Трамп заявив, що зустрінеться з Путіним 15 серпня на Алясці

Зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.
Про це американський лідер повідомив у соцмережі Truth Social, інформує Цензор.НЕТ.
"Довгоочікувана зустріч між мною, як президентом США, та президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться наступної п'ятниці, 15 серпня 2025 року, у великому штаті Аляска. Подальші подробиці будуть повідомлені згодом. Дякую за увагу до цього питання!",- написав глава Білого дому.
Раніше Трамп повідомляв, що його зустріч з диктатором РФ Володимиром Путіним відбудеться найближчим часом.
Він зазначив, що місце проведення зустрічі "буде дуже популярним з багатьох причин".

Зібрались трамп і путін на аляску, міняти українські території на українські
Де ви зараз ці люди?
Байден можливо і мало на наш погляд, але давав багато зброї і фінанси.
Трамп ніхєра не дає.
Байден досяг міжнародної ізоляції пуйла.
Створив коаліцію країн на підтримку України.
Не спілкування навіть з ним.
Його гасло - нічого про Україну без України.
Трамп навпаки легітимізував пуйла.
Дзвонить, зустрічається з ним, домовляється з пуйлом без думки України.
Його гасло - про Україну без України.
Вже почав роздавати українські території пуйлу.
Через 3,5 роки цього рижого покидьками не буде у Білому Домі.
Ех, якби ми могли протриматися ці роки... то з новим президентом США можливо би і перемогли...