівник ЦРУ Бернс особисто приїздив у Київ і особисто це повідомив Зеленському на зустрічі.
Що після цього зробив Зеля?
Сказав не нагнітайте, все буде чудово і шашличкі в травні. Це всі пам'ятають.
2. За роки війни, економіка так і не була переведена на військові рейки.
3. Провалена мобілізація. Заборона призову молодих чоловіків.
Вже тоді західні лідери заявляли Зелі, що стариками ти ніколи не виграєш війни. Зеля насрав на це.
4. Корупція розквітла.
Дійшло до того, що половина військових відкупилися від фронту і ні разу не були на війні.
5. Ніякого ВПК не існує. Анасована власна балістична ракета ще рік назад виявилася брехнею, її не має.
6. Зняв Залужного, при якому армія хоч якось відвойовувала території.
Поставив Сирського, який тільки постійно відступає і не в стані ефективно командувати армією...
ітд.
показати весь коментар
09.08.2025 01:48 Відповісти
Хай ці два тупорогі гопники у тамбурі біля сортира тусуються.
показати весь коментар
09.08.2025 01:33 Відповісти
А чого? Він же зазіхає на Гренландію, Канаду, в Газі якусь ***** планував. Йому - море по коліна і все по барабану. Він - не коронований король, як і ***** імператор.
показати весь коментар
09.08.2025 01:36 Відповісти
Не треба забувати що вони оба старі і можуть скопититись в любий момент.
показати весь коментар
09.08.2025 01:58 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2025 01:39 Відповісти
Невже Трамп буде жати крівави руки вбивці?
показати весь коментар
09.08.2025 01:40 Відповісти
Схоже трампутін хоче капітуляції України 24 серпня.
показати весь коментар
09.08.2025 01:49 Відповісти
да, бували тривожні та важкі Дні незалежності України, але тільки

при ЗЄлі ганебні !

.

.
показати весь коментар
09.08.2025 02:15 Відповісти
Так, навіть обійми будуть. А до Трампа з пуйлом ніхто не хотів мати справи.
показати весь коментар
09.08.2025 08:24 Відповісти
Мне интересно - а с какого перепугу Трамп решил, что Зеленский обязан согласиться со всем, что эти двое там на Аляске нарешают ?

Или, даже если Трамп пережмёт Зеленского, с какого перепугу он решил, что украинский народ с этим согласится ?
показати весь коментар
09.08.2025 01:40 Відповісти
Бо Трамп думає що у Зеленського немає карт на руках і Україна повністю залежить від поставок зброї з США.
показати весь коментар
09.08.2025 01:47 Відповісти
частково воно так і є, а ще - катастрофічна нестача ПІХОТИ !!!!!

ми не маємо лінії фронту, орки просочуються між рідкими опорниками, або шурують вздовж доріг та посадок.
подивіться на карту від Діп Стейта і все стане зрозумілим

винен особисто ЗЄлєнський, який саботує мобілізацію, починаючи з осені 2023 р !!!!!

.
показати весь коментар
09.08.2025 02:21 Відповісти
А ти не є пенс військовий совковий? От якраз і немає піхоти, коли такі "сРатеги" керують піхотою. Сумно звичайно, але яким треба бути недолугим, щоб не розуміти від чого таке відбувається. Війна вже не та, при чому тут піхота. По перше, видно що непрацює авіація,напевно там і ППО в дефіциті,тому і не працює. Видно що і артилерія не працює,тому що "боги війни" , таке на раз усувають. Також, напевно, немає достатньо ударних дронів.... Проблема в озброєнні. А дебілам подавай піхоту, яка не є безлімітна і не є ефективна,коли не прикрита з неба, з землі.
показати весь коментар
09.08.2025 06:36 Відповісти
рудий п-----р
показати весь коментар
09.08.2025 01:41 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2025 01:43 Відповісти
Ну що ж, дуже символічно і з подвійним сенсом, ніби запрошує руський мир до США.
показати весь коментар
09.08.2025 01:45 Відповісти
Символічно.
показати весь коментар
09.08.2025 01:55 Відповісти
Якщо Зеленський віддасть хоть щось то це стане прецедентом. Навіть Угорщина чи Польща можуть заявить претензії. Бо в кордонах 2013 Україну визнають сусіди.
показати весь коментар
09.08.2025 01:47 Відповісти
Европа юридично не визнає окуповані землі російськими бо це буде смерть ЄС. Після такого преценденту втрачати сенс будь які міжнародні закони. Хто сильніший той і правий.
показати весь коментар
09.08.2025 01:55 Відповісти
Хто сильніший той і правий так було і буде завжди. Де зараз Південний В'єтнам, чому Китайську республіку (Тайвань) виключили з ООН, що там з уйгурами в Китаї та багато іншого.

Сама більша помилка України це віддати всю тактичну ядерну зброю в обмін на папір від США та Московії.
показати весь коментар
09.08.2025 02:12 Відповісти
Приймати на своїй землі террориста і маньяка. США загнані трампоном під шконку. Це ганьба на віки.
показати весь коментар
09.08.2025 01:48 Відповісти
Там ху-ло треба затримати і етапувати в Гаагу і тут же війна закінчиться.
показати весь коментар
09.08.2025 01:54 Відповісти
Аххахх, як би ж то все було так просто) Але ж всі розуміють що це не так. Ну стане замісь **** Дімон алкаш і що? А ще на кацапії хватає відморозків похлєще ****. Один карлік там кровожадний,а всі інші паїнькі і зразу ж приїдуть цілуватися в десна? Ще невідомо,якщо Хло закобздониця, чи не стане на його місце більш кровожадна потвора. Взяти Жиріка,той би вже ядеркою давно пуляв. А Соловьйова....
Тьфу, піду клаву спіртом протру,стільки нечисті згадав і це ще квіточки
показати весь коментар
09.08.2025 03:53 Відповісти
більш вірогідна ситуація, коли не стане ху йла, то не стане і його режиму разом з медведем, патрушевим та іншими пенсами совковими імперськими маразматиками. все там посиплеться і по новій реально почнуть там гризтися за владу. як в 1917-му.. після сраліна то там хоча би була комуністична партія, якісь ідеї комунізму.. а зараз ніякої ідеї там немає, а ті всі чини при владі, то найбільші корупціонери. і як тільки ху йло закобзониться, то там вмить почнеться дільожка - менші корупціонери будуть вважати, шо вони обділені і захочуть сатисфавкції, більші корупціонери будуть думати шо для них буде ліпше чи валити остаточно з боліт в Дубай з тим всім награбованим чи битися до кінця за владу, де реально можна програти ту боротьбу і навіть втратити життя. а оскільки втрачати награбоване і ризикувати життям такі органіхми не збираються, то вони будуть намагатися чим пошвидше звалити з боліт. а таких як медвед, соловйов, симонянша то їх просто будуть там лінчувати. переважна більшість насілєнія боліт люто ненавидить соловйова, *********, медведа і прочих упоротих зетників, які штурмовиків називають реально расходніками. от ці расходнікі, загартовані в боях першими і прийдуть їх лінчувати.
показати весь коментар
09.08.2025 05:53 Відповісти
Сподіваюся, Конгрес погидує цією копрофілією.
показати весь коментар
09.08.2025 02:04 Відповісти
з'їдять обидві палати на Капітолійському пагорбі - респи....

.монобольшинство разом з президентом.

.

.
показати весь коментар
09.08.2025 02:25 Відповісти
Mod Dom цей організм з піною у рота мені доказував, що Чуб запропонує спецом ху йлу Кримі і -ху йло відмовиться, бо йому потрібна вся Україна і тоді Чуб розчеше свого Чуба і засипле Україну поставками зброї, щоб та погнала ху йла до кордонів 91-го року як мінімум. перед виборами цей організм писав тут кожного дня. а тепер воно десь забилось і вже не відсвічує. так само та п*зда Джавеліна Вікторія.
показати весь коментар
09.08.2025 03:04 Відповісти
У пелоткі джавеліни є "падельник" East Clintwood
показати весь коментар
09.08.2025 04:22 Відповісти
а де зараз сама та пєлотка?
показати весь коментар
09.08.2025 05:35 Відповісти
Іноді заходить на гілку

ИМПЕРИЯ АТАКУЕТ. Эпизод 6: ПРОКЛЯТЫЕ ВОПРОСЫ.

Автор: East Clintwood Джерело: https://censor.net/ua/f2694099
показати весь коментар
09.08.2025 06:19 Відповісти
о, дякую. написав щойно тій трамподрочерці пару ласкавих. )
показати весь коментар
09.08.2025 06:43 Відповісти
Побіжить скіглити до Адмінів..
показати весь коментар
09.08.2025 06:52 Відповісти
та пофіг. ) а що, вона ******** скіглити адмінам? )
показати весь коментар
09.08.2025 07:20 Відповісти
Це її кредо сектантки.
показати весь коментар
09.08.2025 10:10 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2025 10:08 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2025 10:18 Відповісти
Відповісти Керування спамом Мені подобається 1 Посилання

Djavelina Victoria

Вже президент !!!

06.11.2024 09:20 Відповісти Керування спамом Мені подобається 1 Посилання

East Clintwood

Вступает в должность on Mon, Jan 20, 2025

06.11.2024 09:25 Відповісти Керування спамом Мені подобається 1 Посилання

Djavelina Victoria

Это ,конечно ,но думаю ,что ,как президент ,
проявит себя намного раньше .

06.11.2024 09:41 Відповісти Керування спамом Мені подобається 1 Посилання

Djavelina Victoria

Республиканцы в большинстве в обеих
палатах Сената .

06.11.2024 09:44 Відповісти Керування спамом Мені подобається Посилання

East Clintwood

В обеих палатах Конгресса -- Палате представителей и Сенате.

06.11.2024 09:57 Відповісти Керування спамом Мені подобається 1 Посилання

Djavelina Victoria

Да ,конечно ,Конгресса ,это я ,волнуясь ,ошиблась .

06.11.2024 10:05 Відповісти Керування спамом Мені подобається Посилання

East Clintwood

https://www.youtube.com/watch?v=uT9s4BXcv6w WATCH LIVE: Donald Trump speaks after winning the 2024 Presidential Election

06.11.2024 09:26 Відповісти Керування спамом Мені подобається 1 Посилання

Djavelina Victoria

Заслуженная ,справедливая победа !

Поздравляю!!!

06.11.2024 09:49 Відповісти Керування спамом Мені подобається 1
показати весь коментар
09.08.2025 06:48 Відповісти
вона українка? чи підкацапська манкуртка? бо під новинами в коментарях українською писала, а тут на кацапській шпарила. чи вже маску зняла відразу після виборів і вмить забула українську мову?
показати весь коментар
09.08.2025 07:24 Відповісти
Я на цю мадам не звертав уваги,допоки вона не почала шліфувати рудому капелюха...
показати весь коментар
09.08.2025 07:36 Відповісти
та й зараз не потрібно звертати увагу на цю звізду. )
показати весь коментар
09.08.2025 08:09 Відповісти
А как же ордер на арест плешивого чекиста? На Аляске он не действует?
показати весь коментар
09.08.2025 03:39 Відповісти
Чтобы их там обоих белые медведи съели на завтрак без соли!
показати весь коментар
09.08.2025 03:46 Відповісти
Такої ганьби не очікував від американського Президента
Трампа !!
Пахне зрадою і гниллю , фуууу😠
показати весь коментар
09.08.2025 04:08 Відповісти
Обміняти на повне виведення наших військ з донецької області, а їхніх військ з херсонської і запорізької це був би найкращий варіант
показати весь коментар
09.08.2025 04:24 Відповісти
Не буде ніяких обмінів,свинособаки будуть лізти по своїм трупакам вперед..
показати весь коментар
09.08.2025 04:35 Відповісти
В цивілізації іншого виходу немає, як на цій зустрічі Путіна........
.

..
..
показати весь коментар
09.08.2025 05:46 Відповісти
Питання лише в "нашій згоді" на будь яку оборудку двох "гарантів" територіальної цілісності України. Згода "зеленого блазня оманського" означатиме порушення Конституції. Точніше припиняє її дію. Далі якщо Конституція не діє то "все дозволено". Громадянської війни в України не буде, бо презирство до корумпованого зєлєнского і його корумпованих призначенців стримується лише дією Конституції. Іншими словами ми їх просто порвемо на дрантя. Почнеться новий етап і яким він буде залежить від того хто очолить зачистку влади від корумпованої мразоти.
показати весь коментар
09.08.2025 06:17 Відповісти
Статю 103 читав?
показати весь коментар
09.08.2025 07:17 Відповісти
Де саме? В Криміналному кодексі це стаття про призначення покарання неповнолітнім з урахуванням умов виховання правопорушника.
показати весь коментар
09.08.2025 08:58 Відповісти
Moscow news. "*****" вручил специальному посланнику президента США Стиву Уиткоффу Орден Ленина, предназначенный для заместителя директора ЦРУ по цифровым инновациям Джулианы Галлины. Ее 21-летний сын Майкл Глосс, страдавший психическим расстройством, погиб в 2024 году, воюя в Украине на стороне российских войск. Об этом сообщили источники https://www.cbsnews.com/news/putin-award-order-of-lenin-american-ukraine CBS News, знакомые с ситуацией. Орден был передан Уиткоффу во время его последнего визита в Москву 6 августа. Дальнейшая судьба награды остается неизвестной.
Жест, вероятно, был рассчитан на создание неудобных вопросов в американском истеблишменте и акцентирование внимания на том, что сын сотрудницы ЦРУ воевал на стороне терористов, пишет CBS News.
показати весь коментар
09.08.2025 07:16 Відповісти
Быстрее уже решайте и замораживайте войну. Главное чтоб козлина зеленая еще границы открыла
показати весь коментар
09.08.2025 07:29 Відповісти
про ультиматум Трампа пуйлу до 8 сентября , американцы уже благополучно забыли ....
показати весь коментар
09.08.2025 07:32 Відповісти
Треба триматись. Трамп не вічний, а ось просрати все на віки вперед Зелька може. Він талановитий діяч,, але російської культури. Він сдристне в Ізраїль або Лондон, наша культура нічого не втратить, а от території да.
показати весь коментар
09.08.2025 08:07 Відповісти
Наскільки ж Додік виглядає без яєць слабким, що навіть сциклива пиня не боїться їхати до США!
показати весь коментар
09.08.2025 08:19 Відповісти
А як це ордер, виданий на арешт Путіна? В Україні ж так раділи йому. Чергова пєрємога була.
показати весь коментар
09.08.2025 08:40 Відповісти
Давно ще до війни з Україною кацапи кричали про повернення пляшки в родную гавань тож треба США пам'ятати -покладите палець до рота кацапу він руку відкусить. Тож ідея віддати Крим і Донбас замість того щоб вигнати їх з України і поставити на місце це дуже погана ідея.
показати весь коментар
09.08.2025 08:47 Відповісти
Виявляється, що у ***** гарне почуття гумору. Так рудого ще ніхто не тролив.
Щоб вони там обидва подохли в екстазі під час совокуплєнія та підписання капітуляції незалежної та вільної України.
показати весь коментар
09.08.2025 09:11 Відповісти
Що, зелені вкраїнчики, поганий Мінськ вам був? Обрали потужного, зараз все подобається, "не барига" нормально накерував? "А ваш Порошенко все би здав, а цей не втік", ага? Це - ваш був вибір. Ваша галочка, і ваша відповідальність. Поставити президентом країни під час війни коміка без досвіду у політиці - це не путін, це ви зробили. Зробили себе разом, не чуючи крики притомних українців. Як воно відчувається, щось клацнуло в голові, чи і досі вірете у казки квартально-кацапські про ліпецькі фабрики та свинарчуків?
показати весь коментар
09.08.2025 09:52 Відповісти
Перед поверненням Аляски до росії ***** особисто проінспектує територію.
показати весь коментар
09.08.2025 21:29 Відповісти
"Нє валяй дурака, Амєріка!
Вот тє валянкі - мєрзнєш, нєбось?
Что Сібірь, что Аляска - два бєрєга:
Трамп і путлєр, гармонь і лосось..." (с)
показати весь коментар
10.08.2025 00:30 Відповісти
Це піздець який сором для американців.
На все життя!!!
показати весь коментар
10.08.2025 16:49 Відповісти